Šach

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

PlainChess

7.4.2017
79%
Hra - PlainChess
Video sa načíta
Zahrajte si super šach, ktoré môžete hrať aj so svojím kamošom na jednom PC. Ak však nemáte kamoša pri sebe, môžete hrať online. Vyberiete si biele figúrky, pomenujete svoju hru a dáte play. Následne pošlite meno priateľovi a ten sa pripojí za čierne figúrky.

Draughts

4.2.2016
70%
Hra - Draughts
Video sa načíta
V tejto hre máte za úlohu pozbierať všetkých súperových pešiakov. Skákať môžete iba šikmo do strán. Ak sa dostanete na druhý koniec hernej plochy, môžete si urobiť dámu.

Chesssss

12.6.2014
71%
Hra - Chesssss
Video sa načíta
Kto sa stane víťazom v neobvyklej verzii šachu pod názvom Chesssss. Na jednej hracej ploche hrajú štyria hráči naraz. Dokážete sa v takej konkurencii presadiť?

Flash Chess III

19.1.2014
74%
Hra - Flash Chess III
Video sa načíta
V hre Flash Chess III si všetci milovníci šachu môžu vyskúšať svoje schopnosti. Hra obsahuje niekoľko úrovní obtiažnosti, takže si vyberie každý. Tiež uvidíte presný popis jednotlivých ťahov s možnosťou uloženia pozície.

Totally Spies šach

12.8.2012
87%
Hra - Totally Spies šach
Video sa načíta
Agentky Totally Spies sa vrhli do ďalšej bitky s zbabelcami. Aby ich mohli zajať musí skočiť na ich polia na hracej ploche. Musí sa im to ale podariť skôr, než skočí oni k nim. Každá z agentiek môže skákať inak av každom ťahu vždy vyberiete jednu z nich a jej pohyb. Podarí sa Vám zajať všetky…

Black Knight

30.5.2011
56%
Hra - Black Knight
Video sa načíta
Logická hra Black Knight funguje na princípe jazdy šachového koňa. Vašou úlohou je dostať sa k hviezdičke, ktorá je umiestnená na hracom poli. Vy so svojím koňom však môžete jazdiť len v tvare L, takže dostať sa k hviezdičke nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Crazy Chess

30.5.2011
60%
Hra - Crazy Chess
Video sa načíta
Trochu iné šach, než na aké ste asi zvyknutý. V tejto hre máte iba jednu figúrku a to kone, s ktorým odrážame útok protivníkových pešiakov. Nezabúdajte na to, že kôň môže jazdiť len do L. V hre môžete zbierať aj rôzne bonusy, ktoré vám pomôžu proti súperovu vojsku.

Chess online

30.5.2011
55%
Hra - Chess online
Video sa načíta
Táto hra funguje na podobnom princípe ako klasické šach. Rozdiel je len v tom, že sú figúrky umiestnené inak a majú iné funkcie. Cieľ je ale rovnaký, poraziť protivníka. Táto verzia je určená pre dvoch hráčov. Ovládanie je len myšou.

Smiley chess

30.5.2011
56%
Hra - Smiley chess
Video sa načíta
Zahrajte si šachy, kde namiesto klasických figúrok ovládate smajlíky. Figúrky tu zastávajú rovnakú pozíciu, rozdiel je iba v tom, že vyzerá inak ako obvykle. Podarí sa vám poraziť so svojou armádou nepriateľské smajlíky a dať nepriateľskému kráľovi šach-mat?

Robo Chess

30.5.2011
56%
Hra - Robo Chess
Video sa načíta
Pekne spracované šach pre jedného hráča. V tejto hre je vaším súperom robot, ale nemusíte sa báť, že by bol neporaziteľný. Aj on má svoje nedostatky, je teda len na vás, či ho dokážete poraziť.

Easy Chess

23.5.2011
56%
Hra - Easy Chess
Video sa načíta
Patrí šach medzi vaše obľúbené hry? V tom prípade vyskúšajte túto onlinovky Easy Chess, v ktorej si môžete vyskúšať vaše zručnosti. Podarí sa vám podariť počítač a zvíťaziť? Hra umožňuje v prípade zlého kroku vrátiť poslednú akciu späť, takže máte víťazstvo podstatne jednoduchšie.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie