Fantasy

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Monster Popsy Dolls

6.9.2021
85%
Hra - Monster Popsy Dolls
V tejto podarené hre je vašou úlohou pomôcť našim krásnym princeznám s nalíčením a tvorbou čo možno najkrajšieho outfitu.
Hra - Fantasy Creatures Princess Laboratory
Vynikajúca hra, v ktorej je vašou úlohou vytvoriť prenádherná zvieratá pomocou špeciálnych ingrediencií. Ak dokážete zmiešať tri správne, vytvoríte nádherné zviera. Dokážete vytvoriť všetky?

Centaur Scene Maker

25.3.2017
84%
Hra - Centaur Scene Maker
Video sa načíta
Máme tu ďalší parádny hru, v ktorej budete tentoraz upravovať kentaurami. K dispozícii budete mať malého kentaura alebo Kentaur pár. Môžete meniť vzhľad ich tiel, farbu alebo pridať rôzne doplnky.

Undead Clicker

7.12.2015
74%
Hra - Undead Clicker
Video sa načíta
V tejto hre budete bojovať so silnými monštrami a získavať za to mince. Za mince potom môžete nakúpiť nové postavy do vašej družiny alebo vylepšovať tie existujúce.

Anime elf creator

13.10.2015
84%
Hra - Anime elf creator
Video sa načíta
Vytvorte si krásnu elfku za pomoci doplnkov a oblečenia, ktoré máte k dispozícii. Bude sa váš výtvor páčiť všetkým?

Wood Elf Dress Up

31.5.2015
82%
Hra - Wood Elf Dress Up
Video sa načíta
Vymyslite, ako by mala vyzerať elfka z lesa a dajte jej šarm, ktorý postráda. Podarí sa vám vybrať to pravé pre ňu?

Alyssa's Quest

28.5.2015
78%
Hra - Alyssa's Quest
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej adventúre bude rozmraziť kráľa vašej ríše. Aby sa vám to podarilo, musíte navštíviť rozličné miesta a nájsť spôsob, ako to urobiť. Okrem toho si musíte poradiť s logickými hádankami a úlohami. Pomáhať vám pritom budú predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

Keeper of the Grove 2

6.2.2015
79%
Hra - Keeper of the Grove 2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu tower defense hru, v ktorej budete brániť studňu s diamantmi. Tieto diamanty sa snažia ukradnúť bytosti fantasy sveta. Vy budete na daných miestach okolo cesty stavať bojové jednotky. Nové jednotky môžete vylepšovať a nakupovať v knihe, ktorá je priamo v každom kole.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta
Máme tu parádne RPG Parbat, v ktorej budete bojovať proti príšerám. So svojou postavou môžete plniť úlohy a získavať za to skúsenosti. Vďaka tom získava vaša postava úrovne a môžete ju ďalej vylepšovať.

Manamancers

11.6.2014
83%
Hra - Manamancers
Video sa načíta
Porazte všetkých vyzývateľov v tejto fantasy logickej hre. Spájajte meče, štíty a hlavne farebné orby, ktoré vám umožnia čarovať a získať prevahu v boji. Zvládnete poraziť všetkých?

Super Cute Fantasy

6.5.2014
89%
Hra - Super Cute Fantasy
Video sa načíta
Vyskúšaj si všetky prvky v tejto hre a urob z dievčaťa nielen krásavicu, ale pokojne aj čerticu alebo napríklad múmiu, je to len na tebe.
Hra - Anika's Odyssey Land of the Taniwha
Video sa načíta
Zahraj si podarenú adventúru v hlavnej úlohe s Anikou, odvážnou dievčinou. Tej jedného dňa ukradol orol jej králička a ona ho chce získať späť. Preto sa vydá na cestu do lesa, kde žije mnoho zvláštnych bytostí. Niektoré jej škodia, niektoré pomáhajú, ale ona sa napriek tomu chce dostať až k orlovi.…

Fantasy Girl

18.4.2014
88%
Hra - Fantasy Girl
Video sa načíta
Zahraj si jednu netradičnú obliekačku. Tentoraz môžeš z krásnej slečny urobiť rovno tri fantazijné postavy - morskú pannu, vílu alebo princeznú. Výber je na tebe. Všetky kúsky krásneho oblečenia sa navyše dajú kombinovať navzájom.

Water Element

14.4.2014
93%
Hra - Water Element
Video sa načíta
Vytvorte si krásnu vodnú vílu, ktorá žije v mori a je kráľovnou všetkých vôd. Vybrať jej môžete účes, šaty a doplnky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie