Pre jednotlivcov

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Mind The Blox

7.11.2013
79%
Hra - Mind The Blox
Video sa načíta
V tejto logickej hre bude vašou úlohou odstraňovať maličké príšerky z hernej plochy. K tomu vám poslúžia rôzne objekty a špeciálne predmety (lebka vytvorí lebky po celom riadku, huba náhodne mení farby, šípka otočí požieračov smerom dole, bomba zničí všetko v okolí a požierač odstráni všetko, čo mu…

Bakery House

20.9.2013
89%
Hra - Bakery House
Video sa načíta
Sara si otvorila podnik s čerstvým pečivom. Pretože je výborné, má mnoho návštevníkov, pomôžeš jej s obsluhovaním a uspokojíš jej zákazníkov? Zákazníci si vypýtajú napríklad pečivo, pitie, či iné pochutiny, ktoré ti pribudnú v každom leveli.

Kids Food Shop

23.8.2013
88%
Hra - Kids Food Shop
Video sa načíta
Kids Food Shop je zábavná, ale i náročná hra pri ktorej sa budete musieť skutočne obracať pretože vlastníte bufet. Na začiatok budete podávať len hranolky, aby ste pochopili princíp hry. V ďalšej úrovni vám v bufete pribudnú nové pochutiny a nápoje. Počas každého kola musíte získať určitý zisk, ak…

Pig Dream

15.8.2013
81%
Hra - Pig Dream
Video sa načíta
V tejto skákačke budete hrať za prasiatko, ktoré blúdi v obrovskom, tajomnom chráme plnom nástrah a nepriateľov. Bojujte s nepriateľmi a dostaňte sa za prasacím mníchom Pigsym. Tomu prezradíte, že chrám je zatopený a on vám povie, čo máte robiť, aby ste ho odplavili. Keď bojujete s nepriateľmi tak…

Wasabi

15.7.2013
72%
Hra - Wasabi
Video sa načíta
V tejto hre sa vžijete do úlohy majiteľa sushi baru. Starajte sa o svoj ​​podnik, lákajte zákazníkov do vašej malej reštaurácie tak dlho, kým vám nedôjdu zásoby. Je to úplne jednoduché, keď sa niečo také stane, tak vašou povinnosťou bude nakúpiť semienka a zasadiť si svoju vlastnú zeleninu. V…

Punkomatic 2

29.12.2012
85%
Hra - Punkomatic 2
Video sa načíta
Staňte sa hudobným skladateľom alebo skladateľkou v druhom pokračovaní super hry Punkomatic. Dostanete k dispozícii celú rockovú kapelu a za pomoci úpravy zvuku jednotlivých nástrojov budete môcť zložiť vlastnú song.

Cheer Captain

22.8.2012
81%
Hra - Cheer Captain
Video sa načíta
Ako vysoko dokážete vyskočiť s kapitánkou roztlieskavačiek? Jej kolegyňa je vždy vyhodí do vzduchu a tam musí hľadať hviezdičky a odrážať sa od nich, aby letela ešte vyššie. Smer letu kapitánky budete ovládať pohybom myškou.

Punk-O-Matic

16.4.2012
80%
Hra - Punk-O-Matic
Video sa načíta
Zložte si vlastnú pesničku v hre Punkomatic. K dispozícii budete mať niekoľko hudobných nástrojov ako sú bicie a gitary, ktorým jednotlivo udáte rýchlosť a miesta, kedy majú zaznieť. Všetko si sami vyskúšajte a určite Vás to nadchne :)

Sniper Year Two

26.3.2012
87%
Hra - Sniper Year Two
Video sa načíta
Pokiaľ máte radi akčné hry, z tejto budete dozaista nadšený. Stanete sa tajným agentom - sniperom, ktorého úlohou je ničiť nebezpečné ciele. V každej misii budete mať inú úlohu a je len na vašich schopnostiach, ako sa vám ju podarí splniť.

Om Nom Nombers

16.3.2012
76%
Hra - Om Nom Nombers
Video sa načíta
Potrápia svoje mozgové závity v bezchybné matematickej hre, ktorá Vás bude určite baviť. Vašou úlohou bude nakŕmiť zelenú príšerku a to tak, že z ponúkaných čísiel poskladáte vždy výsledok, ktorý bude chcieť. Aby sa Vám to podarilo, budete musieť medzi čísla dať správna znamienka. K výsledku nevedie…

Saunavihta Yetis

12.3.2012
85%
Hra - Saunavihta Yetis
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať trochu netradičnú úlohu a to dostať bieleho panáčika do sauny. Samozrejme Vám budú v ceste stáť v ceste prekážky, pričom len tie, ktoré sú bielej farby môžete odstrániť. Vyskúšajte a sami uvidíte, ako sa vám podarí túto úlohu splniť.

Jesenné barbie dress up

12.8.2011
57%
Hra - Jesenné barbie dress up
Video sa načíta
V tejto barbie hre už sa trochu ochladilo a tak je potrebné bábiku obliecť do niečoho, čo jej pristane. Výber je veľký, či už zvolíte šaty alebo nohavice s svetríkom. Na výber máte aj ďalšie doplnky ako kabelky, náušnice či šály.

Dekorácia izbičky

12.8.2011
80%
Hra - Dekorácia izbičky
Video sa načíta
Chceli by ste si urobiť svoj izbičku podľa seba, ale ešte nemôžete? Potom si to môžete vyskúšať aspoň v tejto hre. Vybrať môžete ako vybavenie, nábytok aj podlahu či farby stien. Váš výsledný izbičku si potom môžete pre inšpiráciu vytlačiť.

Emo Gothic hra

12.8.2011
65%
Hra - Emo Gothic hra
Video sa načíta
Hra Emo Gothic je už podľa názvu trochu neobyčajná Obliekačky. V tejto hre totiž neobliekajú bárbiny, ako to býva obvykle, ale vyberáte oblečenie pre emo dievča. Vyberať môžete naozaj z pekných kúskov oblečenia, takže sa nimi môžete inšpirovať aj vy sami.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie