Tower defense

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Jungle TD

7.1.2023
85%
Hra - Jungle TD
Video sa načíta

Keeper of the Grove 3

27.1.2022
85%
Hra - Keeper of the Grove 3
Ubráňte vašu pevnosť pred nájazdmi nepriateľov. Hru ovládate myšou.

Zombie Last Castle

13.12.2021
85%
Hra - Zombie Last Castle
Vynikajúca hra, v ktorej je vašou úlohou poraziť všetky vlny nepriateľov, ktoré sa na vás budú valiť. Na pomoc si môžete zobrať vášho kamaráta alebo kamarátku.
Hra - Fruit Legions: Monsters Siege
Ubráň sa zástupu nepriateľov v tejto zábavnej hre, v ktorej si za herné menu kupujete rôzne typy rastlín, pomocou ktorých potom bránite svoj hrad. Dokážete ho ubrániť pred všetkými zástupmi nepriateľov?

Bomb It TD

27.10.2016
78%
Hra - Bomb It TD
Video sa načíta
Musíte zabrániť všetkým Bomberman, aby prešlo cestou až do cieľa. Okolo cesty budete stavať veže a pokladať bomby.

The Keeper of 4 Elements

16.4.2016
70%
Hra - The Keeper of 4 Elements
Video sa načíta
Myslíte si, že máte strategické myslenie a dokážete nepriateľa poraziť svojim umom? Overte si to v tejto strategickej hre, kde musíte svojho nepriateľa poraziť ešte predtím než sa dostane na koniec trate. K tomu budete potrebovať magické veže a ich správne rozmiestnenie. Podarí sa vám súpera…

Keeper Of The Grove

26.1.2016
84%
Hra - Keeper Of The Grove
Video sa načíta
Odolávajte nájazdom rôznych príšeriek a uchráňte svoje vzácne drahokami, ktoré vám chcú vziať. Aby ste svoje drahokamy uchránili musíte správne rozmiestniť obranné veže, aby zamedzili priechod príšerkám. Nezabudnite využiť ani možnosti vylepšovania veží.

Angel Defense

21.4.2015
73%
Hra - Angel Defense
Video sa načíta
Rozsaďte rastliny tak, aby ste pokryli celú oblasť, kadiaľ na Vás budú útočiť nepriatelia. Dokážete sa proti všetkým ubrániť? Kvety majú veľmi zaujímavé útoky a každý z nich robí niečo iné.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie