Hello kitty

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Hello Kitty and Friends Restaurant
Pripravujte s Hello Kitty podarené pochúťky, ktoré si vaši hostia zamilujú.
Hra - Hello Kitty and Friends Finder
Zábavná pozornosť hru, v ktorej sa vám bude v troch téglikoch schovávať Hello Kitty a vašou úlohou bude ju nájsť. Dokážete to v každom leveli?
Hra - Hello Kity and Friends Jumper
Podarená pozornosť hru, v ktorej budete musieť s Hello Kity skákať stavať most skákaním na platformy, ktoré sa rôznou rýchlosťou blíži k vám. Dokážete postaviť čo najvyšší most?

Hello Kitty Pinball

1.8.2021
80%
Hra - Hello Kitty Pinball
Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou nahrať čo najväčšie množstvo bodov s jednoduché pinball hre. Myšou vystřelujte loptičky a snažte sa získať čo najväčšie množstvo bodov pred vypršaním časového limitu.

Tribal Hello Kitty

9.6.2016
77%
Hra - Tribal Hello Kitty
Video sa načíta
Vytvorte pre Hello Kitty krásny kostým s doplnkami, ktoré si môžete vylepšiť krásnymi farbami. Bude sa jej výber kostýmu a farieb páčiť?
Hra - Hello Kitty Emojify My Party
Video sa načíta
Hello Kitty organizuje oslavu a je samozrejmosťou, že musí vyzdobiť interiér a rôzne dekorácie. Pomôžte jej s touto prípravou a ozdobte všetko, čo potrebuje k uskutočnení najlepšej oslave.
Hra - Hello Kitty And Mom Matching Outfits
Video sa načíta
Pomôžte Hello Kitty a jej maminke s úspešnou premenou zovňajšku. najskôr im vyčistite tvár a potom im vyberiete nové oblečenie. príjemnú zábavu.

Hello Kitty Room Cleanup

23.12.2015
59%
Hra - Hello Kitty Room Cleanup
Video sa načíta
Hello Kitty má veľký neporiadok v spálni a musí ho upratať ešte pred odchodom. Pomôžte jej, aby to stihla včas. Oblečenie musíte dať do skrine, kozmetiku a knihy na poličku a neporiadok do koša. Stihnite to!
Hra - Hello Kitty Face Painting
Video sa načíta
Pomôžte Hello Kitty s oživením jej tváre a vymyslite pre ňu peknú masku, ktorá by sa k jej osobnosti hodila. Bude s vašou maľbou spokojná?

Hello Kitty Origami Class

31.10.2015
69%
Hra - Hello Kitty Origami Class
Video sa načíta
Skúste si túto jednoduchú oddychovku, kde budete robiť rôzne úlohy. Stačí dodržiavať postup a nič nemôžete pokaziť.
Hra - Hello Kitty's New Boyfriend
Video sa načíta
Pomôžte vybrať Hello Kitty správneho partnera a vybrať vhodné oblečenie na rande. Avšak tým to nekončí musíte ho spoločne s Hello Kitty získať na svoju stranu, aby sa do nej skutočne zamiloval. Dokážete to?

Hello Kitty Bike Accident

22.10.2015
72%
Hra - Hello Kitty Bike Accident
Video sa načíta
Pomôžte Hello Kitty, ktorá spadla z bicykla a je zranená. Dokážete jej pomôcť?

Hello Kitty Memory

18.10.2015
73%
Hra - Hello Kitty Memory
Video sa načíta
Zahraj si pekné pexeso ktorého hlavnou hrdinkou je Kitty. Pokús sa nájsť vždy dva rovnaké obrázky a vďaka tomu vyčistiť hraciu plochu. Komu sa to podarí najrýchlejšie?
Hra - Color Girls Hello Kitty Desserts
Video sa načíta
Pripravte si jeden z 3 dezertov! Vyberte si, ktorý budete robiť a potom už len postupujte podľa návodu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie