Selena Gomez

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Selena Gomez True Make Up
Video sa načíta
Selena je skoro pripravená na párty, musíte jej však pomôcť s maľovaním. K dispozícii budete mať rôzne druhy a farby účesov, rúžov, očných šošoviek alebo tieňov.

Selena`s Date Rush

22.8.2014
60%
Hra - Selena`s Date Rush
Video sa načíta
Selena sa musí prichystať, ale Justin je netrpezlivý a preto jej neustále klope na dvere. Vašou úlohou je, aby ste Selene urobili celkový makeover.
Hra - Barbie Ultimate Spa Selena Gomez
Video sa načíta
Slávna detská hviezda Selena Gomez si raz za čas potrebuje oddýchnuť a zrelaxovať preto sa rozhodla ísť do kúpeľov, kde potrebuje urobiť masáž chrbta, rúk, nôh a nakoniec jej môžete vybrať nové oblečenie.

Selena Gomez Beauty Salon

15.10.2013
82%
Hra - Selena Gomez Beauty Salon
Video sa načíta
Selena Gomez je výborná speváčka, ale aj herečka, ktorá sa preslávila v mnohých smeroch. Preto niet divu, že neustále musí meniť vizáž. Vymysli aj ty Selene nový look, ktorý by sa ti na nej páčil. V hre jej budeš robiť kozmetiku, vyberať účes, šaty a doplnky.
Hra - Selena Gomez Cool Hairstyle
Video sa načíta
Selena Gomez potrebuje zmenu v účese. Pomôžeš jej vytvoriť nový účes, s ktorým by mohla vystúpiť na verejnosti? V hre jej vlasy môžeš šampónovať, umývať, farbiť, natáčať či rôzne dekorovať. Ako bude vyzerať tvoja Selena Gomez?
Hra - Selena Gomez Cool Makeover
Video sa načíta
Selena Gomez je známa detská herečka nie len zo seriálov, ale aj z filmov. Preto niet divu, že musí neustále vyzerať dobre. Tentoraz budeš ty jej štylistkou pri výbere make-upu, účesu a oblečenia.

Selena Gomez Makeover

9.9.2012
65%
Hra - Selena Gomez Makeover
Video sa načíta
Zmeňte podľa svojho vkusu a predstavivosti Selenu Gomez. Môžete jej vybrať niektorý z účesov, použiť najrôznejšie farby rúžov​​, očných tieňov, make-upu alebo riaseniek. Všetko je len na Vás.
Hra - Selena Gomez medzi dvoma chalanmi
Video sa načíta
Je tu super hra so Selenou Gomez. Tentoraz ju nebudete obliekať ani česať, ale v hlavnej úlohe bude bozkávanie a jej dvaja chlapci. V prvej časti musíte pomôcť Danielu Samonasovi, aby ju pobozkal v spánku, v ďalšej časti pôjde autom s Nickom Jonasom a nesmie sa vybúrať. Nakoniec sa ocitne medzi…

New Look Selena Gomez

15.8.2011
59%
Hra - New Look Selena Gomez
Video sa načíta
V tejto hre môžete obľúbenej celebrite Selena Gomez kompletne zmeniť visáž. Predstavovali ste si, ako by mohla s iným účesom? Zmeňte ho a sami uvidíte. Upravovať môžete aj očné tiene, make-up, rúž a veľa ďalších vecí.

Selena Gomez obliekačka

15.8.2011
61%
Hra - Selena Gomez obliekačka
Video sa načíta
Selena vyráža na výlet do Talianska a potrebuje poradiť s tým, čo si vziať na seba. Tie ju s výberom vzhľadu môžeš vybrať. Navrhni ju, aké si má vziať oblečenie a ktoré doplnky jej budú najviac pristanú. Môžeš sa inšpirovať niektorými predchádzajúcimi návrhmi.

Selena Gomez Fashion

15.8.2011
63%
Hra - Selena Gomez Fashion
Video sa načíta
Selena Gomez sa dostala na módnu prehliadku a tvojou úlohou ju obliecť tak, aby jej to čo najviac pristalo. Vyber jej šaty alebo tričko a nohavice, podľa toho, čo ju viac pristane. V tejto oblíkačce máš naozaj plno možností, dokonca ju môžeš zmeniť aj účes.

Selena Make-up

15.8.2011
69%
Hra - Selena Make-up
Video sa načíta
Ďalšie makeupová hra s celebritou Selenou Gomez. Tentokrát môžeš zmeniť Selén vzhľad ako pravá vizážistka. Urob ju pekný účes, nanes make-up a očné tiene, vyber rúž vhodné farby a veľa ďalšieho. Aby toho nebolo málo, môžeš ju dokonca zmeniť aj farbu očí.

Selena Gomez Teenstar

15.8.2011
64%
Hra - Selena Gomez Teenstar
Video sa načíta
Ďalšie podarená Oblékací hra, v ktorej je vašou modelkou Selena Gomez. Vyberať pre ňu môžete množstvo šiat, tričiek, botov a samozrejme plno doplnkov, vďaka ktorým je Selena tak krásna.

Selena Gomez Make Up

5.7.2011
70%
Hra - Selena Gomez Make Up
Video sa načíta
Patríš medzi fanúšičky Seleny Gomez? Táto celebrita vyzerá vždy úžasne. Tie ju v tejto onlinovce môžeš zmeniť vzhľad podľa svojej fantázie. Či už ju upravíš účes alebo zmeníš make-up a očné tiene, určite bude krásna. Výber je naozaj veľký, takže záleží len na tvojej fantázii.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie