Fantasy

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Centaur Scene Maker

25.3.2017
84%
Hra - Centaur Scene Maker
Video sa načíta
Máme tu ďalší parádny hru, v ktorej budete tentoraz upravovať kentaurami. K dispozícii budete mať malého kentaura alebo Kentaur pár. Môžete meniť vzhľad ich tiel, farbu alebo pridať rôzne doplnky.

Undead Clicker

7.12.2015
74%
Hra - Undead Clicker
Video sa načíta
V tejto hre budete bojovať so silnými monštrami a získavať za to mince. Za mince potom môžete nakúpiť nové postavy do vašej družiny alebo vylepšovať tie existujúce.

Anime elf creator

13.10.2015
84%
Hra - Anime elf creator
Video sa načíta
Vytvorte si krásnu elfku za pomoci doplnkov a oblečenia, ktoré máte k dispozícii. Bude sa váš výtvor páčiť všetkým?

Wood Elf Dress Up

31.5.2015
82%
Hra - Wood Elf Dress Up
Video sa načíta
Vymyslite, ako by mala vyzerať elfka z lesa a dajte jej šarm, ktorý postráda. Podarí sa vám vybrať to pravé pre ňu?

Alyssa's Quest

28.5.2015
78%
Hra - Alyssa's Quest
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej adventúre bude rozmraziť kráľa vašej ríše. Aby sa vám to podarilo, musíte navštíviť rozličné miesta a nájsť spôsob, ako to urobiť. Okrem toho si musíte poradiť s logickými hádankami a úlohami. Pomáhať vám pritom budú predmety, ktoré nájdete vo svojom okolí.

Keeper of the Grove 2

6.2.2015
79%
Hra - Keeper of the Grove 2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu tower defense hru, v ktorej budete brániť studňu s diamantmi. Tieto diamanty sa snažia ukradnúť bytosti fantasy sveta. Vy budete na daných miestach okolo cesty stavať bojové jednotky. Nové jednotky môžete vylepšovať a nakupovať v knihe, ktorá je priamo v každom kole.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video sa načíta
Máme tu parádne RPG Parbat, v ktorej budete bojovať proti príšerám. So svojou postavou môžete plniť úlohy a získavať za to skúsenosti. Vďaka tom získava vaša postava úrovne a môžete ju ďalej vylepšovať.

Manamancers

11.6.2014
83%
Hra - Manamancers
Video sa načíta
Porazte všetkých vyzývateľov v tejto fantasy logickej hre. Spájajte meče, štíty a hlavne farebné orby, ktoré vám umožnia čarovať a získať prevahu v boji. Zvládnete poraziť všetkých?

Super Cute Fantasy

6.5.2014
89%
Hra - Super Cute Fantasy
Video sa načíta
Vyskúšaj si všetky prvky v tejto hre a urob z dievčaťa nielen krásavicu, ale pokojne aj čerticu alebo napríklad múmiu, je to len na tebe.
Hra - Anika's Odyssey Land of the Taniwha
Video sa načíta
Zahraj si podarenú adventúru v hlavnej úlohe s Anikou, odvážnou dievčinou. Tej jedného dňa ukradol orol jej králička a ona ho chce získať späť. Preto sa vydá na cestu do lesa, kde žije mnoho zvláštnych bytostí. Niektoré jej škodia, niektoré pomáhajú, ale ona sa napriek tomu chce dostať až k orlovi.…

Fantasy Girl

18.4.2014
88%
Hra - Fantasy Girl
Video sa načíta
Zahraj si jednu netradičnú obliekačku. Tentoraz môžeš z krásnej slečny urobiť rovno tri fantazijné postavy - morskú pannu, vílu alebo princeznú. Výber je na tebe. Všetky kúsky krásneho oblečenia sa navyše dajú kombinovať navzájom.

Water Element

14.4.2014
93%
Hra - Water Element
Video sa načíta
Vytvorte si krásnu vodnú vílu, ktorá žije v mori a je kráľovnou všetkých vôd. Vybrať jej môžete účes, šaty a doplnky.

Carrot Fantasy

13.4.2014
85%
Hra - Carrot Fantasy
Video sa načíta
V hre Carrot Fantasy musíte brániť mrkvu, ktorá je ukrytá na konci chodníka. K dispozícii máte niekoľko druhov veží. Každá z nich disponuje iným typom útoku. Ak ich dobre skombinujete, potom iste vytvoríte nepriechodnú cestu.

Unicorn Fantasy

12.4.2014
77%
Hra - Unicorn Fantasy
Video sa načíta
Vytvorte si krásneho jednorožca za pár minút. Zmeniť mu môžete takmer všetko, bude práve ten váš najkrajší?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)