Traktorové

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Tom And Jerry Tractor

29.8.2014
64%
Hra - Tom And Jerry Tractor
Video sa načíta
Jerry má za úlohu pozbierať do svojho traktora syr a odniesť ho na určité miesto. Pomôžte mu s touto prácou a dávajte si pozor, aby vám z traktora žiaden nevypadol.

Tractor Parking

2.8.2013
83%
Hra - Tractor Parking
Video sa načíta
Riadili ste niekedy traktor? Nie? Tak si skúste túto parkovaciu hru, ktorá otestuje vaše reakcie a presnosť. Nie je to taká sranda, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Prvý level zvládne každý z vás, ale ďalšie kolá budete ťahať vozíky plné sena a tak ďalej. Dávajte pozor, aby ste po ceste nezrazili…

Farm express 2

18.5.2012
71%
Hra - Farm express 2
Video sa načíta
V tejto hre sa stanete farmárom, ktorý preváža svoju vypestovanú zeleninu. Musíte so svojím traktorom ísť veľmi opatrne, aby ste v nerovnom teréne žiadne cenné tovar nevysypali.

Ben 10 Tractor

6.3.2012
65%
Hra - Ben 10 Tractor
Video sa načíta
Staňte sa správnym traktorista a zdolajte na svojom stroji neľahký terén. Aby sa Vám to podarilo budete musieť vyrovnávať traktor pomocou šípok hore a dole. Dokážete prejsť celú trasu, bez toho aby ste sa vybúrali?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie