Bludisko

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Drop Maze

25.5.2023
75%
Hra - Drop Maze

Big Neon Tower vs Tiny SquareNÁŠ TIP

14.8.2021
95%
Hra - Big Neon Tower vs Tiny Square
Vynikajúca hra, v ktorej musíte s malou zelenou bodkou prejsť celé bludisko a získať tak titul majstra v preliezanie bludisko?

A Disney Easter

6.4.2016
86%
Hra - A Disney Easter
Video sa načíta
Elsa rozdelila prácu tak, aby mala každá princezná niečo na starosti, aby zvládli Veľkú noc. Pomôžte každej z nich, aby to zvládli.

Bad Ice-Cream 3

1.2.2016
67%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video sa načíta
Princíp hry je jednoduchý musíte pozbierať ovocie, ktoré sa vám v hra bude objavovať. jednoduché už nebude to, že sa počas zberu musíte vyhnúť nepriateľom, ktorý sa vás budú snažiť zničiť. Jedinou vašou ochranou je to, že môžete kocky vytvárať, ale aj ničiť. Zvládnete hru dohrať až do konca?
Hra - Barbie Going To Family Camping
Video sa načíta
Barbie chce ísť kempovať a preto musí pripraviť auto, vybrať s vhodné oblečenie, nájsť dané miesto s dodávkou a nakoniec postaviť stan. Pomôžete jej pri každej úlohe?
Hra - Super Barbie Summer Vacation
Video sa načíta
Barbie sa chce ísť opalovať na pláž avšak k tomu potrebuje ozdobiť auto, dostať sa ním na pláž a nakoniec vybrať plavky a doplnky. Pomôžte jej, aby tam bola, čo najskôr!
Hra - Spongebob Squarepants Boo or Boom
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou vybrať si jedného hráča a nazbierať viac bodov, ako vaši protivníci. Počas hry nebude vašou úlohou zabiť protivníka, ale pozbierať, čo najviac predmetov, ktoré vzniknú počas zničenia kameňov. Ak bombou trafíte protivníka jeho body sa dostanú na minimum. Podarí sa vám…

Prototype Munch

6.1.2015
80%
Hra - Prototype Munch
Video sa načíta
Nájdi cestu v bludisku, ktoré je plné mnohých záhadných a slepých uličiek. Budeš ovládať malého medvedíka, ktorý sa má stať sprievodcom slečny uviaznutej v zákutiach bludiska. Stačí, keď použijete aj trochu šikovnosti a iste cieľ nájdete.

Pacman

19.12.2014
73%
Hra - Pacman
Video sa načíta
Niet nad starú klasiku, v ktorej budete požierať bodky a snažiť sa utiecť pred duchmi, ktorí vás naháňa. V každom kole môžete nájsť ovocie, za ktoré dostanete body. Zbierajte aj blikajúce bodky, vďaka ktorým budete požierať duchmi vy.

Choochoo Puzzles

10.11.2014
78%
Hra - Choochoo Puzzles
Video sa načíta
V tejto logickej hre bude vašou úlohou dostať červený reťaz do červeného cieľa. Prekážkou nebude len cesta, ale aj iné reťazce, ktoré vám budú stáť v ceste. Podarí sa vám vyhrať?

Huantar

15.10.2014
72%
Hra - Huantar
Video sa načíta
Cieľom tejto logickej hry je dostať sochu indiána k bráne na konci každého kola. Po ceste sa pritom snažte pozbierať všetky vzácne kamene. Vo vyšších leveloch si budete musieť poradiť i s rozličnými prekážkami, ktoré vás v jednotlivých leveloch čakajú.

Save the Donut

9.10.2014
75%
Hra - Save the Donut
Video sa načíta
Pomôžte sladkému donutu dostať sa v každom levely do cieľa. Vašou úlohou bude zdolávať prekážky v podobe ostňov a nezničitelných blokov. Cestu vytvoríte správnym odstránením štvrcových herných prvkov.

Baby PacmanHra na skóreHra o medaily

7.10.2014
70%
Hra - Baby Pacman
Video sa načíta
V tejto hre bude zbierať žlté body a snažiť sa uniknúť požírajícím nepriateľom. Ak zoberiete blikajúci bod, budete rýchlejší a budete môcť zbierať nepriateľské postavičky
Hra - Baby Princess Maze Adventure
Video sa načíta
Pomôžte princeznám vyznať sa v bludisku a nájsť to čo potrebujú. Pomôžete princeznám, aby boli šťastné?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie