Rezanie prvkov

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

ASMR Slicing

3.9.2020
85%
Hra - ASMR Slicing
V tejto hre bude tvojou úlohou rozrezávať jednotlivé ovocia tak, aby vždy skončilo v mixéri. To sa zdá ako jednoduchá úloha, pozor ale na všadeprítomné prekážky, ktoré sa ti budú snažiť zabrániť. Dokážeš to?
Hra - Atom & Quark: Pinata Party
Video sa načíta
V tejto hre budete rozsekává narodeninové Pinata. V každom kole musíte splniť určité podmienky na postup do ďalšieho kola. Dávajte si pozor na bomby!

Cut the Rope: Time TavelNÁŠ TIP

15.6.2015
85%
Hra - Cut the Rope: Time Tavel
Video sa načíta
V tejto parádnej hre budete mať za úlohu nakŕmiť žabky. Kŕmiť ich budete sladkosťami, ktoré visia na lane. Lano musíte prerezať vždy tak, aby ste pozbierali čo najviac hviezdičiek. Vďaka nim sa dostanete do ďalších levelov.

Christmas Gifts

27.11.2014
85%
Hra - Christmas Gifts
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto logickej hre bude pomôcť Santa Clausovi pozbierať všetky vianočné darčeky a bezpečne sa dostať do cieľa. Aby sa vám to podarilo, musíte vhodne prerezávať rozličné laná a využiť i ďalšie herné prvky.

Future BuddyHra na skóreHra o medaily

15.8.2014
86%
Hra - Future Buddy
Video sa načíta
Zahrajte si skvelú hru, v ktorej musíte dostať panáčika do krabice. Hra obsahuje niekoľko úrovní. Nazbierajte čo najviac bodov.

Crazy Cut FruitHra na skóre

13.7.2014
75%
Hra - Crazy Cut Fruit
Video sa načíta
Rozkrájajte čo najviac letiaceho ovocia! Ak vám nejaké utečie, tak prídete o život. Dávať pozor si musíte aj na letiace bomby.

New Splitter Pals

11.5.2014
81%
Hra - New Splitter Pals
Video sa načíta
Logická hra, v ktorej máte za úlohu nakŕmiť žltú guľôčku. Kŕmiť jej budete oranžovou guličkou, ktorú musíte vždy dostať do tej žltej. Je však vždy uväznená medzi objektmi a Vy musíte logicky vyriešiť, ako prerezať daný objekt tak, aby gulička spadla rovno na žltú.

Santa Slice

5.2.2014
83%
Hra - Santa Slice
Video sa načíta
Ďalšia skvelá hra so Santom je tu! Tentoraz budete musieť vymyslieť, ako prerezať jednotlivé prvky tak, aby zabili každého Santu. Dávajte si však veľký pozor na ostatných panáčikov, ktorým nesmiete ublížiť.

Jelly Alien

14.12.2013
71%
Hra - Jelly Alien
Video sa načíta
V logickej hre Jelly Alien budete mať za cieľ v každom kole pospájať všetky jednooké príšerky. Aby ste príšerky uviedli do pohybu je potreba presekávať rôzne laná a ďalšie herné prvky. Okrem toho, sa musíte v každom kole snažiť pozbierať všetky tri hviezdičky, aby ste získali maximálne skóre.

Good Fish Bad Fish

11.12.2013
83%
Hra - Good Fish Bad Fish
Video sa načíta
Zahrajte si túto logickú hru, v ktorej bude vašou úlohou narezávať konštrukciu stavby. Narežte jej tak, aby ste hodné rybky nahádzali do vody a tie zlé zničili. Nemyslite si, že to bude tak jednoduché, každým levelom bude stúpať aj obtiažnosť. Zvládnete vyriešiť všetky levely?

Chu Rescue 2

24.11.2013
79%
Hra - Chu Rescue 2
Video sa načíta
V logickej hre Chu Rescue 2 bude vašou úlohou zachrániť postavičku uväznenú v ľade a dostať ju na bezpečné miesto. Zároveň musíte za pomoci ľadu zdvihnúť hľadinu vody na stanovenú úroveň. Dávajte však pozor, aby hladina nestúpla príliš, inak sa hlavný hrdina utopí.

Yummy Nuts 2

27.10.2013
82%
Hra - Yummy Nuts 2
Video sa načíta
V pokračovaní logickej hry Yummy Nuts budete pomáhať veveričke dostať k jej bábätku. K tomu je potreba v pravý čas prerezať všetky laná a dostať tak veveričku na požadované miesto. Okrem toho sa snažte i vyzbierať všetky oriešky.

Cut the monster

9.10.2013
76%
Hra - Cut the monster
Video sa načíta
Veľmi jednoduchá hra, v ktorej musíte rezať monštrá a zbierať hviezdičky. V každom leveli budete musieť vyriešiť, ako rozrezať všetky monštrá a vďaka nim pozbierať čo najviac hviezdičiek, najlepšie všetky.

Cut The Rope

22.9.2013
85%
Hra - Cut The Rope
Video sa načíta
Milovníci mobilných hier určite poznajú hru Cut The Rope. Teraz ju prinášame aj my. Cieľom hry je nakŕmiť malú príšerku pomocou bonbónikov. Počas hrania tiež zbierajte hviezdičky. Ak koleso dohráte na tri hviezdy, dosiahnete najvyššieho skóre. V pokročilých kolách je obtiažnosť zvýšená vďaka zmenám…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie