Lego

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Lego Car Hidden Tires

21.12.2015
70%
Hra - Lego Car Hidden Tires
Video sa načíta
Ak máte dobrý zrak, mala by táto hra byť hračka. Vašou úlohou je nájsť určitý počet kolies, ktoré sú schované v obrázku. Akonáhle nejaké nájdete a kliknete na neho, tak sa rozsvieti nažlto a začne sa točiť. Dávajte si pozor, aby ste neurobili chybu a tiež na ubiehajúce čas.

Lego: Ninja Training

7.8.2015
76%
Hra - Lego: Ninja Training
Video sa načíta
Máme tu parádnu hru, v ktorej budete trénovať korytnačky ninja. Vždy si budete musieť zapamätať, aké klávesy stlačiť. Následne budete musieť klávesnice stlačiť tak, ako idú po sebe.

LEGO Juniors: Surfařka

15.6.2015
65%
Hra - LEGO Juniors: Surfařka
Video sa načíta
Vyberte mladej slečne jej štýl a pripojte k nej milého poníka alebo zvieratko z výberu.

Lego Hospital Recovery

16.3.2015
80%
Hra - Lego Hospital Recovery
Video sa načíta
Vašu službu v nemocnici nebude sprevádzať žiadna nuda. Musíte pomôcť robotníkovi, ktorý má veľa zranení. Ošetrite jeho rany, vytiahnite črepy a tiež pomocou RTG skontrolujte či neutrpel zlomeniny. Dokážete mu poskytnúť kompletnú starostlivosť?

Lego Mining

23.10.2014
34%
Hra - Lego Mining
Video sa načíta
Dokážete si poradiť s jazdou na banskom vozíku? Dajte si pozor na dynamit, ktorý Vám postupne poškodzuje vozík. K dispozícii sú aj iné bonusy, ktoré pre Vás budú príjemným prekvapením.

The LEGO Jigsaw Puzzle

15.8.2014
74%
Hra - The LEGO Jigsaw Puzzle
Video sa načíta
Cieľom hry The LEGO Jigsaw Puzzle je poskladať puzzle. Stačí si vybrať obrázok, ktorý sa Vám páči najviac a môžete sa dať do práce. Dokážete umiestniť všetky dieliky na svoje miesto?

Lego Brix

24.3.2014
70%
Hra - Lego Brix
Video sa načíta
Postreh je najdôležitejšou vlastnosťou v hre Lego Brix. Odoberajte rovnaké obrázky po čo najväčších skupinkách. Obrázky postupne pribúdajú zospodu a ich príchod oznamuje časová os.
Hra - Lego Ninjago The Final Battle
Video sa načíta
Zahrajte si túto parádnu akčnú hru, v ktorej budete hrať za legendárneho ninja bojovníka! Tento LEGO panáčik je ozbrojený slávnym a obávaným mečom katana! Vašou úlohou bude ničiť nepriatelia a zbierať orby, ktoré zmenia vaše schopnosti. Zvládnete poraziť všetky nepriatelia, a stať sa tým…

Lego Friends Pool Party

4.10.2013
81%
Hra - Lego Friends Pool Party
Video sa načíta
Pre všetky nadaných architektov a návrhárov je tu hra Lego Friends Pool Party. Dostanete možno životnú šancu. Cieľom je vytvoriť miesto pre skvelú párty s priateľmi. Ideálne bude keď ju zariadite tak, aby ste si sami na takom mieste cítili dobre. Môžete si nastaviť skoro všetky detaily.

Lego Ninjago Energy

29.9.2013
70%
Hra - Lego Ninjago Energy
Video sa načíta
Zaujímavá hra Lego Ninjago Energy je určená pre Lego bojovníkmi, ktorí chcú zmerať svoje sily v aréne. Na začiatku si vyberiete jedného bojovníka, ktorý je Vám najsympatickejšie. V aréne si dávajte dobrý pozor a snažte sa protivníka vystrčiť cez okraj. Jedine týmto spôsobom vyhráte.

Lego Iron Man

29.9.2013
70%
Hra - Lego Iron Man
Video sa načíta
Iron Man je členom zoskupenia Avengers a je pripravený bojovať vždy za dobro ľudí. V hre Lego Iron Man ho bude potrebné, pretože sa musí vysporiadať s nepriateľmi, ktorí sa pohybujú na lietajúcich plošinách a ich veliteľom je samotný Loki. Lokiho nájdete na konci hry, ale poraziť ho nie je vôbec…

Tree Fishing

29.9.2013
60%
Hra - Tree Fishing
Video sa načíta
V hre Tree Fishing je Vaším cieľom vytiahnuť z vody vianočný stromček, ktorý tam spadol. Je nutné točiť pomocou páčky v smere. Nesmiete to však preháňať, inak si pretrhne vlasec.

Passage of Time

28.9.2012
80%
Hra - Passage of Time
Video sa načíta
V skákačke Passage of Time bude vašou úlohou pomôcť hlavnému hrdinovi prejsť celým jeho životom. Na začiatku budete ako dieťa preskakovať cez kocky lega a zbierať pri tom cukríky. Postupne však budete stárnuť a ak budete úspešný môžete sa dostať až k veku sto rokov.

Jump n Smash

22.3.2012
61%
Hra - Jump n Smash
Video sa načíta
Je tu hra inšpirovaná stavebnicou LEGO. Ako skákajúci hrdina budete mať za úlohu zničiť čo najviac nepriateľov, ktorí na Vás na zemi číhajú a chcú Vám ubrať životy. Zabíjanie nepriateľských potvoriek je pritom veľmi jednoduché, stačí na ne poriadne skočiť. Jediná ťažkosť je v tom, dobre sa trafiť;)

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie