Dora

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Dora Snow Challenges

17.2.2016
79%
Hra - Dora Snow Challenges
Video sa načíta
Pomôžte Dore s rôznymi úlohami, ktoré si pre vás pripravila. Musíte ich stihnúť do časového limitu, aby nebola nešťastná podarí sa vám ju potešiť?

Dora Cute Puppy Caring

11.1.2016
70%
Hra - Dora Cute Puppy Caring
Video sa načíta
Dora má rada svoje šteniatko a na vás bude jej pomôcť sa o neho postarať. Takže mu dajte tú najlepšiu starostlivosť.

Dora's Overalls Design

9.12.2015
76%
Hra - Dora's Overalls Design
Video sa načíta
Pomôžte Dore s ušitím nového krásneho overalu, ktorý by mohla nosiť celodenne. Najskôr si vyberiete typ, ušijete ho a nakoniec ozdobíte. Bude s ním Dora spokojná?

Dora Prepare For School

23.9.2015
69%
Hra - Dora Prepare For School
Video sa načíta
V tejto hre budete pripravovať Doru do školy. Musíte ju zabaliť a potom obliecť.
Hra - Explore Cooking With Dora
Video sa načíta
Uvarte si s Dorou poriadnu dobrotu. Bude to len na vás, stačí ak budete dodržiavať recept a nič nepokazíte.

Dora Family Restaurant

15.4.2015
80%
Hra - Dora Family Restaurant
Video sa načíta
Dora si založila novú reštauráciu, ale trochu nestíha, takže jej musíš pomôcť. Postaraj sa o chod reštaurácie, o usadenie hostí a tiež objednávky. Po každom dni môžeš nakúpiť nové vybavenie alebo pridať ďalšie pokrmy do jedálnička.

Dora Item Catch

13.3.2015
74%
Hra - Dora Item Catch
Video sa načíta
Dora si v tejto hre skúsi ďalšie dobrodružstvo. Je potrebné, aby pochytala čo najviac padajúcich predmetov. Čím viac ich naskladáte na seba, tým vyššia bude odmena za ich doručenie. Pokiaľ budú naskladané nakrivo, je možné, že všetky spadnú.

Dora Pizza Delivery

5.3.2015
76%
Hra - Dora Pizza Delivery
Video sa načíta
Dora zasadla tentoraz na motorku a rozhodla sa dopravovať pizzu. Dokážete pre pizzu dôjsť a potom ju v časovom limite dopraviť kamarátovi? Dávajte si pozor na to, aby ste nestratili rovnováhu.

Dora Sweet Bubble

15.2.2015
78%
Hra - Dora Sweet Bubble
Video sa načíta
Pokúste sa vystreľovať bubliny s obrázkami tak, aby ste vytvorili vždy skupinu najmenej troch rovnakých obrázkov. Akonáhle takú skupinu vytvoríte, dôjde k jej odpadnutiu. Postup do ďalšieho kola je podmienený získaním určitého skóre.

Dora Rescue Squad

6.1.2015
78%
Hra - Dora Rescue Squad
Video sa načíta
Dora sa vydala na záchrannú cestu svojej kamarátky opičky. Na trase však musíte prekonať veľké nástrahy a mnohokrát si poradiť s rozmiestnením odrazových miest a mostíkov. Dokážete jej poradiť a pomôcť so všetkými nástrahami?

Dora Christmas Time

3.1.2015
80%
Hra - Dora Christmas Time
Video sa načíta
Dora prežíva veľa krásnych chvíľ s priateľmi a samozrejme, že Vianoce nemôžu chýbať. Dokážete urobiť Dore radosť a splniť všetky jej vianočné potreby? Je nutné si poradiť s výzdobou a tiež so športovými radovánkami.
Hra - Dora And Boots Sleepwalking
Video sa načíta
Dora na jednom zo svojich dobrodružstiev zažíva aj pomerne nečakané okamihy. Budete ju musieť zachrániť v okamihu, keď sa stane námesačná. Rovnako tak sa postarajte o jej kamaráta. Ani jeden z nich nesmie spadnúť alebo naraziť na nejakú pascu. Cieľom je dostať každého do svojej postele.

Fat Dora Eat Eat Eat

13.12.2014
76%
Hra - Fat Dora Eat Eat Eat
Video sa načíta
Dora sa rozhodla, že vianočné sviatky bude tráviť iba napchávaním. Musíte vybrať, ktoré jedlo je pre ňu vhodné. Ak na páse príde čokoľvek, z čoho by jej bolo zle, musíte to dať preč. Pás sa postupom času zrýchľuje, takže to bude celkom výzva.

Dora Hospital Recovery

25.11.2014
85%
Hra - Dora Hospital Recovery
Video sa načíta
Ako iste všetci vieme, Dora podniká veľké množstvo podujatí, kde však môže prísť aj k úrazu. Presne takáto situácia nastala a preto ju musíte vyliečiť. Dokážete ošetriť všetky druhy zranení, ktoré Dora inkasovala? Iba Tí najlepší z Vás to dokážu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie