Arkanoid

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Aleinoid

4.3.2020
85%
Hra - Aleinoid
V této vedené arkanoidní hře bude tvým útokem zničit všechny bloky, které představujíuji mimozemské jednotky. Dostupné odrážení míče ničí nepřátelské kostky a uvoli celé pole. Lze využít i jako pomocné prostředky na bocích televizních platforem. Dokážeš vyčistit celé herní pole?

Outer Space Arkanoid

6.2.2016
70%
Hra - Outer Space Arkanoid
Video sa načíta
Snažte sa rozbiť pomocou guličky všetky tehly na obrazovke. Niektoré navyše vydržia viac úderov. Z niektorých tehál naviac môžu vypadnúť bonusové body alebo vlastnosti pre guličku či odpaľovač.

Doli Nasty Brick Attack

25.12.2015
74%
Hra - Doli Nasty Brick Attack
Video sa načíta
Parádna hra, v ktorej budete musieť zachrániť mačičku Doli, ktorú uniesla zlá tehla. Vašou úlohou bude mačičku zachrániť tak, že budete ničiť všetky tehly v každom kole.

Anoix

6.10.2015
81%
Hra - Anoix
Video sa načíta
Odrážajte loptičku pomocou plošiny, aby ste ničili jednotlivé bloky, ktoré stoja uprostred. Akonáhle budú zničené všetky, postupujete do ďalšieho kola. Ako ďaleko sa dostanete?

Hyper ZOID

23.7.2015
70%
Hra - Hyper ZOID
Video sa načíta
Ďalšia parádna hra, v ktorej budete odrážať loptičku. Loptička vám nesmie prepadnúť medzerou a vy sa ju tak snažíte udržať čo najdlhšie vo vzduchu. Dávajte si však pozor, pretože herná scéna sa rôzne mení.

Twistanoid

22.4.2015
78%
Hra - Twistanoid
Video sa načíta
V netradičnom arkanoide si môžete vyskúšať, ako náročné je ničiť jednotlivé bloky v 3D priestore? Guličku sa pokúste zakaždým odraziť tak, aby neprepadla mimo Vašu odrazovú dosku.

HeartBeat

16.4.2015
75%
Hra - HeartBeat
Video sa načíta
Pokúste sa zničiť všetky bloky, ktoré sú medzi polovicami srdca. Musíte preto odrážať loptičku a akonáhle sa srdce spojí, postupujete do ďalšieho kola. Využívajte tiež mnoho vylepšení, ktoré môžete pozbierať. Dokážete si poradiť?

Cool Ball

15.3.2015
78%
Hra - Cool Ball
Video sa načíta
Odpaľujte od maličkej plošiny loptičku tak, aby narážala do jednotlivých blokov. Tým ich zničí a vy môžete získať ďalšie bonusové body za zbieranie padajúceho ovocia.

Chili Breakout

12.3.2015
75%
Hra - Chili Breakout
Video sa načíta
Pokúste sa pozbierať všetky mince a samozrejme tiež rozbiť všetky bloky na hracej ploche. Nafukovacie ryby Vám budú trochu kaziť postup, pretože odrážajú guličku do nečakaných smerov.

Lederoid

14.10.2014
78%
Hra - Lederoid
Video sa načíta
Ak máte radi Arkanoid, tak si vyskúšajte túto hru. Cieľom je rozbiť guličkou všetky prekážky, samozrejme nie všetky sa budú dať. Zvládnete sa dostať až na koniec hry?

Ball BreakerHra na skóreHra o medaily

2.10.2014
75%
Hra - Ball Breaker
Video sa načíta
Odpáľte loptičku a rozbite všetky tehly. Z tehál vám môžu padať aj rôzne bonusy, ktoré zbierajte. Dávajte si však pozor, aby ste nechytili bombu, ktorá vás pripraví o životy. Ak sa vám po dohraní hra neuloží, musíte v 10 kole umrieť.

Blockin Out

1.7.2014
72%
Hra - Blockin Out
Video sa načíta
Veľkú zábavu si užijete v hre Blockin Out. Musíte zničiť všetky políčka pomocou loptičky, ktorú budete odpaľovať. Dokážete pozbierať tiež bonusy, ktoré náhodne padajú po zničení políčok?

Blokk Party

2.1.2014
69%
Hra - Blokk Party
Video sa načíta
Postreh si skvele precvičíte s hrou Blokk Party. Stačí len odrážať guličku, ktorá bude rozbíjať štvorčeky na hracom poli. Snažte sa tiež chytať bonusy, ktoré padajú z rozbitých políčok. Hlavne nenechajte prepadnúť guľôčku.

Ninja Bricks

22.12.2013
81%
Hra - Ninja Bricks
Video sa načíta
Vyskúšajte si túto super hru, v ktorej si otestujete svoj ​​postreh. Nie je to tak jednoduché, ako sa zdá. Hráte za ninju a vašou úlohou bude prežiť čo najdlhšie. Ostatných ninjov si nevšímajte, myslite na to, že musíte prežiť. Tak komu z vás sa podarí nahrať TOP skóre?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie