Bomberman

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Bomb It TD

27.10.2016
78%
Hra - Bomb It TD
Video sa načíta
Musíte zabrániť všetkým Bomberman, aby prešlo cestou až do cieľa. Okolo cesty budete stavať veže a pokladať bomby.

Bomb It Mission

18.5.2016
74%
Hra - Bomb It Mission
Video sa načíta
V tejto hre si vyberiete postavičku a v rôznych kolách sa snažíte vyhrať. Vždy položíte bombu a snažíte sa zničiť nepriateľa. Nemôžete ničiť pevné steny, ale iba ovocné prekážky. Tiež môžete získať rôzne bonusy.
Hra - Spongebob Squarepants Boo or Boom
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou vybrať si jedného hráča a nazbierať viac bodov, ako vaši protivníci. Počas hry nebude vašou úlohou zabiť protivníka, ale pozbierať, čo najviac predmetov, ktoré vzniknú počas zničenia kameňov. Ak bombou trafíte protivníka jeho body sa dostanú na minimum. Podarí sa vám…

Kirby Bomberman

13.9.2014
77%
Hra - Kirby Bomberman
Video sa načíta
V akčnej hre Kirby Bomberman bude vašou úlohou pomôcť rúžovej príšerke menom Kirby zničiť všetkých súperov. Využívať k tomu budete bomby, ktoré je potreba vhodne umiestniť tak, aby zasiahli súpera. V bludisku navyše môžete zbierať rozličné bonusy, ktoré vám pomôžu.

Bomb It 7NÁŠ TIP

21.3.2014
89%
Hra - Bomb It 7
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší skvelý diel hry Bomb It. V novom dieli si budete môcť vyskúšať nové bonusové vybavenie, ktoré vám pri hre padá. Ďalej budete môcť vašu postavičku aj obliecť do pekného oblečku.

Bomb It 5

25.5.2013
93%
Hra - Bomb It 5
Video sa načíta
Máme tu piate pokračovanie super hry Bomb It. Štýl hry je stále rovnaký, položiť čo najviac bômb a tým zneškodniť všetkých protivníkov v poli. Po každej vyhranej hre si môžete kúpiť rôzne oblečky na svoju postavičku. Môžete si vyberať aj obtiažnosť hry, kebysa vám zdala príliš ľahká.

Bomb It 4

30.12.2012
86%
Hra - Bomb It 4
Video sa načíta
Štvrté pokračovanie obľúbenej hry Bomb It nadväzuje na dobrú tradíciu svojich predchodcov, kde ste si mohli užiť skvelú grafiku, veľa vylepšení a zahrať si aj proti kamarátovi. Tentoraz máte navyše milú možnosť za svoje výhry zbierať body a za ne kupovať svojmu hrdinovi nové zaujímavé kostýmy;)

Undead Hunter

25.10.2012
71%
Hra - Undead Hunter
Video sa načíta
V hre Undead Hunter sa s hlavným hrdinom ocitnete v chodbách bludiska, pričom vaším jediným cieľom bude dostať sa z neho živý. To však nebude vôbec jednoduché, kedže na každom kroku číhá plno nepriateľov, ktorých je možné zničiť len za pomoci dynamitu alebo pištole.

Naruto Blast Battle

30.4.2012
73%
Hra - Naruto Blast Battle
Video sa načíta
V tejto hre inšpirovanej obľúbeným seriálom Naruto sa postavíte do hracieho poľa proti počítaču alebo priamo proti svojmu kamarátovi. Výbušninou si budete prebojovávať cestu, zbierať cenné artefakty a snažiť sa k nepriateľovi dostať skôr, než vyprší časový limit.

Playing with fire 2

13.4.2012
93%
Hra - Playing with fire 2
Video sa načíta
Hra Playing with Fire 2 dozaista poteší každého. So svojou postavou sa budete musieť prebojovať bludiskom a dostať sa až k súperovi, ktorého je potreba zničiť za pomoci dynamitu, ktorý máte k dispozícii. Hru môžu navyše hrať i dvaja hráči.

Bomb It 3

10.4.2012
85%
Hra - Bomb It 3
Video sa načíta
Bomb It 3 je vydarená hra, ktorá svojím námetom pripomína starého dobrého Bombermana. Hra však prináša množstvo nových prvkov, od širokého arzenálu zbraní, až po dopravné prostriedky. Naviac má hra i multiplayer, takže si ju môžete zahrať i s kamarátom.

Bomb It 2

23.5.2011
76%
Hra - Bomb It 2
Video sa načíta
Veľmi podarená oddychová hra pre jedného či dvoch hráčov. V tejto hre máte za úlohu poraziť zostávajúce nepriateľov. K nepriateľom sa prebojujete tak, že pomocou bômb, ktoré môžete klásť, zničíte bludisko. Cestou môžete zbierať rôzne bonusy, ktoré vám pomôžu k dosiahnutiu víťazstva.

Tom and Jerry Bomberman

15.3.2012
78%
Hra - Tom and Jerry Bomberman
Video sa načíta
Zahrajte si super hru s Tomom a Jerrym v hlavných úlohách. Môžete hrať sami v koži Jerryho proti počítaču Tomovi, alebo sa stretnúť s kamarátom. Pohybovať sa budete v zastavanom hracom poli. Prekážky ničíte bombami a samozrejme si chcete čo najrýchlejšie prebojovať cestu k nepriateľovi, aby ste ho…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie