Spongebob

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…
Hra - Spongebob Squarepants Run 3D
Podarená skákačka, v ktorej musíte sa SpongeBob utiecť čo najďalej pred rozzúrenými domorodci, ktorí sa vás snažia chytiť a uvariť. Po ceste sa vyhýbajte všetkým prekážkam a dajte si pozor aj na zákerné skoky.

Spongebob Speedy Pants

4.1.2016
78%
Hra - Spongebob Speedy Pants
Video sa načíta
Pomôžte morskej hube utiecť pred planktónom, ktorý ho naháňa v obrovskom robotovy. K dizpozícii budete mať rôzne aktívne aj pasívne bonusy. Musíte si neustále udržiavať vysokú rýchlosť a snažiť sa vyhnúť všetkým prekážkam.
Hra - Spongebob & Patrick Babies
Video sa načíta
Postarajte sa o malého Spongeboba alebo jeho kamaráta počas detstva, kedy potrebujú najviac pozornosti. Dokážete sa o oboch postarať?

Spongeboob Dutch Man

23.8.2015
74%
Hra - Spongeboob Dutch Man
Video sa načíta
Zahrajte si skákačku so SpongeBobom a jeho kamarátom. Cieľom je prekonať všetky nástrahy a pokúsiť sa dostať až do cieľa. Všetkých nepriateľov môžete zlikvidovať skočením na nich alebo ich skrátka preskočte a choďte ďalej.

SpongeBob Gold Rush

3.8.2015
71%
Hra - SpongeBob Gold Rush
Video sa načíta
Spongebob potrebuje prekonať všetky nástrahy podmorského sveta. Bez Tvojej pomoci to však nemôže zvládnuť. Pomôžte mu so strieľaním nepriateľov a tiež s dostaním sa do ďalších kôl.
Hra - Sponge Bob & Patrick Babies
Video sa načíta
Postarajte sa so SpongeBobom a jeho kamarátom o malé bábätko. Myslíte si, že to zvládnete?
Hra - Spongebob Squarepants Boo or Boom
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou vybrať si jedného hráča a nazbierať viac bodov, ako vaši protivníci. Počas hry nebude vašou úlohou zabiť protivníka, ale pozbierať, čo najviac predmetov, ktoré vzniknú počas zničenia kameňov. Ak bombou trafíte protivníka jeho body sa dostanú na minimum. Podarí sa vám…

SpongeBob Friends Memory

23.4.2015
72%
Hra - SpongeBob Friends Memory
Video sa načíta
Poďte sa pokúsiť spojiť všetky rovnaké obrázky pexesa ktorého hlavnými hrdinami sú Spongebob a tiež jeho priatelia. Dokážete si poradiť so všetkými kolami?
Hra - Avalanche At Planktons Peak
Video sa načíta
Spongebob sa rúti zo svahu a snaží sa nájsť svojich kamarátov a zachrániť ich pred padajúcou lavínou. Dokážete prekľučkovať hromadou prekážok, užiť si veľké skoky a ešte zachrániť kamarátov?

Spongebob Bubble Parkour

15.11.2014
75%
Hra - Spongebob Bubble Parkour
Video sa načíta
Spongebob potrebuje Tvoju pomoc. Na morskom dne sa objavilo veľa bubliniek, na ktorých sa chce povoziť. Sám na ne však nedokáže vyskočiť, takže potrebuje Tvoju pomoc. Ako ďaleko s ním doskáčeš?
Hra - Spongebob Crazy Adventure 2
Video sa načíta
Veľa zábavy si užijete v hre, kde sa SpongeBob vydal na dobrodružstvo. Dokážete si predstaviť, aké nástrahy sa mu postavia do cesty? Je nutné vyhnúť sa všetkým nepriateľom alebo ich zlikvidovať.
Hra - Spongebob Krabby Patty Dash
Video sa načíta
V tejto hre si vyskúšate, ako náročné je pracovať v stánku, kde sa predávajú burgery. Sama práca zložitá nie je, ale budete sa musieť otáčať, pretože zákazníkov je veľa a objednávok tiež.

Spongebob In Halloween

24.10.2014
73%
Hra - Spongebob In Halloween
Video sa načíta
Cieľom tejto hry je nájsť so SpongeBobom všetky predmety, ktoré sú typické pre sviatok Halloween. Dokážete si poradiť a nájsť všetko aj cez hrozbu stretnutia so strašidlami? Tieto môžete našťastie zastreliť.
Hra - SpongeBob Crazy Dress Up
Video sa načíta
Vytvorte si SpongeBoba poděa svojich predstáv. Vybrať mu můžete mimiku tváre, šaty a zaujímavé doplnky.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie