Kúzla a čarovanie

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Princess Zodiac Spell Factory
Krásne princeznej sa rozhodli, že si zahrajú na tajomné čarodejnice. Pomôž im s výberom toho správneho a najlepšieho outfitu, ktorý si môžu obliecť. Hru ovládaš myšou.

Magic Girl Dress Up

7.9.2015
71%
Hra - Magic Girl Dress Up
Video sa načíta
Mladé dievča si chce vyskúšať, ako by vyzerala, kedy sa prezliekla za čarodejnicu. Vyberte jej ideálnu kombináciu oblečenia. Môžete zvoliť tiež niečo moderné z ponuky. Hlavný bude však výber metly.

Keeper of the Grove 2

6.2.2015
79%
Hra - Keeper of the Grove 2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu tower defense hru, v ktorej budete brániť studňu s diamantmi. Tieto diamanty sa snažia ukradnúť bytosti fantasy sveta. Vy budete na daných miestach okolo cesty stavať bojové jednotky. Nové jednotky môžete vylepšovať a nakupovať v knihe, ktorá je priamo v každom kole.

Malá čarodějka 2

11.12.2014
94%
Hra - Malá čarodějka 2
Video sa načíta
Namiešajte pre žabu ten správny lektvar! Pokiaľ bude lektvar dobrý, tak sa z žaby stane princa, ak nie, tak uvidíte. Lektvar je zložený z 3 ingrediencií. Vy ich na výber máte 4, čo sťažuje možnosti.

Magic Aromas

10.6.2014
82%
Hra - Magic Aromas
Video sa načíta
Magic Aromas je zábavná hra, v ktorej sa zahráte na čarodejnicu, ktoré ma za úlohu pripravovať rozličné lektvary a elixíry. K dispozícii budete mať niekoľko semien, z ktorých môžete vypestovať rastliny a z ich kvetov následne vytvoriť požadovaný elixír.

Potion of Beauty

6.1.2014
90%
Hra - Potion of Beauty
Video sa načíta
Potion fo Beauty je zábavná hra, v ktorej budete miešať elixíry. Podľa toho, aký namiešate lektvar, sa z čarodejnice stane kráska alebo obluda. Na výber máte veľa ingrediencií, ktoré je možné kombinovať.

Transmyter

30.11.2013
78%
Hra - Transmyter
Video sa načíta
Cieľom adventúry Transmyter je pomôcť hlavnej postavičke nájsť jeho milovanú. V ceste vám však budú stáť prekážky a rôzne nebezpečenstvá, ktoré zdolať nebude jednoduché. Našťaste sa váš hrdina dokáže premieňat na rozličné objekty, čo mu umožní zdolať všetky nástrahy.

Wizzard Child

26.10.2013
87%
Hra - Wizzard Child
Video sa načíta
Každý z nás by chcel mať nadprirodzené schopnosti. V hre Wizzard Child sa môžete vžiť do role čarodejníka, ktorý sa musí vysporiadať s množstvom prekážok vrátane mnohých nepriateľov. Môžete používať tri druhy kúziel. Cez niektoré brány sa dostanete na viac iba s prepálením povrazov alebo tiež…
Hra - Summoner Saga Endless Chap 5
Video sa načíta
Summoner Endless Saga tu má už štvrté pokračovanie! Vydaj sa do sveta tajomných netvorov, rozličných úloh a tajuplných záhad ... Užiješ si skvelé dialógy a zaujímavé súboje. Podarí sa ti dokončiť aj tento diel?

Witch Power Practice

14.10.2013
60%
Hra - Witch Power Practice
Video sa načíta
Zahraj si hru s populárnymi hrdinkami zo seriálu Witch. Vyber si jednu z piatich čarodejníc, vysielaj kúzla a znič všetkých nepriateľov. Čím viac nepriateľov zničíš v stanovenom čase, tým viac bodov získaš. Kúzla vysielaš medzerníkom.

Once In The Cave

11.9.2013
79%
Hra - Once In The Cave
Video sa načíta
V tejto skákačke budete hrať za mocného mága, s ktorým môžete narobiť naozaj veľkú neplechu. Zbierajte predmety a fľaštičky, ktoré vám budú dopĺňať zdravie a manu, ktorú potrebujete na kúzlenie. Hra vám samozrejme ponúkne tiež aj mnoho vylepšení schopností a kúziel. Zvládnete prejsť celým herným…
Hra - Summoner Saga Endless Chap 4
Video sa načíta
Štvrtý a zatiaľ (bohužiaľ) posledný diel série Summoner Saga Endless je tu. Herné princípy sú rovnaké, ako si ich pamätáš z prvých troch dielov. Celá hra ale pôsobí monumentálnejšie a ty si môžeš užiť silu skúsených hrdinov.
Hra - Summoner Saga Endless Chap 3
Video sa načíta
Môžeš si zahrať už tretí diel zo série Summoner Saga Endless! Dialógy aj súboje zostávajú po starom (a teda dobrom). Nový je akurát spôsob fungovania štítov, takže než začneš hrať, vyskúšaj si tutoriál. Príbeh sa odvíja ďalej, tak si nenechaj ujsť možnosť sledovania osudu hlavných hrdinov!
Hra - Summoner Saga Endless Chap 2
Video sa načíta
Pokračovanie série Summoner Saga Endless nesklamalo, pretože všetky dobré prvky sú zachované. Nových je niekoľko priateľov, nepriateľov, schopností a príšer, proti ktorým bojuješ. S angličtinou si hru užiješ lepšie, ale dá sa zvládnuť aj bez nej. Keď ti niečo dlho nepôjde, skús sa poradiť so…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)