Doba ľadová

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)
Hra - Influencer Fashion TV-Show
Dávejte dobrý pozor, právě začíná soutěž o nejlepší moderátorskou hvězdu v nové influencerské soutěži. Ty nejkrásnější princezny se přihlásily a tvým úkolem je všechny obléci tak, aby byly krásné. Současně jim udělej i vkusný makeup. Hru ovládáš myší.
Hra - Touch And Catch Winter Fun
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude pomôcť veveričke menom Scrat z filmu Doba ľadová pozbierať čo najviac žaluďov. Tie sa budú postupne objavovať na strome, pričom vy ich musíte v pravú chvíľu zhodiť tak, aby ich veverička chytila do pripraveného koša. Aké najvyššie skóre dokážete nahrať?
Hra - Princess Anna Frozen Wedding
Video sa načíta
Princezná Anna sa chystá na svoju veľkú svadbu! Na vás bude jej pomôcť s prípravami. Chce vyzerať úžasne a na vás bude ju upraviť, takže sa poriadne snažte a nakoniec jej vyberte aj šatôčky.

Anna Frozen Flu Doctor

1.1.2015
78%
Hra - Anna Frozen Flu Doctor
Video sa načíta
Anna dostala chrípku a preto prišla do vašej ordinácie, aby ste ju vyliečili. Dokážete jej pomôcť, aby ju už chrípka netrápila?

Doba ľadová rozdiely 2

13.8.2012
66%
Hra - Doba ľadová rozdiely 2
Video sa načíta
Hľadajte vždy 6 rozdielov medzi veľmi podobnými obrázkami. Tešiť sa môžete na hrdinov obľúbeného filmu Doba ľadová.
Hra - Doba ľadová omalovánka
Video sa načíta
Máte radi film Doba ľadová? Potom Vás určite poteší táto omalovánka, v ktorej si budete moc podľa predlohy alebo i vlastnej fantázie vyfarbiť dvojicu hlavných hrdinov Sida a Diega.

Doba ľadová rozdiely

7.8.2012
64%
Hra - Doba ľadová rozdiely
Video sa načíta
V tejto Postrehové-logickej hre s obrázkami z obľúbeného filmu Doba ľadová budete mať za úlohu nájsť vždy 6 rozdielov. Časový limit nemáte, ale čas vám pobeží, a tak si budete môcť zmerať, ako sa budete zlepšovať. Keď kliknete na zlé miesto, odpočíta sa Vám život. Tých máte síce na začiatku dosť,…
Hra - Obleč leňochoda z Doby ľadovej
Video sa načíta
Užite si túto Obliekačky so super grafikou, v ktorej podľa seba oblečiete a upravíte jedného z hlavných hrdinov obľúbeného filmu Doba ľadová, slávneho leňochoda Sida.

Scrat Kissing

23.7.2012
73%
Hra - Scrat Kissing
Video sa načíta
Veverička Scrat z Doby ľadovej chce pobozkať svoju vyvolenú. Neustále ale chodí okolo leňochod Sid, ktorý je nesmie pri bozkávaní pristihnúť. Pomôžete im odhadnúť pravej chvíle k bozku?

Doba ľadová 2

12.3.2012
80%
Hra - Doba ľadová 2
Video sa načíta
Zahrajte si výbornú logickú hru v štýle tetrisu, kde budú Vašimi sprievodcami hrdinovia z filmu Doba ľadová. Na začiatku si vyberiete hrdinu, s ktorým budete chcieť hrať a obtiažnosť, ktorá Vám vyhovuje a potom už sa budete musieť zbaviť všetkých kociek v hracom poli. Tie zmiznú vždy, keď na ne…

Bubble Trouble Ice Age

10.7.2012
79%
Hra - Bubble Trouble Ice Age
Video sa načíta
Máte radi veveričku z Doby ľadovej? V tejto výbornej hre si ju určite užijete nielen vďaka super grafike. Môžete si vybrať či budete hrať za Scrat alebo slečnu Scratte. S vybraným hrdinom uväzneným v bubline potom budete skákať medzi nebezpečnými skalami aby ste sa dostali až úplne hore a nazbierali…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie