Zuma

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Zumbar.io

1.4.2020
85%
Hra - Zumbar.io
V tejto postrehovej Zuma hre bude tvojou úlohou vystreľovať pomocou žaby farebná kolesá, vďaka ktorým môžeš ničiť ďalšie farebná kolá pohybujúce sa po hernom poli. Musíš vždy zozbierať tri kolá rovnakej farby, aby bola zničená. Hru ovládaš myšou.

Sparkle 2

21.9.2016
72%
Hra - Sparkle 2
Video sa načíta
V tejto hre budete zostreľovať guľôčky z farebného hada. Pre spojenie musí byť vždy minimálne tri rovnaké.

Pinboliada

30.9.2014
74%
Hra - Pinboliada
Video sa načíta
Ďalšia skvelá zuma hra. Vašou úlohou je spojiť všetky rovnako farebné guľôčky a tým ich odstrániť. Hra má niekoľko úrovní, ktoré sa potom opakujú, zvyšuje sa však ich obtiažnosť.

Bioblast

30.8.2014
73%
Hra - Bioblast
Video sa načíta
V hre Bioblast musíte ničiť vírusy, pretože inak sa dostanú až na koniec svojej cesty, čo pre Vás znamená, že ochoriete. Ak spojíte tri vírusy k sebe, potom sa zožerú navzájom.

Extreme Bowling Blast

27.6.2014
70%
Hra - Extreme Bowling Blast
Video sa načíta
V hre Extreme Bowling Blast musíš strieľať bowlingové gule tak, aby sa spojili s gúľami rovnakej farby. Nesmiete nechať pohybujúcu sa reťaz dôjsť až na koniec dráhy.

Bongo BallsHra na skóreHra o medaily

17.6.2014
67%
Hra - Bongo Balls
Video sa načíta
Máme tu skvelú zuma pařba! Strieľajte farebné guličky do hada tak, aby ste vždy vytvorili tri rovnaké, ktoré potom môžu zmiznúť. Dávajte si pozor, aby vám had neutiekol do diery.

Space Ball Blaster

2.6.2014
76%
Hra - Space Ball Blaster
Video sa načíta
Máme tu pre vás menšiu výzvu, ako v každej zume musíte odstrániť všetky guľôčky. K tomu budete mať delo, ktorým budete strieľať guličky rovnakej farby. Cieľom hry je zničiť všetky guľôčky.

Inca Ball

14.5.2014
70%
Hra - Inca Ball
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu zostreliť všetky farebné guľôčky skôr, než sa im podarí dostať až do cieľa. Spojiť musíte minimálne 3 rovnako farebné guličky, takže akonáhle uvidíte niekde dve farby, ktoré Vám sadnú, páľte to tam za každú cenu!

Underwater Fun

4.5.2014
70%
Hra - Underwater Fun
Video sa načíta
V hre Underwater Fun sa musíte zbaviť všetkých guľôčok skôr, ako sa dostanú ku žraločej tlame. Spojte vždy najmenej tri jednofarebné guľôčky, inak sa do ďalšieho kola nedostanete.

Funny Animals 2

6.2.2014
72%
Hra - Funny Animals 2
Video sa načíta
Skvelú zábavu si môžete užiť v hre Funny Animals 2. Cieľom je tvoriť najmenej trojice rovnakých zvierat vedľa seba. Jedine týmto spôsobom môžete skrátiť hada, ktorého nesmiete pustiť na koniec dráhy.

Golden Squirrel 2

27.12.2013
72%
Hra - Golden Squirrel 2
Video sa načíta
Máme tu pre vás postrehovku, v ktorej hráte za malú zlatú veveričku. Vaša úloha je jasná - spájajte kamene rovnakej farby. Dávajte si pozor, nie je to tak jednoduché ako vyzerá. Kamene sa totiž pohybujú rýchlo, takže musíte byť presní a rýchli. Kto z vás zdolá všetky levely?

Dragon Chain

19.11.2013
70%
Hra - Dragon Chain
Video sa načíta
Klasická hra typu Zuma je Dragon Chain. Stačí iba vystreľovať jednotlivých drakov tak, aby sa spojili s najmenej dvoma drakmi rovnakých farieb. V tomto prípade sa zdvihnú a odletia. Do ďalšieho kola postúpite akonáhle na hernom poli nezostane ani jeden drak.

Vooz

6.11.2013
64%
Hra - Vooz
Video sa načíta
V hre Vooz si užijete veľa zábavy, ale aj napätia. Cieľom je strieľať farebné gule tak, aby vznikli skupinky najmenej troch gulí rovnakej farby. Toto je jediný spôsob, ako sa môžu gule odobrať z idúcej reťaze. Po každom kole je možné vylepšiť si niektorú z vlastností, ktoré sú kľúčové na dohranie…

Scorpion Blast

27.10.2013
71%
Hra - Scorpion Blast
Video sa načíta
Hra Scorpion Blast je ideálny na oddychu. Cieľom je len strieľanie guličiek tak, aby ste spojili vždy minimálne tri guľôčky rovnakej farby. Nenechajte hada z guličiek dôjsť až do koncového bodu dráhy, pretože inak hra končí a musíte dané kolo začínať znova. Ako ďaleko sa dokážete dostať?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie