Virtuálne zamestnanie

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Mommy Washing Clothes

18.3.2020
85%
Hra - Mommy Washing Clothes
Táto hra môže byť pre teba veľmi náučná a zároveň zábavná. Tvojou úlohou bude pomôcť tehotné mamičke s vytriedia oblečenie podľa typu a následným vypraním a zavesením. Mamička je tehotná a nemá dostatok sily zvládnu všetko sama. Pomôžeš jej?

Wedding Cake Factory

23.4.2016
78%
Hra - Wedding Cake Factory
Video sa načíta
Obslúž všetkých zákazníkov, ktorí chcú svoju obľúbenú tortu. Aby si splnila všetky ich želania, musíš byť precízna a rýchla. Zvládneš každý deň zarobiť dostatočnú sumu peňazí?
Hra - Rapunzel and Flynn Moving Together
Video sa načíta
Rapunzel a Flynn si našli útulný domček, do ktorého by sa chceli nasťahovať. Problém je však v tom, že musia niekoľko vecí odstrániť, priestor upratať a nakoniec vyzdobiť, podľa ich predstáv. Pomôžete im, aby sa tam cítili ako doma?

Papa's Bakeria

22.3.2016
83%
Hra - Papa's Bakeria
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel z úspešnej série Papas a staňte sa tentokrát pekárom. Postupne k vám budú chodiť zákazníci, pričom každý z nich bude chcieť iný koláč presne podľa svojich predstáv. Pokúste sa jednotlivé koláče pripraviť čo najlepšie a zarobte si tak dostatok peňazí.

Oceanpark Manager

20.3.2016
81%
Hra - Oceanpark Manager
Video sa načíta
Pomôžte mladej slečne, aby rozbehla svoj park s morskými zvieratkami a mohla svoj sortiment rozširovať. Zásadné je, aby sa návštevníci bavili a preto im musíte poskytnúť všetko, čo vyžadujú. Za získané peniaze si môžete zakúpiť nové zvieratká alebo doplnky. Podarí sa vám podnik udržať a neustále ho…

Menagerie Manager

12.3.2016
77%
Hra - Menagerie Manager
Video sa načíta
Zvládnete sa postarať o zvieratá v zoo a návštevníkov? Nebude to jednoduché, pretože každým levelom budete mať k dispozícii viac zvierat a zákazníkov. Zvieratá potrebujú vašu starostlivosť a návštevníci lístky.

Coffee Day

23.2.2016
72%
Hra - Coffee Day
Video sa načíta
Staňte sa manažérkou malej reštaurácie a postarajte sa o jej chod. Aby všetko klapalo tak jak má čašníčku musia obsluhovať a upratovať neporiadok po zákazníkoch. Pomôžte im, aby ich podnik bol ziskový a mohli si zakúpiť nové vybavenie a doplnky.

High Tea Hotel

6.2.2016
81%
Hra - High Tea Hotel
Video sa načíta
Sara si otvorila hotel s krásnou reštauráciou a aby mohla prosperovať potrebuje vás, aby ste jej pomohli s obsluhou zákazníkov a zarábaním peňazí. Pomôžte jej, aby sa jej sen splnil a zvelebujte jej miesto novými vymoženosťami za zarobené peniaze.
Hra - Baby Rapunzel’s Gaming Day
Video sa načíta
Aby si Rapunzel mohla zahrať svoje obľúbené hry, musí získať číselné heslo. Pomôžte jej s jednotlivými domácimi prácami, aby ho získala.
Hra - Equestria Girls Classroom Cleaning
Video sa načíta
Pomôžte dievčatám s uprataním ich triedy, ktorá je špinavá a zahádzaná rôznymi papierikmi. Nezabudnite upratať ani veci, ktoré sú rozmiestnené po triede. Nájdete im pravé miesto?

Beauty Hair Clinic

24.12.2015
75%
Hra - Beauty Hair Clinic
Video sa načíta
Dokážete sa postarať o správny chod tohto podniku? Nebude to ľahké, musíte dávať pozor a všetkých včas obslúžiť. Získajte čo najviac peňazí a vylepšite váš podnik.

Hello Kitty Room Cleanup

23.12.2015
59%
Hra - Hello Kitty Room Cleanup
Video sa načíta
Hello Kitty má veľký neporiadok v spálni a musí ho upratať ešte pred odchodom. Pomôžte jej, aby to stihla včas. Oblečenie musíte dať do skrine, kozmetiku a knihy na poličku a neporiadok do koša. Stihnite to!

Barbie's Flower Shop

23.12.2015
85%
Hra - Barbie's Flower Shop
Video sa načíta
Barbie si otvorila vlastné kvetinárstvo a preto potrebuje vás, aby ste plnili jej objednávky, ktoré dostáva od zákazníkov. Po telefonáte obdrží objednávku, ktorú vám ukáže na papieriku. Vy ju musíte vytvoriť do časového limitu, aby ste postúpili ďalej.

Goat Shed Cleaning

17.12.2015
83%
Hra - Goat Shed Cleaning
Video sa načíta
Koza urobila veľký neporiadok v stajni, kde sú uložené zásoby zeleniny a preto tam musíte upratať. Vráťte zeleninu na miesto a neporiadok do koša. POdarí sa vám to tam zútulniť?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)