Guličky

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Stack Fall

27.5.2023
80%
Hra - Stack Fall
Video sa načíta

Sort IT

15.5.2020
83%
Hra - Sort IT
Dokážeš presunúť farebné guličky vždy do rovnakej banky tak, aby v každej čašu boli vždy guličky rovnakej farby? Na prvý pohľad to znie veľmi jednoducho. Hneď po pár ťahoch sa ale presvedčíš, že to tak ľahké nie je. Hru ovládaš myšou.

Magical Bubble Shooter

24.2.2020
85%
Hra - Magical Bubble Shooter
V tejto roztomilej hre budeš musieť zachrániť všetky príšerky uväznených v farebných bublinách vystreľovaním guličiek rovnakej farby. Táto jednoduchá hra sa spoj 3 tematikou ťa určite nadchne a zabaví na dlhé minúty.

Sparkle 2

21.9.2016
72%
Hra - Sparkle 2
Video sa načíta
V tejto hre budete zostreľovať guľôčky z farebného hada. Pre spojenie musí byť vždy minimálne tri rovnaké.

Dots Revamped

23.10.2015
77%
Hra - Dots Revamped
Video sa načíta
Vyhni sa zeleným guličkám a zbieraj iba modré. Akonáhle dosiahneš dúhový mód, môžeš ničiť aj zelené. Postupom času ich bude veľa a bude veľmi ťažké sa pohybovať.

Mine Blast

1.5.2015
78%
Hra - Mine Blast
Video sa načíta
V tejto postrehovej hre na vás čaká 16 levelov, v ktorých musíte z hracej plochy odstrániť všetky farebné guličky skôr, než sa dostanú na koniec svojej trasy. Guličky odoberiete len tak, že spojíte aspoň tri rovnakej farby. K tomu musíte využívať kanón, z ktorého je potreba vystreliť vždy správnym…

Fairy Town

18.4.2015
68%
Hra - Fairy Town
Video sa načíta
V tejto hre bude vaším cieľom odstrániť všetky guľôčky. Hra je na čas, takže zachovajte pokoj a snažte si premyslieť každý ťah. Máte obmedzený počet munície, takže každý ťah môže byť zlomový.

Farm Loops Blast

29.3.2015
76%
Hra - Farm Loops Blast
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto postrehovej logickej hre bude odobrať z hracej plochy všetky vtáčiky skôr, než sa dostanú na koniec svojej cesty. K dispozícii budete mať kanón, z ktorého musíte vtáčiky vystreľovať tak, aby ste vždy spojili vtáčiky rovnakých farieb. Využívať pritom môžete i rôzne bonusy.

Dark Roller

15.3.2015
79%
Hra - Dark Roller
Video sa načíta
Dokážete sa pohybovať s guličkou po lávkach, ktoré sú stále tenšie? Ak gulička spadne do lávy, je koniec, a musíte začať znova. Dokážete si poradiť s takou výzvou a pozbierate všetky zlaté krúžky?

Poclop

29.1.2015
74%
Hra - Poclop
Video sa načíta
Podľa farby plochy ničte jednu guľôčku za druhou, ktoré postupne vyletujú na povrch. Dokážete si poradiť a ničiť ich presne podľa potreby? Do akého kola sa dostanete?

Touch the Bubbles 4

7.1.2015
82%
Hra - Touch the Bubbles 4
Video sa načíta
Spájaj guličky v tejto postrehovej hre. Najlepšie je, aby si to zvládla rovno jedným ťahom. Možno ti to najskôr bude pripadať ľahké, ale časom sa budú objavovať rôzne červené prekážky. Keď sa ich dotkneš, prídeš o život. Zvládneš sa dostať skrz všetky levely?

Color Balls Solitaire 2

24.12.2014
71%
Hra - Color Balls Solitaire 2
Video sa načíta
Podarí sa vám zostreliť všetky farebné guľôčky, ktoré sa pohybujú priamo nadol. Žiadna z guličiek sa nesmie dostať pod dolnú hranicu, inak prehráte. Spájať môžete minimálne 3 rovnako farebné guľôčky.

Factory Balls 2

21.12.2014
67%
Hra - Factory Balls 2
Video sa načíta
Zábavná logická hra, v ktorej budete vytvárať také loptičky, aké vidíte na krabici. Loptička musí prejsť vždy niekoľkými bodmi v správnom poradí.

Rainbow Lines

27.11.2014
80%
Hra - Rainbow Lines
Video sa načíta
V tejto logickej hre budete mať za úlohu spájať guličky rovnakých farieb, čím získate body, ktoré vás posunú do ďalšieho kola. Guličky z plochy zmiznú pokiaľ spojíte aspoň štyri a to v rade alebo stĺpci. Po každom ťahu sa na ploche objavia nové guličky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie