Xiao Xiao

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Spider Stickman

23.5.2014
79%
Hra - Spider Stickman
Video sa načíta
Zahrajte si Spider Stickman, kde bude vašou úlohou uraziť čo najdlhšiu vzdialenosť pomocou lana. K tomu vám bude stačiť myš, s ktorou budete musieť klikať ako o život. Máte na to dopraviť ho čo najďalej?

Stick Figure Badminton 2

16.5.2014
78%
Hra - Stick Figure Badminton 2
Video sa načíta
Skvelá hra, v ktorej budete musieť svojich súperov poraziť v bedmintone. Hra ponúkne na výber niekoľko postavičiek, za ktoré je možné hrať. Navyše, ak Vás prestane baviť hrať proti počítaču, môžete to skúsiť proti kamarátovi.
Hra - Infiltrating the Airship
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu adventúru, v ktorej sa budete musieť dostať do lietadla a splniť dôležitú úlohu. V každej "úrovni" si budete môcť vybrať možnosť ako úlohu vykonať. Keď sa možnosť ukáže ako zlá, môžete sa vrátiť o krok späť.
Hra - Stick War 2: Order Empire
Video sa načíta
Pekná vojenská hra, v ktorej bude Vašou úlohou ťažiť zlato, vyrábať jednotky a ničiť nepriateľské sídla. Hra nie je nijako ťažká, stačí vyrobiť pár jednotiek a hurá s nimi do bitky, Jednotky sa navyše po mape môžu pohybovať úplne ľubovoľne.

Xiao Xiao 1

23.1.2013
70%
Hra - Xiao Xiao 1
Video sa načíta
Výborná animácia, v ktorej sa hlavný hrdina stretne hneď s dvoma nepriateľmi. Tí preverí jeho bojové umenie, aj keď je nesmrteľný, nebude to mať vôbec ľahké. Jedná sa o video

Sift Renegade 2

22.9.2012
87%
Hra - Sift Renegade 2
Video sa načíta
V akčnej bojovke Sift Renegade 2 musíte pomôcť hlavnému hrdinovi prebojovať sa skrz stovky nepriateľov, ktoré na neho číhajú na každom kroku. Súboj to nebude jednoduchý, avšak rýchle reakcie a trocha cviku z vás spravia skutočného bojovníka.

Escaping the Prison

10.7.2012
75%
Hra - Escaping the Prison
Video sa načíta
Byť zavrený vo väzení nie je žiadna výhra. Našťastie existuje hneď niekoľko spôsobov, ako sa dostať na slobodu. S pomocou zásielky, ktorá vám došla na vašu celu sa musíte pokusiť o útek. Celkovo existujú 3 rôzne spôsoby, ako sa vám to môže podariť. Nájdete ich všetky?

Electricman 2

25.3.2012
78%
Hra - Electricman 2
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú bojovku, v ktorej budete musieť Electricmanovi zničiť všetkých nepriateľov. Vašou jedinou zbraňou je bojové umenie, ktoré však ovládate dokonale. Predvedte nepriateľom zopár z vašich najlepších kúskov a pošlite ich k zemi.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie