Sonic

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Wings Rush 2

15.9.2021
85%
Hra - Wings Rush 2
Skáčte sa Sonicom cez najrôznejšie prekážky a po ceste zbierajte drahokamy, za ktoré si potom kupujete nové vzhľady Sonica. Hru ovládate myšou.

Sonic Boom Link n Smash

19.3.2015
75%
Hra - Sonic Boom Link n Smash
Video sa načíta
Pokúste sa spájať obrázky jednotlivých hrdinov zo seriálu Sonic, ktorým je vždy priradený určitý znak. Ak sa Vám to podarí trikrát, môžete využiť ich špeciálny útok.
Hra - Sonic Boom Sticks The Badger Dress Up
Video sa načíta
Pomôžte s výberom oblečenia mladej kamarátke Sonica. v Jej skrini nájdete krásne šaty a odvážne kúsky. Nezabudnite jej zmeniť farbu srsti alebo vybrať doplnky.
Hra - Sonic Boom Amy Rose Dress Up
Video sa načíta
Pripravte ružovú Amy na rande so Sonicom. Bude sa jej páčiť po vašej úprave?

Sonic RPG episode 1

13.9.2013
70%
Hra - Sonic RPG episode 1
Video sa načíta
V tomto krátkom diele budete hrať za Sonica a jeho silného parťáka. Rozdáte si to s 2 nepriateľmi, ktorých porazíte. Potom budete chcieť prekaziť plány bossa v červenom kabáte na stvorenie nového hrdinu.

Ultimate Flash Sonic

24.5.2013
77%
Hra - Ultimate Flash Sonic
Video sa načíta
Ultimate Flash Sonic je super skákačka, ktorá len tak neomrzí. Hrajte za ježka Sonica alebo ďalšie 4 postavy. Utekajte, skáčte, bojujte s nepriateľmi, zbierajte zlaté kruhy. V niektorých leveloch na Vás bude čakať aj pár Bossov, s ktorými nie je vôbec žiadna sranda. Dostanete našu hviezdu Sonica až…

Sonic Heroes Puzzle

13.6.2012
71%
Hra - Sonic Heroes Puzzle
Video sa načíta
Obľúbený Sonic sa tentokrát neobjaví v žiadnej skákačce, ale bude Vaším sprievodcom v logicko - postrehovej hre, kde budete musieť Odstreľovacie guličky z hracieho poľa. Dosiahnete to tak, že vystrelíte guličku a spojíte tak 3 a viac rovnakej farby. Za každú guľôčku dostanete body. Koľko bodov…

Sonic RPG episode 7

12.3.2012
75%
Hra - Sonic RPG episode 7
Video sa načíta
Iste poznáte jedného z najstarších hrdinov počítačových hier - Sonica, ktorý sa preslávil vo svojich skákačkách. Tentokrát ale nebudete zdolávať žiadny náročný terén, ale budete bojovať vo veľmi podarené RPG ťahovej hre proti nepriateľom. Používajte klasické údery, kúzla, alebo špeciálne schopnosti.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie