Slacking

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Princess on SPA

11.2.2020
85%
Hra - Princess on SPA
Princezná sa chystá na večerné bál. Však taká príprava nie je len tak. Musí prejsť mnohými zkrášlovacími procedúrami, než sa bude môcť obliecť a vyraziť na ples. Pomôž jej s týmito úlohami, obleč ju a hurá na ples.

Ellie Love Trouble

5.8.2017
80%
Hra - Ellie Love Trouble
Video sa načíta
Ellie má rada trable a rada flirtuje so zadanými chlapcov. Tí sa však nebráni a tak si musí dávať pozor, aby ich nepristihla ich priateľka.

Emma Cheating Liam

15.9.2016
83%
Hra - Emma Cheating Liam
Video sa načíta
Emma chodí s Liamom, ale tajne pokukuje po inom. Vo chvíli, keď sa Liam nepozerá, tak sa s ním baví alebo pusinkuje. Dávajte si však pozor, aby si vás Liam nevšimol.
Hra - Elsa And Jack Homework Slacking
Video sa načíta
Elsa miesto domácej úlohy píše milostná listové kabelky! Vy ju v tom musíte pomôcť, ale nikto vás nesmie vidieť! Dávajte si pozor na obmedzený čas.

Naughty Kitty Slacking

4.8.2016
79%
Hra - Naughty Kitty Slacking
Video sa načíta
Ako mačička budete v tejto hre zničiť jedlo psíkovi. Môžete si však dávať pozor, aby vás pritom psík nevidel. Podarí sa vám to?

Master Chef Slacking

3.8.2016
80%
Hra - Master Chef Slacking
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť šéfkuchařův zničiť ich jedlo. Musíte si však dávať pozor, aby vás pritom nevideli. Tiež vás tlačí čas a obtiažnosť sa zvyšuje.

Zootopia Job Slacking

6.6.2016
76%
Hra - Zootopia Job Slacking
Video sa načíta
Pomôžte Judy, aby si splnila všetky svoje kancelárske povinnosti. A postarajte sa oto, aby ju jej nadriadený nevidel. Podarí sa vám ich splniť všetky?

Barbie Class Slacking

4.6.2016
76%
Hra - Barbie Class Slacking
Video sa načíta
Barbie sa nudí a na vás bude ju zabaviť, tak aby ju nevidela učiteľka. Takže si dávajte pozor, bude vás tlačiť čas.

Flight Attendant Rush

28.5.2016
79%
Hra - Flight Attendant Rush
Video sa načíta
Sara povedala svojej mame, že je na let pripravená, ale nie je to pravda a preto musí všetky veci dohnať v priebehu 5 minút. Pomôžte jej splniť všetky úlohy, ktoré musí mať splnené. Vyhnite sa aj jej zvedavej mame, ktorá vás bude neustále kontrolovať.
Hra - Baby Barbie Flower Shop Slacking
Video sa načíta
Barbie pracuje v kvetinárstve a z času na čas by sa chcela zabaviť niekoľkými úlohami. Pomôžte jej, aby ju u týchto činností nevidel jej šéf.

Cooking Slacking

18.3.2016
74%
Hra - Cooking Slacking
Video sa načíta
Sarah sa zamestnala ako kuchárka a jej úlohou je uvariť chutnú polievku. Ona by však chcela podniknúť niečo iné. POmôžte jej s plniť rôzne úlohy a vyvarujte sa jej šéfovej.

Spa Salon Slacking

18.2.2016
75%
Hra - Spa Salon Slacking
Video sa načíta
Táto slečna sa fláka v práci a na vás bude jej pomôcť so zábavou. Lenže nesmiete byť pristihnutí, myslíte si, že sa vám to podarí?
Hra - Baby Barbie Candyshop Slacking
Video sa načíta
Malá Barbie sa nudí na brigáde a na vás bude ju zabaviť. Lenže nesmie byť pristihnutá, takže si dávajte pozor a buďte obozretní.
Hra - Princess Sofia Farm Challenge
Video sa načíta
Princezna Sofia si našla prácu na farme a chcela by si vyskúšať aj inú prácu ako len zametanie a hrabanie. Pomôžte jej vyskúšať všetky práce, ktoré si vymyslela. Musíte si dávať pozor na jej babičku, ktorá ju sem tam stráži. Zvládnete to?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie