Sonic

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Sonic Boom Link n Smash

19.3.2015
75%
Hra - Sonic Boom Link n Smash
Video sa načíta
Pokúste sa spájať obrázky jednotlivých hrdinov zo seriálu Sonic, ktorým je vždy priradený určitý znak. Ak sa Vám to podarí trikrát, môžete využiť ich špeciálny útok.
Hra - Sonic Boom Sticks The Badger Dress Up
Video sa načíta
Pomôžte s výberom oblečenia mladej kamarátke Sonica. v Jej skrini nájdete krásne šaty a odvážne kúsky. Nezabudnite jej zmeniť farbu srsti alebo vybrať doplnky.
Hra - Sonic Boom Amy Rose Dress Up
Video sa načíta
Pripravte ružovú Amy na rande so Sonicom. Bude sa jej páčiť po vašej úprave?

Sonic RPG episode 1

13.9.2013
70%
Hra - Sonic RPG episode 1
Video sa načíta
V tomto krátkom diele budete hrať za Sonica a jeho silného parťáka. Rozdáte si to s 2 nepriateľmi, ktorých porazíte. Potom budete chcieť prekaziť plány bossa v červenom kabáte na stvorenie nového hrdinu.

Ultimate Flash Sonic

24.5.2013
77%
Hra - Ultimate Flash Sonic
Video sa načíta
Ultimate Flash Sonic je super skákačka, ktorá len tak neomrzí. Hrajte za ježka Sonica alebo ďalšie 4 postavy. Utekajte, skáčte, bojujte s nepriateľmi, zbierajte zlaté kruhy. V niektorých leveloch na Vás bude čakať aj pár Bossov, s ktorými nie je vôbec žiadna sranda. Dostanete našu hviezdu Sonica až…

Sonic Heroes Puzzle

13.6.2012
71%
Hra - Sonic Heroes Puzzle
Video sa načíta
Obľúbený Sonic sa tentokrát neobjaví v žiadnej skákačce, ale bude Vaším sprievodcom v logicko - postrehovej hre, kde budete musieť Odstreľovacie guličky z hracieho poľa. Dosiahnete to tak, že vystrelíte guličku a spojíte tak 3 a viac rovnakej farby. Za každú guľôčku dostanete body. Koľko bodov…

Sonic RPG episode 7

12.3.2012
75%
Hra - Sonic RPG episode 7
Video sa načíta
Iste poznáte jedného z najstarších hrdinov počítačových hier - Sonica, ktorý sa preslávil vo svojich skákačkách. Tentokrát ale nebudete zdolávať žiadny náročný terén, ale budete bojovať vo veľmi podarené RPG ťahovej hre proti nepriateľom. Používajte klasické údery, kúzla, alebo špeciálne schopnosti.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie