Meme

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

My #Fun Meme Review

3.11.2020
86%
Hra - My #Fun Meme Review
Vytvorte si vlastné meme obrázky spoločne s našimi princeznami. Každé z princezien pomôžte vytvoriť vtipný obrázok a k nemu pridajte vtipný komentár. Potom váš výtvor nahrajte na internet a sledujte reakcie vašich internetových fanúšikov.
Hra - Trollface Quest TV Show
Video sa načíta
Potrolte aktérmi zo známych televíznych relácií! Snažte sa čo najmenej kliknúť. Trolit budete doktora House alebo napríklad hrdinu z Aktov X.

Trollface Quest 13

1.2.2016
23%
Hra - Trollface Quest 13
Video sa načíta
Pokuste sa vyriešiť ďaľšiu záhadu, ktorá bude v každom kole odlišná. Logické myslenie musí ísť určite bokom. nebojte sa vyskúšať všetko.

Trollface Quest 4

26.1.2016
85%
Hra - Trollface Quest 4
Video sa načíta
V štvrtej časti sa zúčastníte zimnej olympiády, ktorá môže mať veľký spád. Klikajte na predmety a spustite nečakanú reakciu, ktorá vás posunie ďalej. Podarí sa vám hru dohrať?

Trollface Quest 3

10.12.2015
84%
Hra - Trollface Quest 3
Video sa načíta
Pomôžte hlavnému hrdinovi s riešením rozličných úloh. Avšak pozor nepoužívajte klasické logické myslenie ako u iných hrách! Úlohou je, aby ste sa zabavili.

Trollface Quest 2

18.11.2015
87%
Hra - Trollface Quest 2
Video sa načíta
Oprostite sa od logického myslenia a pustite sa do netradičnej hry, ktorá má za úlohy vás zabaviť. Podarí sa vám hru dohrať do konca ?

Trollface Quest

14.9.2015
92%
Hra - Trollface Quest
Video sa načíta
Zažite zábavu s netradičnou adventúrov, v ktorej musíte svoje logické myslenie odložiť bokom. Myslíte si, že prekonáte miny hry, ktoré sú pre vás prichystané?

Trollface

8.12.2014
66%
Hra - Trollface
Táto hra vás slušne potrolí. Počkajte, akonáhle sa nahrá a potom ju spustite;)

Meme Generator

1.11.2013
80%
Hra - Meme Generator
Video sa načíta
MEME komiks letí svetom a vy máte možnosť si jeden vytvoriť s týmto MEME generátorom. Vybrať si budete veľké množstvo meme tvárí a postavičiek. Vytvorte si teda vlastný komix, s bublinami a vtipnými obrázkami.

ShooTrollin

17.9.2013
72%
Hra - ShooTrollin
Video sa načíta
ShooTrollin je zábavná hra, v ktorej bude vašou úlohou odstrániť z hracej plochy čo najviac postavičiek a tým získať vysoké skóre. Postavičky z hracej plochy odstránite, akonáhle spojíte aspoň tri s rovnakou tvárou. Aké vysoké skóre dokážete získať?

Trollface Launch 2

17.12.2012
69%
Hra - Trollface Launch 2
Video sa načíta
Trollface Launch 2 je zábavná hra, v ktorej budete mať za úlohu dopraviť internetovú postavičku Trollface sediacu na záchode čo najďalej. Na začiatku hry ju vystrelíte do vzduchu a následne môžete jej let kontrolovať tromi spláchnutiami, ktoré ju opäť vynesú do vzduchu. Snažte sa po trase nazbierať…

Trollface Launch

17.9.2012
68%
Hra - Trollface Launch
Video sa načíta
Skúste čo najďalej vystreliť zábavnú komiksovú troliu hlavu. Každý meter sa počíta a po každom kole si za svoj ​​výsledok budete môcť zaobstarať nejaké to užitočné vylepšenia, ktoré Vám pomôže nabudúce prekonať ešte väčšiu vzdialenosť.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie