Kúzla a čarovanie

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Reap

18.5.2023
80%
Hra - Reap
Video sa načíta

The Dungeon

27.4.2023
80%
Hra - The Dungeon
Video sa načíta

Witch Magic Academy

14.11.2021
91%
Hra - Witch Magic Academy
Zábavná kúzelnícka hra, v ktorej sa premeníte na čarodejnicu, ktorá má za úlohu uvariť najrôznejšie kúzelnícke lektvary.
Hra - Chinese Zodiac Spell Factory
V tejto vynikajúcej hre budeme spoločne obliekať naše nádherné čarodejky do vkusných habitov a pomôžeme im s prípravou ich obľúbeného čarovného elixíru. Pomôžete im?
Hra - The Night of The Witches Jigsaw
Pripravte sa, pozor, teraz. Hor sa do toho. Súťaž v roztomilom skladanie puzzlí začala a len vy môžete ukázať, čo vo vás je. Pred začiatkom každého skladania si vyberiete obtiažnosť a potom sa nechávate uniesť roztomilým skladaním puzzlí. Dokážete zložiť všetky puzzle?
Hra - Princess Zodiac Spell Factory
Krásne princeznej sa rozhodli, že si zahrajú na tajomné čarodejnice. Pomôž im s výberom toho správneho a najlepšieho outfitu, ktorý si môžu obliecť. Hru ovládaš myšou.

Magic Girl Dress Up

7.9.2015
71%
Hra - Magic Girl Dress Up
Video sa načíta
Mladé dievča si chce vyskúšať, ako by vyzerala, kedy sa prezliekla za čarodejnicu. Vyberte jej ideálnu kombináciu oblečenia. Môžete zvoliť tiež niečo moderné z ponuky. Hlavný bude však výber metly.

Keeper of the Grove 2

6.2.2015
79%
Hra - Keeper of the Grove 2
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu tower defense hru, v ktorej budete brániť studňu s diamantmi. Tieto diamanty sa snažia ukradnúť bytosti fantasy sveta. Vy budete na daných miestach okolo cesty stavať bojové jednotky. Nové jednotky môžete vylepšovať a nakupovať v knihe, ktorá je priamo v každom kole.

Malá čarodějka 2

11.12.2014
94%
Hra - Malá čarodějka 2
Video sa načíta
Namiešajte pre žabu ten správny lektvar! Pokiaľ bude lektvar dobrý, tak sa z žaby stane princa, ak nie, tak uvidíte. Lektvar je zložený z 3 ingrediencií. Vy ich na výber máte 4, čo sťažuje možnosti.

Magic Aromas

10.6.2014
82%
Hra - Magic Aromas
Video sa načíta
Magic Aromas je zábavná hra, v ktorej sa zahráte na čarodejnicu, ktoré ma za úlohu pripravovať rozličné lektvary a elixíry. K dispozícii budete mať niekoľko semien, z ktorých môžete vypestovať rastliny a z ich kvetov následne vytvoriť požadovaný elixír.

Potion of Beauty

6.1.2014
90%
Hra - Potion of Beauty
Video sa načíta
Potion fo Beauty je zábavná hra, v ktorej budete miešať elixíry. Podľa toho, aký namiešate lektvar, sa z čarodejnice stane kráska alebo obluda. Na výber máte veľa ingrediencií, ktoré je možné kombinovať.

Transmyter

30.11.2013
78%
Hra - Transmyter
Video sa načíta
Cieľom adventúry Transmyter je pomôcť hlavnej postavičke nájsť jeho milovanú. V ceste vám však budú stáť prekážky a rôzne nebezpečenstvá, ktoré zdolať nebude jednoduché. Našťaste sa váš hrdina dokáže premieňat na rozličné objekty, čo mu umožní zdolať všetky nástrahy.

Wizzard Child

26.10.2013
87%
Hra - Wizzard Child
Video sa načíta
Každý z nás by chcel mať nadprirodzené schopnosti. V hre Wizzard Child sa môžete vžiť do role čarodejníka, ktorý sa musí vysporiadať s množstvom prekážok vrátane mnohých nepriateľov. Môžete používať tri druhy kúziel. Cez niektoré brány sa dostanete na viac iba s prepálením povrazov alebo tiež…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie