Hello kitty

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Hello Kitty Pinball

PREDVČEROM
80%
Hra - Hello Kitty Pinball
Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou nahrať čo najväčšie množstvo bodov s jednoduché pinball hre. Myšou vystřelujte loptičky a snažte sa získať čo najväčšie množstvo bodov pred vypršaním časového limitu.

Tribal Hello Kitty

9.6.2016
77%
Hra - Tribal Hello Kitty
Video sa načíta
Vytvorte pre Hello Kitty krásny kostým s doplnkami, ktoré si môžete vylepšiť krásnymi farbami. Bude sa jej výber kostýmu a farieb páčiť?
Hra - Hello Kitty Emojify My Party
Video sa načíta
Hello Kitty organizuje oslavu a je samozrejmosťou, že musí vyzdobiť interiér a rôzne dekorácie. Pomôžte jej s touto prípravou a ozdobte všetko, čo potrebuje k uskutočnení najlepšej oslave.
Hra - Hello Kitty And Mom Matching Outfits
Video sa načíta
Pomôžte Hello Kitty a jej maminke s úspešnou premenou zovňajšku. najskôr im vyčistite tvár a potom im vyberiete nové oblečenie. príjemnú zábavu.

Hello Kitty Room Cleanup

23.12.2015
59%
Hra - Hello Kitty Room Cleanup
Video sa načíta
Hello Kitty má veľký neporiadok v spálni a musí ho upratať ešte pred odchodom. Pomôžte jej, aby to stihla včas. Oblečenie musíte dať do skrine, kozmetiku a knihy na poličku a neporiadok do koša. Stihnite to!
Hra - Hello Kitty Face Painting
Video sa načíta
Pomôžte Hello Kitty s oživením jej tváre a vymyslite pre ňu peknú masku, ktorá by sa k jej osobnosti hodila. Bude s vašou maľbou spokojná?

Hello Kitty Origami Class

31.10.2015
69%
Hra - Hello Kitty Origami Class
Video sa načíta
Skúste si túto jednoduchú oddychovku, kde budete robiť rôzne úlohy. Stačí dodržiavať postup a nič nemôžete pokaziť.
Hra - Hello Kitty's New Boyfriend
Video sa načíta
Pomôžte vybrať Hello Kitty správneho partnera a vybrať vhodné oblečenie na rande. Avšak tým to nekončí musíte ho spoločne s Hello Kitty získať na svoju stranu, aby sa do nej skutočne zamiloval. Dokážete to?

Hello Kitty Bike Accident

22.10.2015
72%
Hra - Hello Kitty Bike Accident
Video sa načíta
Pomôžte Hello Kitty, ktorá spadla z bicykla a je zranená. Dokážete jej pomôcť?

Hello Kitty Memory

18.10.2015
73%
Hra - Hello Kitty Memory
Video sa načíta
Zahraj si pekné pexeso ktorého hlavnou hrdinkou je Kitty. Pokús sa nájsť vždy dva rovnaké obrázky a vďaka tomu vyčistiť hraciu plochu. Komu sa to podarí najrýchlejšie?
Hra - Color Girls Hello Kitty Desserts
Video sa načíta
Pripravte si jeden z 3 dezertov! Vyberte si, ktorý budete robiť a potom už len postupujte podľa návodu.
Hra - Hello Kitty Summer Break
Video sa načíta
Mačička Kitty potrebuje trochu zmeniť vizáž na leto. Dokážete jej pomôcť s vytvorením novej image? Môžete kombinovať mnoho prvkov, ktoré by mali vo výsledku ladiť dohromady.
Hra - Hello Kitty's Pink iPhone
Video sa načíta
Hello Kitty dostala nový iPhone, avšak má to malý háčik. Všetky časti sú rozmiestené po jej domčeku, pomôžte jej ich nájsť!

Hello Kitty Prom Prep

26.6.2015
62%
Hra - Hello Kitty Prom Prep
Video sa načíta
Hello Kitty sa chce v dnešný deň zúčastniť plesu preto potrebuje nové šaty. Pomôž jej ich vytvoriť a rôzne skombinovať, aby medzi ostatnými vynikla.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie