Strieľačky

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Moorhuhn Wanted Los Dosos
Video sa načíta
V tejto hre nebudete musieť strieľať sliepky, budete sa len trénovať v streľbe na cieľ a získavať za to body. Strieľať budete na prázdne fľaše a plechovky. Svoje mieridlá však musíte neustále udržiavať v červenom poli.
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video sa načíta
Sliepky sú tentoraz na divokom západe a stretnete sa s nimi v súbojoch na život a na smrť. Mieritko musíte mať na zbrani a akonáhle začne sliepky tasiť zbraň, tak ju musíte rýchlo streliť. Dávajte si pozor, pretože máte obmedzený počet životov.
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu parádnu hru, v ktorej budete strieľať sliepky. Čím vzdialenejšiu sliepku trafíte, tým viac získate bodov. Môžete skúsiť trafiť aj telefónnu búdku alebo ovce.

Bad Eggs Online

28.12.2014
95%
Hra - Bad Eggs Online
Video sa načíta
Zahrajte si parádny strieľačku, kde sa proti sebe postavia dve vajíčka. Na každej strane mapy stojí jedno vajce a musíte sa snažiť trafiť druhej vajcia. Môžete vyberať medzi mnohými zbraňami a nakupovať vylepšenia.

Destructo Dog

29.5.2014
66%
Hra - Destructo Dog
Video sa načíta
Zahraj si na vesmírneho psa - priletel k nám z Marsu. Snaží sa zabiť všetkých zločincov, ktorých stretne. Medzi jednotlivými kolami si môžeš kúpiť zaujímavé vylepšenia.
Hra - Mini Attack: Urban Combat game
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru, v ktorej strieľate nepriateľov, ktorí vyzerajú celkom zábavne. Hra má však peknú 3D grafiku a ponúkne veľmi veľa herných prvkov. Váš vojak pri sebe môže mať veľa zbraní a za získané peniaze ho možno upravovať.

Alien Bottle Buccaneer

8.3.2014
71%
Hra - Alien Bottle Buccaneer
Video sa načíta
Alien Bottle Buccaneer je hra, kde musíte pomôcť pirátovi, ktorý sa rozhodol, že zničí všetky fľaše. Nie je vždy jednoduché je zostreliť. Z tohto dôvodu si môžete pomôcť aj okolitými predmetmi, ktoré po prevrhnutí fľašu zničí.

Rise of the Cowboy

2.1.2014
64%
Hra - Rise of the Cowboy
Video sa načíta
V akčnej strieľačke Rise of the Cowboy sa vydáte na Divoký západ bojovať proti banditom. Po každom kole, ktoré sa vám podarí úspešne dokončiť si budete môcť dokúpiť vylepšenia či granáty, ktoré vám v boji so stále silnejšími nepriateľmi pomôžu. V hre máte na výber tri módy obtiažnosti.

Tank Wars Arena

2.1.2014
64%
Hra - Tank Wars Arena
Video sa načíta
V akčnej strieľačke Tank Wars Arena sa zúčastníte tankových bitiev v najrôznejších leveloch. Pokiaľ chcete nad vašími súpermi zvíťaziť, musíte byť dostatočne rýchly, aby ste ich stihli zasiahnuť skôr, než vás zničia. Okrem toho musíte nepriateľom za každú cenu zabrániť, aby zničili slnko, ktoré sa v…

Rockt Hero

1.1.2014
67%
Hra - Rockt Hero
Video sa načíta
Rockt Hero je akčná strieľačka, v ktorej bude vašou úlohou zneškodniť všetkých mimozemšťanov, ktorí napadli zem. Za pomoci rakety sa vznesiete do vzduchu, kde váš odážny boj začne. Za každého zničeného nepriateľa navyše získate bonus či peniaze, ktoré môžete použiť na nákup vylepšení.

Pirates of the Red Sea

31.12.2013
62%
Hra - Pirates of the Red Sea
Video sa načíta
V akčnej hre Pirates of the Red Sea sa vydáte so svojou loďou na more, aby ste oslobodili svojich vojakov, ktorých zajali piráti. Za pomoci kanónu musíte zlikvidovat každého piráta. V hre na vás čaká mnoho vylepšení a taktiež mnoho munície, ktorú môžete použiť.

SAS: Zombie Assault 3

2.3.2014
84%
Hra - SAS: Zombie Assault 3
Video sa načíta
Ďalšia skvelá zombie hra, v ktorej sa budete musieť brániť pred náporom týchto nechutných monštier. Dej sa odohráva na mnohých rozmanitých mapách, medzi ktoré patrí napríklad vrak lietadla, zrúcanina alebo dedina.

Bad Eggs Online 2

5.2.2014
96%
Hra - Bad Eggs Online 2
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel tejto super strieľačky na štýl Worms Armageddon! Budete hrať za drsné vajíčko, ktoré sa nebojí vrhnúť do každého boja. Zo začiatku budete mať obmedzené životy a výzbroj, takže sa s nimi nemaznajte a ukážte čo vo vás je. Táto hra je len online, takže hráte proti skutočným…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie