TOP 4 hry

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Winx Club Mermaid Layla

29.4.2012
93%
Hra - Winx Club Mermaid Layla
Video sa načíta
V tejto hre sa zoznámite s vílou Winx z morských hlbín. Layla je totiž morská panna, ktorú tentoraz nebudete obliekať, ale podniknete nebezpečnú cestu za krásnymi perlami a ďalšími cennosťami na v mori. Musíte si dať ale pozor na zákerné ryby, ktoré Vám môžu ubrať životy a vyradiť Vás z hry.

Frankie Steins Clawesome MakeoverNÁŠ TIP

7.4.2012
90%
Hra - Frankie Steins Clawesome Makeover
Video sa načíta
Pro všechny milovnice Monster High je tu super hra, ve které budete moct pomoci Franke Steinové, aby byla co nejkrásnější. První jí musíte vyčistit pleť požitím všech dostupných prostředků jako jsou toaletní vody, masky, korektor... Potom už můžete sáhnout k oblékání, líčení a česání. Jak bude po…

Bratz 25 Ice Champions

12.8.2011
80%
Hra - Bratz 25 Ice Champions
Video sa načíta
Tak trochu nezvyčajná hra s tématikou Bratz. Nejde totiž o Oblékací ani make up hru. V tejto hre ste na šampionáte v korčuľovanie a vašou úlohou je pripraviť úžasnú show. Vyberte si správnu muziku a vytvorte choreografiu pre vašu korčuliarsky Bratz bábiku. Potom si samozrejme môžete celú show…

Snip and Style Salon

22.7.2011
78%
Hra - Snip and Style Salon
Video sa načíta
Rada si hráš na kaderníčku? V tejto hre si môžeš vyskúšať, aké to, mať kaderníctvo. Tvojou úlohou je vytvárať účesy podľa toho, ako si zákazníčky želajú. K dispozícii máš samozrejme fén, nožnice a veľa ďalších potrieb. Ukáž svoje schopnosti a predveď čo v tebe je.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie