Macko Pú

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Winnie The Pooh Doctor

11.8.2015
86%
Hra - Winnie The Pooh Doctor
Video sa načíta
Medvedík Pú bol nešikovný a nešťastne sa poranil pri zbere medu. Pomôžte mu, aby už necítil bolesť!

Pooh Word Match

13.12.2014
82%
Hra - Pooh Word Match
Video sa načíta
Teraz niečo pre tých najmenších, budete si môcť ľahko precvičiť pár slovíčok z angličtiny. Navyše vám budú pomáhať aj postavičky z Macka Pú! Takže sa snažte, nech na vás môžu byť pyšní!
Hra - Boutique Character Color Plate
Video sa načíta
Vymaľujte si postavičky z rozličných animovaných filmov. Medzi nimi sú napríklad Tom a Jerry, Hello Kitty, Dora a iní.
Hra - Winnie The Pooh Online Coloring Page
Video sa načíta
Medvedík Pú je známa rozprávková postavička z produkcie Disney. V tejto hre si ho môžete vyfarbiť aj spoločne s kamarátmi. Ako bude vyzerať obrázok po vyfarbení?
Hra - Medvedík Pú ide na karneval
Video sa načíta
Roztomilý obľúbený seriálový hrdina Medvedík Pú sa rozhodol, že vyrazí na karneval. Pomôžete mu vybrať tú najlepšiu masku? Stane sa pirátom alebo napríklad priamo jedným zo svojich kamarátov?

Pú pexeso

1.6.2012
66%
Hra - Pú pexeso
Video sa načíta
Máte radi pexeso? A je medvedík Pú Vašim obľúbencom? Potom budete určite nadšení z tejto moc pekné hry, ktorá je vhodná aj pre tých najmenších. Otáčajte kliknutím myškou kartičky a hľadajte rovnaké obrázky tohto malého nenásytných a jeho kamarátov.

Pooh Big Show

1.5.2012
80%
Hra - Pooh Big Show
Video sa načíta
Kto by nepoznal medvedíka Pú. V tejto milej hre s krásnou grafikou mu budete pomáhať, ako inak než so zberom medu. Medové krčahy bude musieť Pú zobrať a odniesť na krížikom označené miesto. Ale pozor, musí to stihnúť skôr, než ho spozoruje Krištofko Robin.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie