Na score Mochi

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

The Keeper of 4 Elements

16.4.2016
70%
Hra - The Keeper of 4 Elements
Video sa načíta
Myslíte si, že máte strategické myslenie a dokážete nepriateľa poraziť svojim umom? Overte si to v tejto strategickej hre, kde musíte svojho nepriateľa poraziť ešte predtím než sa dostane na koniec trate. K tomu budete potrebovať magické veže a ich správne rozmiestnenie. Podarí sa vám súpera…

This is the Only Level

12.11.2015
84%
Hra - This is the Only Level
Video sa načíta
Na prvý pohľad sa môže zdať, že hra bude jednoduchá, ale nenechajte sa zmýliť. Prekvapí váš svojou obtiažnosťou nejedenkrát. Dokážete zvíťaziť?

Papa Louie

16.9.2015
86%
Hra - Papa Louie
Video sa načíta
Vydajte sa s kuchárom na nebezpečnú cestu, kde budete musieť krotiť zlú zeleninu, aby ste na šli dobrú pizzu. Zbierajte po ceste peniaze, soľničky a koreničky!

Pipe Riders

15.9.2015
75%
Hra - Pipe Riders
Video sa načíta
Milujete rýchle mašiny a rýchlu jazdu? Tak to je hra priamo pre vás pretože v tejto hre budete súperiť s časom a vyhýbať sa nástrahám. Dokážete prísť do cieľa?

Danger Donuts

2.4.2015
81%
Hra - Danger Donuts
Video sa načíta
Koľko dokážeš zjesť donutov treba za desať sekúnd? V tejto hre to môžeš vyskúšať a ani tí u toho nepraskne plné brucho. Každý level je trochu iný, takže nuda ti nehrozí. A navyše to bude ťažšie a ťažšie.

Touch the Bubbles 4

7.1.2015
82%
Hra - Touch the Bubbles 4
Video sa načíta
Spájaj guličky v tejto postrehovej hre. Najlepšie je, aby si to zvládla rovno jedným ťahom. Možno ti to najskôr bude pripadať ľahké, ale časom sa budú objavovať rôzne červené prekážky. Keď sa ich dotkneš, prídeš o život. Zvládneš sa dostať skrz všetky levely?

The Animal Zoo

27.12.2014
80%
Hra - The Animal Zoo
Video sa načíta
Zábavná hra z prostredia zoologickej záhrady. Nebudete sa však momentálne starať o zvieratá, ale o jej návštevníkov. Musíte zaručiť, že sa každý návštevník dostane tam, kam potrebuje. Nesmiete však nechať zákazníkov dlho čakať.

A Dralien Day

20.12.2014
77%
Hra - A Dralien Day
Video sa načíta
Zahrajte si parádny logickú hru s dráčikom v hlavnej úlohe. Keď bol dráčik ešte vo vajíčku, tak bola jeho matka unesená. Vašou úlohou je sa vyliahnuť a zachrániť svoju matku. Podarí sa vám prekonať plno prekážok?

Miami Shark

19.12.2014
75%
Hra - Miami Shark
Video sa načíta
V úlohe hladného žraloka budete ničiť všetko, čo vám príde do cesty. Čím viac toho zničíte, tým viac dostanete bodov. Dostanete sa až do konca?

Twin Shot 2

18.12.2014
72%
Hra - Twin Shot 2
Video sa načíta
Zábavná hra, v ktorej sa budete snažiť s ružovou postavičkou prekonať všetky nástrahy herného sveta. Pomáhať si budete šípy, ktorými si môžete pomôcť tam, kde nemôžete vyskočiť.
Hra - Dibbles 4: Christmas Crisis
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšiu, už štvrtý diel tejto logickej hry. Vašou úlohou bude bezpečne prepraviť mravčieho kráľa. Budete musieť zdolať veľa prekážok, takže musíte obetovať aj niekoho z družiny. Podarí sa vám ho zakaždým dopraviť na miesto?

Little Farm

24.5.2014
73%
Hra - Little Farm
Video sa načíta
Vyskúšaj si netradičnú farmársku hru. Tvojou úlohou bude plnenie nákladiakov vypestovanou zeleniny. Do nákladiaku môžeš vložiť zeleninu iba vtedy, ak sa v každom rohu tvojho výberu nachádza rovnaký kus zeleniny. Podarí sa ti nákladiaky naložiť včas?

Offroad

18.5.2014
65%
Hra - Offroad
Video sa načíta
Offroad je hra, v ktorej máte za úlohu nazbierať čo najviac obrázkov. Dávajte pozor, aby ste nezrážali dopravné kužele. Hra je obmedzená časom, takže sa snažte dodržať aspoň limit na splnenie daného levelu. Aby sa skóre uložilo, musíte dohrať všetkých 5 levelov. Hra občas môže mať problém s…

Car Chaos

17.5.2014
79%
Hra - Car Chaos
Video sa načíta
Otestujte si svoje reakcie, postreh a nahrajte čo najvyššie skóre. Car Chaos je hra, ktorá Vás určite pobaví. Cieľom hry je dostať čo najviac áut cez túto rušnú križovatku. Čím viac áut prejde, tým viac bodov získate. Kliknutím zrýchlite, dvojklikom vozidlo zastavíte. Autá sa nesmú zraziť, inak hra…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie