Zaľúbené

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)

Fish Love

13.1.2022
80%
Hra - Fish Love
V tejto hre musíte pomôcť dvom zamilovaným rybičkám dostať sa k sebe. Prekonajte všetky prekážky a pomôžte rybičkám dostať sa k sebe.

Love Tested Deluxe

23.5.2021
85%
Hra - Love Tested Deluxe
V tejto hre môžete ľahko zistiť, či sa vaše meno a meno vašej lásky k sebe hodia. Jednoduchým vpísaním vašich mien môžete zistiť, či ste si súdení alebo nie.

Love Pin Online

20.4.2021
85%
Hra - Love Pin Online
Vynikajúca hra, v ktorej musíte pomôcť zamilovanému páru prejsť zákernými hádankami a pomôcť im opäť sa konštatovať.

Hospital Kissing

19.2.2021
85%
Hra - Hospital Kissing
Hospital Kissing je zábavná pozornosť hra v ktorej musíte naplniť Laskomer a získať si tak srdce svojho drahého miláčika. Pozor si však dajte na ostatných, aby vás nevideli. Dokážete to?

Hearts Connect

7.5.2020
85%
Hra - Hearts Connect
Tohtoročný Valentín mám síce už povedal svoje zbohom, to nám ale vôbec nebráni zahrať si túto roztomilú hru s krásnym grafickým kabátikom. Vašou úlohou bude pozbierať na hernom poli určitý počet srdiečok danej farby pred vypršaním všetkých ťahov. Za každý splnený level vám zamilovaný pár na…

Bedroom Kissing 2

25.3.2020
80%
Hra - Bedroom Kissing 2
Táto jednoduchá hračka rozpráva o mladom zamilovanom páru, ktorý sa veľmi rád bozkáva. Ty musíš Naplniť Laskomer tým, že budeš odrážať všetky negatívne efekty brániace páru v ich milosných povinnostiach. Musíš zabaviť mladšieho brata, odohnať kamarátmi či vypnúť telefón, ak zvoní. Hru ovládaš myšou.

Tom And Angela Wedding

19.8.2016
79%
Hra - Tom And Angela Wedding
Video sa načíta
Tom si berie Angelu a vy máte za úlohu vybrať pre ňu vhodné šaty a doplnky. Následne môžete vybrať dekorácie pre svadobný obrad.
Hra - Jasmine & Aladdin Kissing
Video sa načíta
Pomôžte Jasmíne a Aladinovi, aby sa mohli spoločne bozkávať. Uchráň ich pred tým, aby ich niekto spoločne videl. Zvládneš to?

Nick and Judy Kissing

3.5.2016
70%
Hra - Nick and Judy Kissing
Video sa načíta
Nick a Judy taja svoju lásku a preto nechcú, aby o nej ktokoľvek vedel. Pomôž im, aby ich u bozkávania nikto nevidel.
Hra - Princess Elsa in the Nightclub
Video sa načíta
Elsa chce ísť prvýkrát do nočného podniku a preto potrebuje vašu radu, napríklad s výberom oblečenia. vyberte jej oblečenie, drink a nájdite jej nového chlapca, do ktorého by sa mohla zamilovať.
Hra - Disney High School Love
Video sa načíta
Pomôžte Rapunzel, aby si získala Flynna svojim vzhľadom a skvelou povahou. Aby si ho získala musíte ju a jej kamarátky obliecť, prichystať zamilovaný list a nakoniec prejsť úspešne testom. Podarí sa vám ich dať dohromady?

Love Percentage

29.3.2016
89%
Hra - Love Percentage
Video sa načíta
Neviete, či sa k vám partner hodí? urobte ti tento test a zistie, na koľko percent sa k sebe hodíte. Stačí napísať vaše meno a meno partnera a urobiť menší test. Po ňom zíste ako na tom ste.
Hra - The Naughty Cheerleader Candy
Video sa načíta
Jason túži po roztlieskavačke Cindy, avšak aby jej to mohl povedať, musí sa zbaviť svojich spolužiakov. Pomôžte mu logickým spôsobom odpratať všetkých spolužiakov, aby mal voľnú cestu k Cindy. Podarí sa vám to?
Hra - Miraculous Ladybug And Cat Noir Kiss
Video sa načíta
Pomôžte dvom zamilovaným, aby sa mohli bozkávať aj na verejnosti. Problém je v tom, že ich nemôžu vidieť i priatelia. Podarí sa vám im splniť želanie?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie