Hry obliekačky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Lovely Doll Creator

14.1.2021
86%
Hra - Lovely Doll Creator
Vytvořte si společně s námi svoji ideální panenku pro radost. V jednoduchém editoru společně přidávejte panence jednotlivé části od vlasů po roztomilé oblečky a vytvořte si tak ideální panenku svých snů.
Hra - Eliza Winter Blogger Story
Krásná princezna Elsa se rozhodla vyjít si s příteli na vycházku. Musí ale držet krok s módními trendy. Pomozte jí vybrat z šatníku nejvhodnější zimní outfit. Po obléknutí můžete vyfotit i pár selfie fotek, které společně umístíte na instagramové sociální sítě a sledujte, jak se vašim fanouškům…
Hra - Winter Fairy Fashion Show
Vydejte se na průzkum neprobádané země s našimi krásnými princeznami. Před výpravou je ale vždy potřeba řádně se připravit. Pomozte všem princeznám ve výběru nejhodnějšího outfitu a poté se společně vydejte za dobrodružstvím po neprobádané krajině vstříc všem nástrahám a pokladům.
Hra - Princesses DIY Phone Case Design
Krásne princeznej potrebujú pomôcť s výrobou vlastného krytu na mobilný telefón. Pomôžeš im? Najskôr všetky princeznej vhodne obleč a urob im makeup a potom sa už spoločne vrhnite do samotnej výroby vlastného unikátneho krytu.
Hra - Get Ready With Me: Princess Sweater Fashion
Zima už pomaly ale isto klope na dvere. Naše princezné sú si toho plne vedomé a preto sa už usilovne pripravujú. Dnes skúša svoje staré šaty a kabáty z minulého roka, či im stále padnú. Poď je skúšať s nami. Každé princeznej urob krásny makeup a potom ju obleč do vhodného outfitu.

Princess Hello Halloween

1.11.2020
80%
Hra - Princess Hello Halloween
Pomôžte dvoma princeznám vytvoriť krásny halloweensku kostým. Oblečte Elsu a Annie z rozprávky Ľadové kráľovstvo do oblečkov a vydajte sa spoločne za večerné strašidelnú zábavou.
Hra - Spooky Princess Social Media Adventure
Krásne princeznej chcú byť vhodne oblečené na dnešnej maškarný halloweenský bál. Pomôžeš im? Každé prejdi šatník a obleč ich podľa svojho najlepšieho vedomia tak, aby ich outfit pôsobil naozaj strašidelne. Hru ovládaš myšou.
Hra - Princesses Witchy Dress Design
Rok sa s rokom zišiel a už sa nám opäť blíži Halloweenske oslavy. Pomôžeš dvoma princeznám s výberom vhodného oblečenia na kostým čarodejníc? Obe princeznej vhodne obleč a nalíč tak, aby vyzerali ako naozajstné čarodejnice.

BFF Neon Fashion Dress Up

22.10.2020
85%
Hra - BFF Neon Fashion Dress Up
Vytvorte spoločne krásnym princeznám tie najvhodnejšie neónové obleky, ktoré budú žiariť a priťahovať pozornosť všetkých princov široko ďaleko. Spoločne vyber každej princeznej najlepší outfit s neóny, ktorý dokážeš vytvoriť. Hru ovládaš myšou.
Hra - High School Princess Fairytale
Pomôžte krásnym princeznám vybrať vhodný outfit alebo šaty pre večerné maškarný večierok. Preberte sa ich šatníkom a vytvorte tie najbláznivejšie kombinácie oblečenia, ktoré sa z pestrej palety ponúka. Hru ovládate myšou.
Hra - Eliza & Annie Puff Sleeve Dress Up
Krásne princeznej Elsa a Annie sa rozhodli vyraziť si na nákupy a trochu si upraviť svoj šatník. Pomôžeš im s ich neľahkou úlohou? Obleč obe princezné do najlepších šiat, ktoré v ich šatníku majú. Hru ovládaš myšou.

Annie's #Fun Party

14.10.2020
85%
Hra - Annie's #Fun Party
Krásná princezna Annie z pohádky ledové království se chystá na nádhernou zábavnou párty. Pomůžeš jí s výběrem vhodného oblečení? Oblékni ji co nejlépe můžeš, aby se všem lidem na párty líbila. Hru ovládáš myší.

Beauty Spy Adventure

12.10.2020
80%
Hra - Beauty Spy Adventure
Dokážete dvě krásné princezny obléci do vkusných špionských obleků nebo šatů? Hru ovládáte myší.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie