Postrehové

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Jetpack JoyrideNÁŠ TIP

30.7.2021
90%
Hra - Jetpack Joyride
Podarená pozornosť hru z mobilných telefónov je teraz aj na vašom počítači, kde si ju môžete zahrať priamo v okne prehliadača. Utečte z výskumného centra a vyhnite sa pritom všetkým prekážkam. Ako ďaleko sa dokážete dostať?

Arrow's AdventureNÁŠ TIP

27.7.2021
90%
Hra - Arrow's Adventure
Arkádová 2D hra, v ktorej je vašou úlohou zničiť čo najväčšie množstvo nepriateľov a získať čo najviac peňazí, za ktoré si potom môžete kupovať najrôznejšie vylepšenia pre svoju postavu. Hru ovládate myšou.

Subway Surfers St. PetersburgNÁŠ TIP

15.6.2021
95%
Hra - Subway Surfers St. Petersburg
Vynikajúca hra, v ktorej je vašou úlohou utiecť čo najďalej a pritom pozbierať čo najväčšie množstvo mincí, za ktoré si potom môžete kupovať najrôznejšie vylepšenia. Hru ovládate šípkami.

Super Friday Night Funki

10.7.2021
85%
Hra - Super Friday Night Funki
Podarená pozornosť hra v ktorej je vašou úlohou správne načasovať všetky údery do šípok takým spôsobom, aby ste získali čo najväčšie možné skóre. Dokážete to?

Doome Cake

27.6.2021
85%
Hra - Doome Cake
Podarená pozornosť hru, v ktorej budete stavať jednotlivé poschodia svadobnej torty. Vašou úlohou je vždy odhadnúť najlepšie dobu, kedy je dobré ďalšie poschodie torty umiestniť. aké bude vaše najvyššie skóre?

Dogod.io

23.6.2021
85%
Hra - Dogod.io
V tejto hre budete musieť ničiť vaše súpera štýlom IO. Dokážete sa prebojovať na vrchol rebríčka?

Brick Breaker Endless

22.6.2021
85%
Hra - Brick Breaker Endless
Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou zabezpečiť neustále sa približujúce kocky, ktoré vás môžu stáť život. Dokážete ich všetky zničiť skôr, než sa dostanú k vášmu delu?

Zumba Ocean

18.6.2021
85%
Hra - Zumba Ocean
Podarená hra, v ktorej čistíte herné pole vystreľovaním loptičiek. Hru ovládate myšou.
Hra - Funny Shopping Supermarket
V tejto hre budete musieť pomôcť všetkým zvieratkám s výberom všetkých potrebných vecí a surovín pre varenie v obchode. Najskôr im pomôžte so správnym miestom a potom im do pohybujúce sa tašky naložte všetky potrebné veci, ktoré zvieratká chcú.

The Caio Bird

6.6.2021
85%
Hra - The Caio Bird
Prejdite všetky levely s roztomilými zvieratkami, ktoré sú na vás v tejto hre pripravené.

Birdy Trick

22.5.2021
85%
Hra - Birdy Trick
V tejto hre budete musieť doletieť čo najďalej s vaším vtáčikom, ktorého ovládate pomocou klikanie ľavého tlačidla myši. Zbierajte ostatné vtáčiky a hviezdy, za ktoré si potom môžete kupovať nové vzhľady vášho vtáčika.

Zoo Pong

19.5.2021
85%
Hra - Zoo Pong
Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou odpaľovať letiaci loptičky od vášho zvieracieho súpera. Ako hráč máte tri životy a vaším cieľom je poraziť všetky vaše protivníkmi, ktorí majú rovnaký počet životov ako vy.

Crazy Duck Hunter

13.5.2021
85%
Hra - Crazy Duck Hunter
Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou naháňať kačice, ktoré postupne vylietavajú z vysokého krovia. Na zostrelenie každej kačice máte vždy a iba tri rany. Musíte teda veľmi presne a rýchlo mieriť. Ako vysoké bude vaše skóre?

Merge the Gems

9.5.2021
87%
Hra - Merge the Gems
V tejto hre budete musieť čo najrýchlejšie skladať bloky s rovnakými číslami na seba tak, aby ste čistili herné pole od všetkých čísel. Dokážete to?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie