Zuma

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Monster Shooter Defense

16.8.2021
85%
Hra - Monster Shooter Defense
Čistite herné pole a získajte body navyše, ak dráha z farebných guličiek nedorazí do cieľa. Hru ovládate myšou.

Zumba Ocean

18.6.2021
85%
Hra - Zumba Ocean
Podarená hra, v ktorej čistíte herné pole vystreľovaním loptičiek. Hru ovládate myšou.

Zumba Mania

22.2.2021
85%
Hra - Zumba Mania
Dokážete vyčistiť celé herné pole od všetkých farebných loptičiek, ktoré postupne prichádzajú? Jednotlivými farbami vyčistite herné pole a dosiahnite čo možno najväčšieho množstva bodov.

Zumbar.io

1.4.2020
85%
Hra - Zumbar.io
V tejto postrehovej Zuma hre bude tvojou úlohou vystreľovať pomocou žaby farebná kolesá, vďaka ktorým môžeš ničiť ďalšie farebná kolá pohybujúce sa po hernom poli. Musíš vždy zozbierať tri kolá rovnakej farby, aby bola zničená. Hru ovládaš myšou.

Sparkle 2

21.9.2016
72%
Hra - Sparkle 2
Video sa načíta
V tejto hre budete zostreľovať guľôčky z farebného hada. Pre spojenie musí byť vždy minimálne tri rovnaké.

Pinboliada

30.9.2014
74%
Hra - Pinboliada
Video sa načíta
Ďalšia skvelá zuma hra. Vašou úlohou je spojiť všetky rovnako farebné guľôčky a tým ich odstrániť. Hra má niekoľko úrovní, ktoré sa potom opakujú, zvyšuje sa však ich obtiažnosť.

Bioblast

30.8.2014
73%
Hra - Bioblast
Video sa načíta
V hre Bioblast musíte ničiť vírusy, pretože inak sa dostanú až na koniec svojej cesty, čo pre Vás znamená, že ochoriete. Ak spojíte tri vírusy k sebe, potom sa zožerú navzájom.

Extreme Bowling Blast

27.6.2014
70%
Hra - Extreme Bowling Blast
Video sa načíta
V hre Extreme Bowling Blast musíš strieľať bowlingové gule tak, aby sa spojili s gúľami rovnakej farby. Nesmiete nechať pohybujúcu sa reťaz dôjsť až na koniec dráhy.

Bongo BallsHra na skóreHra o medaily

17.6.2014
67%
Hra - Bongo Balls
Video sa načíta
Máme tu skvelú zuma pařba! Strieľajte farebné guličky do hada tak, aby ste vždy vytvorili tri rovnaké, ktoré potom môžu zmiznúť. Dávajte si pozor, aby vám had neutiekol do diery.

Space Ball Blaster

2.6.2014
76%
Hra - Space Ball Blaster
Video sa načíta
Máme tu pre vás menšiu výzvu, ako v každej zume musíte odstrániť všetky guľôčky. K tomu budete mať delo, ktorým budete strieľať guličky rovnakej farby. Cieľom hry je zničiť všetky guľôčky.

Inca Ball

14.5.2014
70%
Hra - Inca Ball
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu zostreliť všetky farebné guľôčky skôr, než sa im podarí dostať až do cieľa. Spojiť musíte minimálne 3 rovnako farebné guličky, takže akonáhle uvidíte niekde dve farby, ktoré Vám sadnú, páľte to tam za každú cenu!

Underwater Fun

4.5.2014
70%
Hra - Underwater Fun
Video sa načíta
V hre Underwater Fun sa musíte zbaviť všetkých guľôčok skôr, ako sa dostanú ku žraločej tlame. Spojte vždy najmenej tri jednofarebné guľôčky, inak sa do ďalšieho kola nedostanete.

Funny Animals 2

6.2.2014
72%
Hra - Funny Animals 2
Video sa načíta
Skvelú zábavu si môžete užiť v hre Funny Animals 2. Cieľom je tvoriť najmenej trojice rovnakých zvierat vedľa seba. Jedine týmto spôsobom môžete skrátiť hada, ktorého nesmiete pustiť na koniec dráhy.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie