Rýchle reakcie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Princess Baby Doll House Clean up
Pomôž princeznej Doll s upratovaním domu. Jej rodičia sa za chvíľu vráti domov a keď uvidí ten neporiadok, bude mať Doll problém. Nenechaj jej na holičkách. V každej izbe musíš upratať množstvo predmetov, ktoré sa v ňom nachádzajú. Všetko musíš nájsť pred vypršaním časového limitu, ktorý je…

Sushi Sensei

25.5.2020
85%
Hra - Sushi Sensei
Podobne ako u legendárnej hry fruit ninja, aj tu budeme přesekávat kusy lahodného jedla. Dnes to ale nebude ovocie, ale sushi. Myšou budeš přesekávat jedlo a pritom dávať dobrý pozor na zákerné bomby, ktoré za žiadnu cenu preseknúť nesmiete, inak je koniec hry. Hru ovládate myšou.
Hra - Silly Ways To Die: Party
Video sa načíta
Ďalšia hra zo série Silly Ways to Die. Tentoraz budú postavičky organizovať hudobný koncert. Vašou úlohou je klikať na farebná poľa v ten moment, kedy nimi prechádza farebné bodky. Snažte sa na párty dostať čo najviac postavičiek a získať tak body.

Numeric

19.7.2016
73%
Hra - Numeric
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou odklikať všetky čísla z hracej plochy. Čísla misií ísť od najmenšieho po najväčšie. Keďže vás tlačí čas, zoberte v každom kole hodiny.

Mahjongg 3D

12.6.2016
80%
Hra - Mahjongg 3D
Video sa načíta
Kto má rád Mahjong, tak si iste obľúbi aj túto 3D verziu! Cieľom je odstrániť všetky kocky tak, aby nezostala ani jedna. Budete obmedzený časom, takže na nič nečakajte.

RB2

11.6.2016
73%
Hra - RB2
Video sa načíta
Snažte sa dostať červené gule na červenú stranu a čierne na čiernu. Stačí mať veľkú rýchlosť a máte to vo vrecku.

Skatelander

10.6.2016
79%
Hra - Skatelander
Video sa načíta
Kto má rád dobré výzvy, tak si iste užije túto hru, kde bude vašou úlohou dostať sa čo najďalej to len pôjde. Zbierajte peniaze a používajte triky, ktoré vám pomôžu sa dostať ďaleko.
Hra - Holly's Water Balloon Blast
Video sa načíta
Balóniková bitka je v plnom prúde a na vás bude zasiahnuť čo najviac chlapcov. Budete obmedzený časom, takže musíte rýchlo mieriť a hádzať.

Connect Caféland

13.5.2016
63%
Hra - Connect Caféland
Video sa načíta
Spojte rovnaké dezerty k sebe a skúste ich všetky v časovom limite odstrániť z plochy. Stačí sa len dobre pozerať a rýchlo reagovať.

Animal Skipping

10.5.2016
63%
Hra - Animal Skipping
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre je preskakovať švihadlo čo najdlhšie. Myslíte, že to zvládnete? Tak sa ukážte, čo vo vás je.

Super Goldfish

7.5.2016
71%
Hra - Super Goldfish
Video sa načíta
Pomôžete tejto rybe utiecť pred dravcami? Na začiatku to bude ľahké, ale neskôr bude viac nepriateľov, takže budete mať plné ruky práce.

Barbie's Make-up Fiasco

27.4.2016
81%
Hra - Barbie's Make-up Fiasco
Video sa načíta
Barbie vyzerá príšerne a nechce to dať najavo svojej kamarátke. Pomôžte jej s úpravou make-upu, vlasov a oblečenia. Dokážete jej kamarátku prekabátiť?
Hra - Miraculous Ladybug And Cat Noir Kiss
Video sa načíta
Pomôžte dvom zamilovaným, aby sa mohli bozkávať aj na verejnosti. Problém je v tom, že ich nemôžu vidieť i priatelia. Podarí sa vám im splniť želanie?
Hra - Beauty and the Beast Kissing
Video sa načíta
Bella a jej priateľ by sa chceli bozkávať, problém je však v tom, že ich kamaráti o tom nemôžu vedieť. Pomôžte im, aby si vzájomnu lásku mohli prejaviť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)