O medaile

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

How Dare YouHra na skóreHra o medaily

21.2.2022
60%
Hra - How Dare You
Video sa načíta
Vynikajúca hra, v ktorej musíte dobehnúť čo najďalej a pritom poraziť všetkých vašich nepriateľov. Hru ovládate myšou.

Blast BiliardsHra na skóreHra o medaily

22.9.2016
76%
Hra - Blast Biliards
Video sa načíta
Máme tu ďalší parádny hru na skóre, v ktorej budete dostávať gule do jamiek. Musíte sa snažiť, aby im nedošiel čas. Čím skôr sa vám to podarí, tým viac dostanete bodov. Hra má niekoľko kôl.

Get that jetHra na skóreHra o medaily

15.9.2016
74%
Hra - Get that jet
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť hodiť lastovičku čo najďalej to pôjde. Pokúste sa lastovičku hodiť tak, aby preletela oknom a doletela tak čo najďalej.
Hra - Gorillaz Tiles of the unexpected!
Video sa načíta
Parádny hra, v ktorej budete spájať rovnaké polia vedľa seba. Akonáhle odstránite aj spodné pole, tak sa začnú ostatní posúvať. V hre sú celkom 3 kolá.

Finger FootyHra na skóreHra o medaily

6.10.2015
72%
Hra - Finger Footy
Video sa načíta
V tejto hre máte za úlohu dostať guľôčku do bránky a získavať body. V ceste vám však budú stáť vojaci, ktorí sa snažia k vám dostať a zabrániť vám v tom. Ak trafíte vozíček, tak dostanete extra body.

FraggerHra na skóreHra o medaily

11.9.2015
66%
Hra - Fragger
Video sa načíta
Zlikvidujte všetky nepriateľské jednotky za pomoci granátov, ktoré máte k dispozícii. Ale nebude to také jednoduché, ako sa môže zdať mieriť musíte skutočne presne.

Angry Brain HalloweenHra na skóreHra o medaily

1.9.2015
45%
Hra - Angry Brain Halloween
Video sa načíta
Máme tu parádny hru, ktorá je podobná angry birds, akurát s inými postavičkami. Hra obsahuje niekoľko desiatok levelov. V každej úrovni sa na čo najmenej pokusov musíte snažiť zostreliť všetky postavičky v domčeku.

Grab-A-Snack HurdlesHra na skóreHra o medaily

4.8.2015
70%
Hra - Grab-A-Snack Hurdles
Video sa načíta
Máme tu parádnu hru na skóre, v ktorej sa snažíte dostať do cieľa čo najrýchlejšie. Po ceste však musíte zbierať jedlo, ak nejaké vynecháte, tak vás to spomalí a prídete tak o čas.

Keep TalkingHra na skóreHra o medaily

10.6.2015
76%
Hra - Keep Talking
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej telefonujete s niekoľkými dievčatami naraz. Ak s nejakou nebudete komunikovať, tak jej bude dochádzať trpezlivosť, kým jej neprasknú nervy. Hra potom pre vás končí. Snažte sa nahrať čo najviac bodov.

CowspinHra na skóreHra o medaily

9.6.2015
74%
Hra - Cowspin
Video sa načíta
V tejto parádnej hre budete mať za úlohu skladať k sebe rovnako farebné kravičky. Akonáhle budú minimálne tri, tak dostanete body. Snažte sa vytvárať kombinácie, za ktoré dostanete viac bodov a dávajte si pozor na čas.

Ballies Shoot!Hra na skóreHra o medaily

5.6.2015
70%
Hra - Ballies Shoot!
Video sa načíta
Parádna postrehovka, v ktorej budete zostreľovať farebné gule. Musíte si dávať pozor, pretože gule vám môžu červenou strelou ubrať životy alebo vás zničiť tým, že na vás spadnú. Zbierajte ovocie, bonusy a hlavne získajte čo najviac bodov.

Beads PuzzleHra na skóreHra o medaily

1.4.2015
76%
Hra - Beads Puzzle
Video sa načíta
Ďalšia parádna hra, v ktorej môžete získať medailu! Stačí správne spájať rovnako farebné guľôčky a získať požadované skóre. Spojiť musíte minimálne tri rovnaké guličky. Hra obsahuje tri obtiažnosti.
Hra - Basketball Championship 2012
Video sa načíta
Máme tu parádnu basketbalovú hru, v ktorej sa budete snažiť trafiť loptu na kôš. V ceste máte však niekoľko prekážok, ktoré budete musieť prekonať. Dávajte si pozor na reštart, pretože prídete o body.
Hra - Extreme Taz Skateboard Halfpipe
Video sa načíta
Zajazdite si s pýta na skejte a získajte body do tabuľky! Triky robíte pomocou šípok a medzerníka. Za získané body sa vám odomykajú lepšie skejty.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie