Barbie s koňmi

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Baby Barbie Pets Beauty Pageant 2
Video sa načíta
Pomôžte malej Barbie v starostlivosti o jej zvieratko. Môžete si vybrať jedno z troch. Prvým krokom je zvieratko umyť, aby s Vami mohlo ísť domov. Potom už sa s ním budete len hrať.

Barbie's Country Horse

23.3.2014
86%
Hra - Barbie's Country Horse
Video sa načíta
Barbie sa rozhodla zajazdiť si na svojom koni, avšak je tu problém. Jej kôň je špinavý a potrebuje vyčistiť a vykefovať srsť. Aby bol ešte krajší, môžete mu vybrať tvar hrivy a sedlo. Nakoniec môžete obliecť aj Barbie, aby spoločne s koňom ladila.

Barbie And Horse Dress UpNÁŠ TIP

10.2.2014
94%
Hra - Barbie And Horse Dress Up
Video sa načíta
Barbie sa chce previesť na svojom krásnom koni, avšak predtým potrebuje pomôcť s make-upom, výberom účesu, oblečenia a krásnych doplnkov. Nakoniec potrebuje upraviť aj jej kôň, ktorému môžete meniť srsť, hrivu a vybrať mu krásne sedlo s doplnkami.

Barbie's Winter Pony

9.2.2014
78%
Hra - Barbie's Winter Pony
Video sa načíta
Postarajte sa o koňa, ktorý patrí Barbie. Najskôr ho umyjete a vykefujete. Po úprave mu môžete vybrať tvar a farbu hrivy. Nakoniec oblečiete aj samotnú Barbie do zimného oblečenia.

Barbie and Pony Coloring

24.11.2013
78%
Hra - Barbie and Pony Coloring
Video sa načíta
Príjemná maľovanka s Barbie a jej koníkom. Na výber máte veľa farieb a ich odtieňov. Vyhrajte sa s farbičkami a vytvorte umelecké dielo!

Barbie Goes Horse Riding

22.7.2013
79%
Hra - Barbie Goes Horse Riding
Video sa načíta
Barbie Goes Horse Riding je obliekacia hra, ktorá vás zaujme hlavne v tom, že Barbie sa chystá jazdiť na koni. Ale aké by to bolo jazdenie bez správneho účesu, oblečenia a koňa? Práve z týchto vecí si budete môcť vyberať a pripraviť tak Barbie na jej prvú jazdu.

Barbie goes riding

18.11.2012
78%
Hra - Barbie goes riding
Video sa načíta
Pripravte krásnu bábiku Barbie na prechádzku na koni. Samozrejme aj pri tomto super športe jej to musí náležite slušať. Vyberte preto ten najlepší účes, helmu, jazdecké topánky aj nohavice a niektoré z tričiek, sák a vestičiek. Ako bude nakoniec Barbie vedľa svojho koníka vyzerať?

Beh po púšti

25.7.2012
84%
Hra - Beh po púšti
Video sa načíta
Táto závodná hra má veľmi zaujímavý a pútavý príbeh. Ako dievča na koni totiž musíte dobehnúť cez prekážky púšťa k svojmu priateľovi, ktorý čaká polomŕtva smädom u auta a doviezť mu životodarnú vodu. Podarí sa Vám to?

Vysnívaný kôň

18.7.2012
70%
Hra - Vysnívaný kôň
Video sa načíta
Postarajte sa o krásneho koňa v tejto graficky veľmi podarené hre. Najskôr ho budete musieť vyčistiť a potom sa môžete pustiť do výberu sedla, uzdy aj doplnkov. Skúste mu treba zapliesť chvost alebo dať do hrivy mašličku;)

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie