Prasiatko Pepa

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Peppa Pig Memo

8.3.2015
63%
Hra - Peppa Pig Memo
Video sa načíta
Zahrajte si spoločne s prasiatkom Pepou pexeso a vylepšite si tým svoju pamäť. Aby ste v hre zvíťazili musíte nájsť všetky páry v čas. Dokážete to ?
Hra - Peppa Pig 35 Differences
Video sa načíta
Pomôžte prasiatku Pepine s nájdením všetkých rozdielov. všetky sú veľmi dobre ukryté preto musíte byť na pozoru.

Peppa Pig Ambulance

28.12.2014
78%
Hra - Peppa Pig Ambulance
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru s prasiatkom Pepom v hlavnej úlohe. Prasiatko sa nám škaredo zranilo a vašou úlohou bude ho ošetriť. Má veľkú triesku na ňufáku, ktorú mu musíte vytiahnuť. Tiež musíte skontrolovať celkový jeho zdravotný stav.

Peppa Pigs Will Fly

14.6.2014
79%
Hra - Peppa Pigs Will Fly
Video sa načíta
Máme tu ďalšiu skvelú logickú hru ba s prasiatkom! Vašou úlohou bude odstrániť všetky prekážky a dostať prasiatko k elixíru. Vždy vyberiete farbu elixíru podľa toho, akú kocku potrebujete odstrániť. Ťah sa uloží do pamäte, a akonáhle vyberiete iný elixír, ťah sa nahrá.
Hra - Peppa Pig - New House Decor
Video sa načíta
Zahrajte si ďalšiu hru s prasiatkom Pepom. Vašou úlohou bude rozmiestniť nábytok a iné drobnosti v dome, ktorý si Pepa postavil. Urobíte prasiatku príjemný domov?

Peppa Pig Solitaire

5.6.2014
75%
Hra - Peppa Pig Solitaire
Video sa načíta
Ďalšia hra s naším prasiatkom je tu! Tentoraz budete s Pepom hrať klasický Soliter. Karty, v ktorých na seba skladáte hodnoty od najmenšej po najvyššiu a musíte striedať farby.

Peppa Pig Bejeweled

19.5.2014
75%
Hra - Peppa Pig Bejeweled
Video sa načíta
Peppa Pig Bejeweled je ďalšia skvelá hra s prasiatkom Pepom. Tentoraz budete mať za úlohu spájať vždy rovnaké kamene. Pre úspešné spojenie musia byť minimálne 3. Čím viac ich však spojíte dokopy, tým viac dostanete bodov.

Peppa Pig Tetris

18.5.2014
74%
Hra - Peppa Pig Tetris
Video sa načíta
Zahrajte si skvelý tetris v podaní prasiatka Pepa. Jednoducho musíte na seba skladať padajúce kocky tak, aby nebola nikde medzera. Môžete si zvoliť aj obtiažnosť hry.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)