Správne načasovanie

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Sort The Bubble

1.5.2021
85%
Hra - Sort The Bubble
Vynikajúca logická hra, v ktorej musíte roztriediť jednotlivé farebné guličky do rôznych baniek. Dokážete to?

Bubble invasion

23.4.2021
85%
Hra - Bubble invasion
Podarená pozornosť hru, ktorá vás zavedie do sveta farebných guličiek. Tie musíte podľa štýlu spoj3 zostreľovať a tým tak čistiť herné pole. Dokážete splniť všetky levely?

Bread Pit 2

3.2.2021
70%
Hra - Bread Pit 2
Video sa načíta
Vynikajúca logická hra, v ktorej bude vašou úlohou vyriešiť hádanku pohyblivého chleba. Musíte sa dostať do hriankovače a pritom pozbierať všetky mince, ktoré na vás v danej úrovni čakajú. Hru ovládate myšou.

Jump Pet Adventure

13.10.2020
85%
Hra - Jump Pet Adventure
V této hře budeme společně skákat po okvětních lístcích rostlin až na vrchol pro záchranu našeho kamaráda, kterého unesla zlá příšera. Dokážete vyskákat až na vrchol?

Dino Rock

8.8.2020
85%
Hra - Dino Rock
V tejto hre budete musieť správne časovať vaše hudobné kroky a to tak prispôsobovať celý štýl hrania. Musíte sa správne trafiť do farebných kruhov práve vo chvíli, keď prichádzajúce farby sú práve v rovnakom mieste ako farebné kruhy naspodku.

Beat Line

28.7.2020
95%
Hra - Beat Line
V tejto hre budete vytvárať hudbu, ktorá dokresľuje hudbu hrajúci na pozadí. Bez tej to samozrejme nie je ono, preto veľmi odporúčame mať pri tejto hry zapnuté zvuky. Správne načasovaným klikaním myši sa pohybujete po hernej poli a zbierate zelené Emerald, za ktoré si potom kupujete nového jazdca.

Filled Glass

5.7.2020
85%
Hra - Filled Glass
Naplň pohár rôznofarebnými loptičky až po okraj. Ľavým tlačidlom myši na hornej obrazovke vypúšťaš loptičky, ktoré musíš vplyvom gravitácie a fyziky dostať do pohára. Pozor však na ostré bodce. Ak sa nejaký z loptičiek dostane na tento bodec, je koniec hry a ty musíš úroveň opakovať.

Geometrical Dash

4.7.2020
84%
Hra - Geometrical Dash
Veľmi podarená potřehová hra, v ktorej bude vašou úlohou presne načasovať výskok vášho bloku a tým tak prekonávať prekážky. Dokážete sa vyhnúť všetko nástrahám a dokončiť tak všetky pripravené levely?

Boy Biggest Gum

1.5.2020
80%
Hra - Boy Biggest Gum
Tiež ste ako malí hrávali súťaž o to, kto dokáže vyfúknuť zo žuvačky najväčšiu bublinu? My teda rozhodne áno. Teraz si toto môžete vyskúšať v tejto zábavnej hre. Cieľom je nafúknuť bublinu dostatočne veľkú, aby uspela a zároveň aby ​​nepraskla o pripínačky, ktoré sú okolo nej.

Rise Egg Up

15.11.2019
85%
Hra - Rise Egg Up
V tejto postřehovce sa snažíš ochrániť krehké vajíčko, ktoré pomaly letia nahor, pred nebezpečnými predmetmi, ktoré pri svojom lete stretne. Našťastie máš od kapitána Ameriky na jeho obranu štít, s ktorým pôjde ochrana vajíčka oveľa ľahšie.

Geometry Rush

10.9.2016
72%
Hra - Geometry Rush
Video sa načíta
Parádny hra, v ktorej musíte vystreliť šípku na trafiť bod na konci. Dávajte si pozor, pretože vám v ceste stojí veľa prekážok.

Monkey Go Happy Survive

12.3.2016
77%
Hra - Monkey Go Happy Survive
Video sa načíta
Vyberte si opičku a zažite nové menšie dobrodružstvá. Tentoraz však nebudete ovládať opičku, ale jeho kamaráta, ktorý musí prekonať rôzne prekážky. Využite svoj postreh, reagujte rýchlo a dávajte si pozor na pasti. Zvládnete prejsť všetky kolá?

Maniac Monkey

18.1.2016
71%
Hra - Maniac Monkey
Video sa načíta
Pomôžte opičke okrádať predajcov tým, že im budete kradnúť peniaze a ovocie, ktoré predávajú svojím zákazníkom. Podarí sa vám nazbierať dosť bodov, aby ste postúpili do vyššieho levelu?
Hra - Touch And Catch Winter Fun
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto hre bude pomôcť veveričke menom Scrat z filmu Doba ľadová pozbierať čo najviac žaluďov. Tie sa budú postupne objavovať na strome, pričom vy ich musíte v pravú chvíľu zhodiť tak, aby ich veverička chytila do pripraveného koša. Aké najvyššie skóre dokážete nahrať?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie