Veľká noc

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Princess Happy Easter

4.4.2021
85%
Hra - Princess Happy Easter
Vynikajúca hra, v ktorej bude vašou úlohou pomôcť krásne princeznej Else z rozprávky Ľadové kráľovstvo pomôcť s maľovaním vajíčok a zároveň s výberom vhodného veľkonočného oblečenia. Pomôžete krásne Else?

Happy Easter Puzzle

5.4.2021
80%
Hra - Happy Easter Puzzle
Podarená logická hra, v ktorej je vašou úlohou poskladať puzzle obrázky, ktoré si predtým vyberiete. Jednoducho si zvoľte obrázok, ktorý sa vám páči, potom si vyberte jednu z ponúkaných obtiažností a môžete sa vrhnúť na veľkonočné skladanie obrázkov.
Hra - Princess Easter Bunny Party
Obleč si svoju obľúbenú princeznú do roztomilého veľkonočného oblečku v tejto pohodovej oddychovej hre. Najskôr si vyber svoju obľúbenkyňu, ktorú potom následne oblečieš.

Baby Hazel Easter Fun

13.4.2020
96%
Hra - Baby Hazel Easter Fun
Video sa načíta
V tento deň sa opäť budete spoločne s Hazel zabávať a pripravovať vajíčka a dekorácie na Veľkú noc. Pomôžte jej s tým a prežite s ňou tieto sviatky v pokoji.

Princess Easter Sunday

13.4.2020
87%
Hra - Princess Easter Sunday
Máme tu veľká noc. A čo by to bolo za sviatky, keby sme si nezahrali poriadnu hru s veľkonočné tématikou. Tu bude vašou úlohou pomôcť trom princeznám s veľkonočnými radovánkami. Najskôr je vhodne oblečiete a následne si s každou môžete ozdobiť veľkonočné vajíčko.

Easter Egg Hunt

12.4.2020
85%
Hra - Easter Egg Hunt
Veľká noc už ťukajú na dvere a na nás pomaly prichádza veľkonočné nálada. Dnes si zahráme hru, v ktorej bude vašou úlohou nájsť všetky veľkonočné vajíčka, ktoré zajačik poschovávali na vašej záhradke. Dokážete ich všetky nájsť? Následne si môžete ozdobiť svoje vlastné.

4X4 Easter

5.4.2020
80%
Hra - 4X4 Easter
V tejto hre bude vašou úlohou skladať puzzle na veľkonočné motívy. Zajačikovia, korbáče, krásna farebné vajíčka. To všetko vás čaká v tejto hre. Poďme sa teda spoločne naladiť na tú správnu veľkonočné blížiace sa atmosféru.

Easter Egg Mania

25.8.2016
75%
Hra - Easter Egg Mania
Video sa načíta
V tejto hre budete spájať rovnako farebná veľkonočné vajíčka. Vajíčka sa líšia len vzorom. Podarí sa vám ich spojiť čo najviac?
Hra - Baby Elsa Easter Egg Hunt
Video sa načíta
Malá Elsa má rada Veľkú noc a preto by sa chcela na ňu pripraviť tím, že vymaľuje vajíčka a vyberie si krásne šaty. Pomôžete jej s prípravami na tento deň?

Anna Easter Bunny Cake

8.4.2016
88%
Hra - Anna Easter Bunny Cake
Video sa načíta
Anna chce upiecť pre rodinu krásneho chutného zajačika. Pomôžte jej spečením a samotným zdobením, aby sa páčil najmä deťom.
Hra - Fashion Studio Easter Bunny
Video sa načíta
Veľká noc sa blíži a dievčatá sa na ňu musia pripraviť, aby boli krásne a chlapcom a páčili. Preto musia byť outfity dokonalé. Vytvorte si niektoré z nich.

A Disney Easter

6.4.2016
86%
Hra - A Disney Easter
Video sa načíta
Elsa rozdelila prácu tak, aby mala každá princezná niečo na starosti, aby zvládli Veľkú noc. Pomôžte každej z nich, aby to zvládli.

Cute Bunny Dress Up

6.4.2016
72%
Hra - Cute Bunny Dress Up
Video sa načíta
Oblečte si krásneho zajačika a pripravte ho na veľkú prácu počas Veľkej noci, kedy schováva vajíčka pre deti. Stihne to?
Hra - Frozen Sisters Easter Fun
Video sa načíta
Pripravte sestry na Veľkú noc, aby sa priateľom pri návšteve páčili. Najskôr im vyberiete make-up a potom krásne oblečenie. Dajte si záležať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie