Kone

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Rainbow Pony Real Haircuts
Video sa načíta
Poník prišiel do kaderníctva a je len na vás, aký účes pre neho zvolíte. Môžete vlasy strihať, holiť predlžovať alebo farbiť. Tiež ich môžete umyť, vyfúkať, vyžehliť alebo urobiť lokne.
Hra - Equestria Girls Fashion Rivals
Video sa načíta
Oblečte si dve kamarátky na mólo a zistite, ktorá z nich vyzerá lepšie. Ktorá z nich dostane viac bodov?

Ice Pony Pet Salon

10.5.2016
76%
Hra - Ice Pony Pet Salon
Video sa načíta
Postarajte sa o zimného poníka a vyzdobte ho krásnymi doplnkami, aby vyzeral ešte lepšie. Podarí sa vám premena alebo nie?
Hra - My Little Pony Glitter Castle
Video sa načíta
Vybudujte pre poníky krásny hrad a oživte ho peknými farbami, ktoré postráda. Bude s a im nové bývanie páčiť?
Hra - My Little Pony Shopping Spree
Video sa načíta
Vyberte si jedného poníka a vyberte sa s ním na nákupy. Vyberte mu pekné oblečenie a doplnky, aby bol s nákupom spokojný.

Fluttger Bug

4.4.2016
86%
Hra - Fluttger Bug
Video sa načíta
Vytvorte si svojho vlastného koňa za pomocí dekorácií a doplnkov, ktoré nájdete v ponuke. Samotný výsledok vás určite prekvapí. Tak neváhajte sa pustite sa do tvorby.
Hra - My Little Pony Circus Fun
Video sa načíta
Zahrajte si spoločne s poníkmi rôzne hry, ktoré si pre vás pripravili. Snažte sa ich vyplniť na 100%.

My Pony Designer

17.3.2016
75%
Hra - My Pony Designer
Video sa načíta
Vytvorte si vlastného poníka za pár minút. Okrem dekorácií mu môžete vybrať aj novú farbu. Príjemnú zábavu.

Rainbow Dash Dress Up

15.3.2016
81%
Hra - Rainbow Dash Dress Up
Video sa načíta
Pripravte Rainbow na vystúpenie, ktoré sa dnes koná. Vyberte jej farebné oblečenie a doplnky, ktoré sa k nej hodia. Bude s výberom spokojná?

Fluttershy Dress Up

5.3.2016
76%
Hra - Fluttershy Dress Up
Video sa načíta
Fluttershy potrebuje nové oblečenie, aby mohla ísť do školy. Postarajte sa, aby vyzerala slušne, ale aj pôvabne. Zvládne to?
Hra - Shark Tale: The Big Race
Video sa načíta
Vyberte si jedného z morského koníkov a postarajte sa o to, aby každé preteky vyhral. Vaši súpery vám budu brániť, aby ste sa cez nich nedostali a vašou úlohou je správne manévrovať, aby ste sa dopracovali až k prevému miestu. Zvládnete to ?
Hra - Starlily My Magical Unicorn Magical Makeover
Video sa načíta
Postarajte sa o unikátneho jednorožca, ktorý potrebuje okúpať a vybrať nové krásne šaty. Urobte z neho kráľa všetkých jednorožcov.
Hra - My Little Pony Sci-Twi Dress Up
Video sa načíta
Twilight potrebuje vybrať futuristické oblečenie na jednu oslavu, ktorej sa chce zúčastniť. Pomôžte jej s výberom, aby bola zo všetkých návšteníkov akcie najkrajšia.
Hra - My Little Pony Design Contest
Video sa načíta
Vyberte si jedného poníka, za ktorého budete hrať avybertee si svojho protivníka. Samotná súťaž prebieha v šití nových šiat. Ak ich ušijete skutočne krásne, poníky vás ohodnotia a na základe bodov sa rozhodne, či vyhráte alebo nie. Príjemnú zábavu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)