Tower defense

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Zombie Last Castle

13.12.2021
85%
Hra - Zombie Last Castle
Vynikajúca hra, v ktorej je vašou úlohou poraziť všetky vlny nepriateľov, ktoré sa na vás budú valiť. Na pomoc si môžete zobrať vášho kamaráta alebo kamarátku.
Hra - Fruit Legions: Monsters Siege
Ubráň sa zástupu nepriateľov v tejto zábavnej hre, v ktorej si za herné menu kupujete rôzne typy rastlín, pomocou ktorých potom bránite svoj hrad. Dokážete ho ubrániť pred všetkými zástupmi nepriateľov?

Bomb It TD

27.10.2016
78%
Hra - Bomb It TD
Video sa načíta
Musíte zabrániť všetkým Bomberman, aby prešlo cestou až do cieľa. Okolo cesty budete stavať veže a pokladať bomby.

The Keeper of 4 Elements

16.4.2016
70%
Hra - The Keeper of 4 Elements
Video sa načíta
Myslíte si, že máte strategické myslenie a dokážete nepriateľa poraziť svojim umom? Overte si to v tejto strategickej hre, kde musíte svojho nepriateľa poraziť ešte predtím než sa dostane na koniec trate. K tomu budete potrebovať magické veže a ich správne rozmiestnenie. Podarí sa vám súpera…

Keeper Of The Grove

26.1.2016
84%
Hra - Keeper Of The Grove
Video sa načíta
Odolávajte nájazdom rôznych príšeriek a uchráňte svoje vzácne drahokami, ktoré vám chcú vziať. Aby ste svoje drahokamy uchránili musíte správne rozmiestniť obranné veže, aby zamedzili priechod príšerkám. Nezabudnite využiť ani možnosti vylepšovania veží.

Angel Defense

21.4.2015
73%
Hra - Angel Defense
Video sa načíta
Rozsaďte rastliny tak, aby ste pokryli celú oblasť, kadiaľ na Vás budú útočiť nepriatelia. Dokážete sa proti všetkým ubrániť? Kvety majú veľmi zaujímavé útoky a každý z nich robí niečo iné.

Keeper of the Grove 2

6.2.2015
79%
Hra - Keeper of the Grove 2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu tower defense hru, v ktorej budete brániť studňu s diamantmi. Tieto diamanty sa snažia ukradnúť bytosti fantasy sveta. Vy budete na daných miestach okolo cesty stavať bojové jednotky. Nové jednotky môžete vylepšovať a nakupovať v knihe, ktorá je priamo v každom kole.

Defend your life! - Demo

28.1.2015
99%
Hra - Defend your life! - Demo
Video sa načíta
Zahrajte si parádny tower defense Parbat z prostredia ľudského tela! Vašou úlohou bude prechádzať niekoľkými úrovňami, ktoré predstavujú ľudské telo. V týchto úrovniach budete pozdĺž cesty stavať obranné veže a bojovať s mnohými baktériami či chorobami. Za získané tablety môžete nakupovať rôzne…

Bloons Tower Defense 5

15.12.2014
82%
Hra - Bloons Tower Defense 5
Video sa načíta
Máme tu parádne TD hru, v ktorej budete ničiť farebné balóniky. Tieto balóniky sa snaží dostať až na koniec vašej cesty. Vy musíte okolo cesty stavať obranné veže. Tieto veže možno ďalej vylepšovať.

Pest Beat

31.7.2014
60%
Hra - Pest Beat
Video sa načíta
Kvetinová tower defense, kedy sa rastliny bránia proti chrobákom. Stavaj obranné "veže" a snaž sa chrobáky zastaviť, čo nebude také jednoduché. Hra síce nie je príliš prepracovaná, ale možno ti to vadiť nebude.

Gemcraft Labyrinth

14.5.2014
86%
Hra - Gemcraft Labyrinth
Video sa načíta
Ubráň magický orb za každú cenu! Rozmiestnite magické kamene do veží a ubráňte sa pred nájazdmi príšeriek. Hra ponúka veľa vylepšení. Môžete kombinovať rôzne drahokamy, každý z nich robí niečo iné. Ak máte radi stratégie, tak toto je hra pre práve pre Vás.

Wild Defense

9.5.2014
88%
Hra - Wild Defense
Video sa načíta
Parádna tower defense hra, v ktorej budete musieť ubrániť dedinu pred hordami monštier, ktoré prichádzajú z podzemia. K dispozícii budete mať na obranu pár dedinčanov, ktorí to celkom slušne vedia s mečmi, lukmi alebo bičom. Dedinčanov môžete aj vylepšovať!

Carrot Fantasy

13.4.2014
85%
Hra - Carrot Fantasy
Video sa načíta
V hre Carrot Fantasy musíte brániť mrkvu, ktorá je ukrytá na konci chodníka. K dispozícii máte niekoľko druhov veží. Každá z nich disponuje iným typom útoku. Ak ich dobre skombinujete, potom iste vytvoríte nepriechodnú cestu.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie