Minecraft

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Noob vs 1000 zombies!

5.4.2022
85%
Hra - Noob vs 1000 zombies!
Povedená hra na motiv minecraftu, ve které je vaším úkolem zničit všechny zombie za pomoci luku. Hru ovládáte myší.

CraftsMan Coloring Pages

12.2.2022
85%
Hra - CraftsMan Coloring Pages
Vykresľujte si jeden z mnohých obrázkov z hry Minecraft.
Hra - Parkour Block Xmas Special
Zábavná hra, v ktorej musíte pomocou parkour techniky preskákať cez všetky stromy v Minecrafte až na koniec. Dokážete to?

Parkour Block 3D

3.9.2021
85%
Hra - Parkour Block 3D
Skáčte cez malé bloky do portálu a dajte si pritom pozor, aby ste nespadli do lávy
Hra - Steve Adventurecraft Nether
Prekonajte všetky prekážky v zábavné adventúre na motív slávnej hry Minecraft a získajte titul najlepšieho skokana roka.
Hra - Craft Subway Runner Boy
Utekaj ako najrýchlejšie môžeš. V tejto hre budeš utekať v mestských uliciach a pritom zbierať mince, za ktoré si potom môžeš kupovať nové vzhľady pre tvojho bežcov. Ako ďaleko dokážeš bežať bez toho by si narazil na prekážku?

Mine Survival

20.6.2020
80%
Hra - Mine Survival
Odstraňujte jednotlivé minecraft bloky takým spôsobom, aby si dostala Steva z hry Minecraft na vopred určenú plošinu, v ktorej je v bezpečí. Daj si však pozor, aby steve nespadol dole. V tom prípade by bol koniec hry a ty musíš úroveň zopakovať. Hru ovládaš myšou.

Minegame

12.5.2020
86%
Hra - Minegame
Na svete rozhodne neexistuje nikto, kto by aspoň raz nepočul názov legendárnej hry Minecraft. Tú si teraz môžeš zahrať priamo v tvojom prehliadači. Na rozdiel od originálu, v tejto verzii na teba nečakajú žiadne stvory a iné príšery, ktoré sa ťa snažia zabiť. Môžeš si teda bez starostí postaviť…

Grindcraft

22.11.2015
70%
Hra - Grindcraft
Video sa načíta
Túto hru nemusíme nikomu predstavovať, je to hra, ktorá si získala obľubu u mnohých hráčov pretože si v nej môžete všeličo postaviť. Precovať budete s drevom, kameňom, železom či hliníkom. Z týchto surovín si môžete postaviť nejakú budovu alebo iný predmet. Avšak každý z nich potrebuje inú…

Block Story

3.2.2014
85%
Hra - Block Story
Video sa načíta
Zahrajte si zábavnú hru, ktorá je veľmi podobná hre minecraft. V Block Story môžete stavať a vyrábať čo sa vám zachce, ak na to teda máte suroviny. Tie nachádzate po celom svete, či už v podobe dreva, kachlí či drahokamov.

Mine Blocks

13.10.2013
75%
Hra - Mine Blocks
Video sa načíta
Mine Blocks je hra veľmi podobná Minecraftu, len je celý svet v 2D. Objavuj svet, ťaž suroviny az nich vytváraj veci a ďalšie materiály, ktoré sa ti budú hodiť k stavbe. Tvojou úlohou je postaviť hrad a ubrániť sa pred príšerkami. Zapáči sa ti štvorčekový svet?

WorldCraft

13.10.2014
82%
Hra - WorldCraft
Video sa načíta
Vyberte si kocku a začnite stavať! Vybrať si môžete jeden z troch svetov, v ktorom budete stavať. Nemusíte sa báť, v hre vás neohrozujú nepriatelia ani nič iné. Nemusíte si ani nič vyrábať, stačí si vybrať kocku a rovno budovať.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie