Zaľúbené

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Hearts Connect

7.5.2020
85%
Hra - Hearts Connect
Tohtoročný Valentín mám síce už povedal svoje zbohom, to nám ale vôbec nebráni zahrať si túto roztomilú hru s krásnym grafickým kabátikom. Vašou úlohou bude pozbierať na hernom poli určitý počet srdiečok danej farby pred vypršaním všetkých ťahov. Za každý splnený level vám zamilovaný pár na…

Bedroom Kissing 2

25.3.2020
80%
Hra - Bedroom Kissing 2
Táto jednoduchá hračka rozpráva o mladom zamilovanom páru, ktorý sa veľmi rád bozkáva. Ty musíš Naplniť Laskomer tým, že budeš odrážať všetky negatívne efekty brániace páru v ich milosných povinnostiach. Musíš zabaviť mladšieho brata, odohnať kamarátmi či vypnúť telefón, ak zvoní. Hru ovládaš myšou.

Tom And Angela Wedding

19.8.2016
79%
Hra - Tom And Angela Wedding
Video sa načíta
Tom si berie Angelu a vy máte za úlohu vybrať pre ňu vhodné šaty a doplnky. Následne môžete vybrať dekorácie pre svadobný obrad.
Hra - Jasmine & Aladdin Kissing
Video sa načíta
Pomôžte Jasmíne a Aladinovi, aby sa mohli spoločne bozkávať. Uchráň ich pred tým, aby ich niekto spoločne videl. Zvládneš to?

Nick and Judy Kissing

3.5.2016
70%
Hra - Nick and Judy Kissing
Video sa načíta
Nick a Judy taja svoju lásku a preto nechcú, aby o nej ktokoľvek vedel. Pomôž im, aby ich u bozkávania nikto nevidel.
Hra - Princess Elsa in the Nightclub
Video sa načíta
Elsa chce ísť prvýkrát do nočného podniku a preto potrebuje vašu radu, napríklad s výberom oblečenia. vyberte jej oblečenie, drink a nájdite jej nového chlapca, do ktorého by sa mohla zamilovať.
Hra - Disney High School Love
Video sa načíta
Pomôžte Rapunzel, aby si získala Flynna svojim vzhľadom a skvelou povahou. Aby si ho získala musíte ju a jej kamarátky obliecť, prichystať zamilovaný list a nakoniec prejsť úspešne testom. Podarí sa vám ich dať dohromady?

Love Percentage

29.3.2016
89%
Hra - Love Percentage
Video sa načíta
Neviete, či sa k vám partner hodí? urobte ti tento test a zistie, na koľko percent sa k sebe hodíte. Stačí napísať vaše meno a meno partnera a urobiť menší test. Po ňom zíste ako na tom ste.
Hra - The Naughty Cheerleader Candy
Video sa načíta
Jason túži po roztlieskavačke Cindy, avšak aby jej to mohl povedať, musí sa zbaviť svojich spolužiakov. Pomôžte mu logickým spôsobom odpratať všetkých spolužiakov, aby mal voľnú cestu k Cindy. Podarí sa vám to?
Hra - Miraculous Ladybug And Cat Noir Kiss
Video sa načíta
Pomôžte dvom zamilovaným, aby sa mohli bozkávať aj na verejnosti. Problém je v tom, že ich nemôžu vidieť i priatelia. Podarí sa vám im splniť želanie?
Hra - Beauty and the Beast Kissing
Video sa načíta
Bella a jej priateľ by sa chceli bozkávať, problém je však v tom, že ich kamaráti o tom nemôžu vedieť. Pomôžte im, aby si vzájomnu lásku mohli prejaviť.
Hra - Elsa Valentine's Day Kiss
Video sa načíta
Elsa a Jack si chceli Valentína užiť osamote, avšak nečakane sa k nim pridali Kristoff a Anna. Pomôž im, aby si aj počas nepríjemnej návštevy svoj deň vychutnali prostredníctvom dlhého bozkávania. Zvládnete to?

Barbie Be My Valentine

15.2.2016
88%
Hra - Barbie Be My Valentine
Video sa načíta
Barbie sa nevie rozhodnúť medzi Kenom, Flynnom a Hiccupom. Pomôž jej s rozhodovaním, aby si vybrala toho pravého.
Hra - Elsa's Valentine's Little Cupid
Video sa načíta
Elsa sa chce počas Valentína zahrať na Amora lásky. Pomôžte jej s romantickým plánom, ktorý si pripravila pre jej sestru Annu a Kristoffra.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie