Futbal

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

The Champions 4

18.11.2015
44%
Hra - The Champions 4
Video sa načíta
Vytvorte si vlastný futbalový tím a vycestujte s ním na rôzne miesta. Aby ste sa stali úspešnými trenérmi musíte poraziť ostatných protihráčov. navyše môžete vylepšovať aj schopnosti ostatných hráčov.

Neymar can play

15.9.2015
56%
Hra - Neymar can play
Video sa načíta
Neymar musí trénovať, aj počas zranenia a preto mu musíte pomôcť, aby dal gól. Mierte mimo brankára, aby ste mali šancu.

World Cup Hairstyles

12.9.2015
75%
Hra - World Cup Hairstyles
Video sa načíta
Pokúste sa čo najlepšie vymyslieť nový účes pre fanúšičku futbalového tímu. Bude potrebné poriadne ju pripraviť na nadchádzajúce majstrovstvá.

Street World Cup 2014

2.10.2014
78%
Hra - Street World Cup 2014
Video sa načíta
Ďalšia skvelá futbalová hra je tu! Zahrajte si parádny pouličný futbal, v ktorom máte len 3 hráčov. Brankár, obranca a útočník vám však postačí k tomu, aby ste vyhrali zápas. Hráča ovládate klikaním do strán.

Soccer Physics

3.9.2014
69%
Hra - Soccer Physics
Video sa načíta
Ak chcete hrať túto hru musíte mať veľku dávku trpezlivosti pretože sa hráči neovládajú tak, ako pri klasickom futbale. Preto bude dať gól skutočne náročné.

World Striker 2014

4.8.2014
80%
Hra - World Striker 2014
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej si zahráte naozajstný futbal! Na začiatku si vyberte národný tím a následne len porážajte súperov. V tíme máte len pár hráčov, hra je však o to rýchlejšia.

WorldCup FeverHra na skóreHra o medaily

23.7.2014
70%
Hra - WorldCup Fever
Video sa načíta
Ďalšia skvelá postrehovka, v ktorej musíte udržať loptu vo vzduchu tak dlho, ako to len bude možné. Loptu udržíte vo vzduchu tak, že na ňu budete klikať myšou.

Ball LiftingHra na skóreHra o medaily

22.7.2014
74%
Hra - Ball Lifting
Video sa načíta
Ball Lifting je postrehová hra, v ktorej musíte stláčať šípky v momente, keď je v nich lopta. S postupom času sa obtiažnosť hry zvyšuje a máte len obmedzený počet životov.

Puppet Soccer 2014

3.6.2014
82%
Hra - Puppet Soccer 2014
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú futbalovú hru Puppet Soccer 2014! Vyberte si vlastného futbalistu, za ktorého budete hrať a vylepšovať jeho štatistiky. Na výber je niekoľko možností. Môžete si teda dať klasický šampionát a získať čo najviac peňazí!

1 on 1 Soccer

12.9.2013
63%
Hra - 1 on 1 Soccer
Video sa načíta
Futbal, ktorý hráš naozaj jeden na jedného. V každom tíme je totiž len jeden hráč. Môžeš si vybrať, či chceš hrať proti kamarátovi alebo proti počítaču a tiež si môžeš vybrať, za aké štáty budeš hrať. Gólov bude určite veľa!

Stickman Soccer 2

5.9.2013
70%
Hra - Stickman Soccer 2
Video sa načíta
V hre Stickman Soccer 2 si natrénujete strieľanie na presnosť. Jedná sa o strieľanie s futbalovou loptou. Je potrebné, aby ste trafili všetky hviezdičky a v prípade potreby aj červenú loptu. Aby ste postúpili do ďalšieho kola, musíte všetko splniť iba na tri pokusy. Zvyšné pokusy sú tréningové.

Goal! South Africa

14.8.2013
70%
Hra - Goal! South Africa
Video sa načíta
Ten z vás kto má rád futbal, tak iste ocenia túto hru. Máte na výber zo, veľa tímov sveta okrem Českej republiky. Nastavte počítači, za koho bude hrať (manual), potom nastavte úroveň (zo začiatku je lepšie EASY), potom máte možnosť nastaviť aj hraciu dobu. Potom už len záleží na vašich…
Hra - Sports Heads Cards Squad Swap
Video sa načíta
Najlepší hráči planéty sa v tejto hre stretnú pod Vaším vedením. Cieľom je vykladať také karty, aby ste vždy prekonali protivníka. Na konci bicykli je víťazom ten, kto bude mať vyšší súčet kariet. Neznamená teda nutne, že kto má viac kariet je víťazom. Rozhoduje hodnota kariet. Dokážete sa…

Head Action Soccer

30.7.2013
70%
Hra - Head Action Soccer
Video sa načíta
V hre Head Action Soccer sa postavíte najlepším tímom v turnaji. Ak dokážete postúpiť, dostanete sa až do vyraďovacích bojov. Cieľom je dostať loptu do súperovej bránky. Každé stretnutie trvá 70 sekúnd, takže nie je času nazvyš. Postupne ovládate troch hráčov a je len na Vás, ako dostanete loptu do…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie