Virtuálne zamestnanie

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

WOWZVille

28.8.2020
85%
Hra - WOWZVille
Vitajte vo virtuálnej realite, v ktorej budete žiť život roztomilé dievčatka. Hrajte jednotlivé minihry, zarábajte peniaze a kupujte si nové oblečenie pre vašu postavičku. Zábava čaká len a len na vás.

Lesária

5.6.2020
90%
Hra - Lesária
Dnešná hra bude veľmi špeciálne. Predstavujeme vám hru od spoločnosti FSC zaoberajúce sa úbytkom lesov v dnešnej spoločnosti. V dnešnej hre si ukážeme, ako ľahké, respektíve ťažké, je starať sa o vlastné les. Stanete sa totiž správcovi vlastného lesa a vašou úlohou bude starať sa o neho tak, aby…

Mommy Washing Clothes

18.3.2020
85%
Hra - Mommy Washing Clothes
Táto hra môže byť pre teba veľmi náučná a zároveň zábavná. Tvojou úlohou bude pomôcť tehotné mamičke s vytriedia oblečenie podľa typu a následným vypraním a zavesením. Mamička je tehotná a nemá dostatok sily zvládnu všetko sama. Pomôžeš jej?

Wedding Cake Factory

23.4.2016
78%
Hra - Wedding Cake Factory
Video sa načíta
Obslúž všetkých zákazníkov, ktorí chcú svoju obľúbenú tortu. Aby si splnila všetky ich želania, musíš byť precízna a rýchla. Zvládneš každý deň zarobiť dostatočnú sumu peňazí?
Hra - Rapunzel and Flynn Moving Together
Video sa načíta
Rapunzel a Flynn si našli útulný domček, do ktorého by sa chceli nasťahovať. Problém je však v tom, že musia niekoľko vecí odstrániť, priestor upratať a nakoniec vyzdobiť, podľa ich predstáv. Pomôžete im, aby sa tam cítili ako doma?

Papa's Bakeria

22.3.2016
83%
Hra - Papa's Bakeria
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel z úspešnej série Papas a staňte sa tentokrát pekárom. Postupne k vám budú chodiť zákazníci, pričom každý z nich bude chcieť iný koláč presne podľa svojich predstáv. Pokúste sa jednotlivé koláče pripraviť čo najlepšie a zarobte si tak dostatok peňazí.

Oceanpark Manager

20.3.2016
81%
Hra - Oceanpark Manager
Video sa načíta
Pomôžte mladej slečne, aby rozbehla svoj park s morskými zvieratkami a mohla svoj sortiment rozširovať. Zásadné je, aby sa návštevníci bavili a preto im musíte poskytnúť všetko, čo vyžadujú. Za získané peniaze si môžete zakúpiť nové zvieratká alebo doplnky. Podarí sa vám podnik udržať a neustále ho…

Menagerie Manager

12.3.2016
77%
Hra - Menagerie Manager
Video sa načíta
Zvládnete sa postarať o zvieratá v zoo a návštevníkov? Nebude to jednoduché, pretože každým levelom budete mať k dispozícii viac zvierat a zákazníkov. Zvieratá potrebujú vašu starostlivosť a návštevníci lístky.

Coffee Day

23.2.2016
72%
Hra - Coffee Day
Video sa načíta
Staňte sa manažérkou malej reštaurácie a postarajte sa o jej chod. Aby všetko klapalo tak jak má čašníčku musia obsluhovať a upratovať neporiadok po zákazníkoch. Pomôžte im, aby ich podnik bol ziskový a mohli si zakúpiť nové vybavenie a doplnky.

High Tea Hotel

6.2.2016
81%
Hra - High Tea Hotel
Video sa načíta
Sara si otvorila hotel s krásnou reštauráciou a aby mohla prosperovať potrebuje vás, aby ste jej pomohli s obsluhou zákazníkov a zarábaním peňazí. Pomôžte jej, aby sa jej sen splnil a zvelebujte jej miesto novými vymoženosťami za zarobené peniaze.
Hra - Baby Rapunzel’s Gaming Day
Video sa načíta
Aby si Rapunzel mohla zahrať svoje obľúbené hry, musí získať číselné heslo. Pomôžte jej s jednotlivými domácimi prácami, aby ho získala.
Hra - Equestria Girls Classroom Cleaning
Video sa načíta
Pomôžte dievčatám s uprataním ich triedy, ktorá je špinavá a zahádzaná rôznymi papierikmi. Nezabudnite upratať ani veci, ktoré sú rozmiestnené po triede. Nájdete im pravé miesto?

Beauty Hair Clinic

24.12.2015
75%
Hra - Beauty Hair Clinic
Video sa načíta
Dokážete sa postarať o správny chod tohto podniku? Nebude to ľahké, musíte dávať pozor a všetkých včas obslúžiť. Získajte čo najviac peňazí a vylepšite váš podnik.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie