Kreslenie terénu

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Home House Painter

26.6.2021
85%
Hra - Home House Painter
Logická hra, v ktorej musíte jedným ťahom pomaľovať všetky domčeky. Problém je v tom, že musíte svoje ťahy vopred plánovať. Dokážete to?

Happy Milk Glass

13.6.2021
85%
Hra - Happy Milk Glass
Podarená hra, v ktorej musíte naplniť pohár s vodou pomocou kreslenia terénu.

Happy Glass Game

25.7.2020
85%
Hra - Happy Glass Game
Naplň pohár vodou až po okraj vodou. Tú však najskôr musíš pričarovať a nakresliť dráhu, po ktorej sa voda dostane až do pohára. Hru ovládaš myšou

Route Digger

15.6.2020
85%
Hra - Route Digger
V tejto hre budeš hrabať v krajine a vytvárať tak tunely, cez ktoré musia farebné guľôčky prejsť do tunelov rovnakej farby, ako je gulička. Prvých pár levelov sa zdá ako ľahká záležitosť, avšak už po pár úrovniach zistíš, že zase tak jednoduché to nie je. Hru ovládaš myšou.

Sand Ball

23.4.2020
84%
Hra - Sand Ball
V tejto hre bude vašou úlohou ničiť terén takým spôsobom, aby ste dostali farebné guličky dole do skútra. Čím viac guličiek dopadne dole, tým viac diamantov získate. Za diamanty si následne môžete kupovať nové vzhľady vašich guličiek.

Draw Climber

21.4.2020
90%
Hra - Draw Climber
V tejto hre bude tvojou úlohou nakresliť nožičky modré krychličce, aby sa mohla dostať do cieľa. Po ceste môže zbierať mince, za ktoré si následne môžeš kupovať nové vzhľady pre svoju kocku.

Love Animals

11.11.2019
90%
Hra - Love Animals
Aj zvieratká môžu byť zamilovaná. Pomôžeš im pomocou kreslenia ceruzkou dostať sa k sebe? V každom leveli môžeš nakresliť dĺžkovo obmedzenú čiaru. Čím kratšie ju nakreslíš, tým viac zlatých hviezd za daný level dostaneš.

Sugar, Sugar 3

3.7.2015
80%
Hra - Sugar, Sugar 3
Video sa načíta
Zahrajte si parádne pokračovanie hry, v ktorej budete napĺňať šálky cukrom. Podarí sa vám roztriediť cukor správne do všetkých šálok?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie