Chytanie vecí

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Elsa Pokemon Go

11.8.2016
82%
Hra - Elsa Pokemon Go
Video sa načíta
Parádny hra, v ktorej budete s Elsou chytať Pokémonmi. Ak nejakého nájdete, tak na neho musíte hodiť Pokéball a chytiť ho. Niekedy sa to však nemusí podariť hneď na prvýkrát.

Catch My Burger

13.7.2016
75%
Hra - Catch My Burger
Video sa načíta
V tejto hre sa budete snažiť poraziť počítač v chytanie burgerov. Musíte však pochytať všetky potrebné ingrediencie pre zostavenie celého hamburgeru.

Gold Miner

23.1.2016
65%
Hra - Gold Miner
Video sa načíta
Zlatník potrebuje pre svoju obživu zlato, preto ho každý deň ťaží. Vždy musí splniť určitú normu, pomôžete mu, aby neprišiel o prácu? Pomôžte mu uloviť tie najlepšie kúsky.

Maniac Monkey

18.1.2016
71%
Hra - Maniac Monkey
Video sa načíta
Pomôžte opičke okrádať predajcov tým, že im budete kradnúť peniaze a ovocie, ktoré predávajú svojím zákazníkom. Podarí sa vám nazbierať dosť bodov, aby ste postúpili do vyššieho levelu?

Happy Kitchen

29.10.2015
64%
Hra - Happy Kitchen
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou chytiť čo najviac jedla. Lenže to nebude tak jednoduché, pretože postavička nie je veľmi rýchla a neskôr začnú padať aj iné predmety.

Parachute Panic

27.8.2015
70%
Hra - Parachute Panic
Video sa načíta
Pokúste sa zachrániť všetkých parašutistov, ktorí skáču z vrtuľníka. Ak ich miniete, zožerie ich žralok. Vy si dávajte pozor na kokosy, ktoré hádžu opice.

Dora Item Catch

13.3.2015
74%
Hra - Dora Item Catch
Video sa načíta
Dora si v tejto hre skúsi ďalšie dobrodružstvo. Je potrebné, aby pochytala čo najviac padajúcich predmetov. Čím viac ich naskladáte na seba, tým vyššia bude odmena za ich doručenie. Pokiaľ budú naskladané nakrivo, je možné, že všetky spadnú.

Fishing Maniac!

5.12.2014
83%
Hra - Fishing Maniac!
Video sa načíta
Cieľom v tejto hre bude nazbierať požadované množstvo rýb. Nebude to tak jednoduché, ako si myslíte, pretože sa to tu všade hemží dravcami. Nedovoľte, aby si vás všimli, pretože budete už len utekať. Akonáhle naberiete požadované množstvo rýb, tak sa presuňte ku plaváku, ktorý vás presunie ďalej v…
Hra - Illegal Drive City On Fire
Video sa načíta
Parádna hra, kedy budete musieť zachraňovať ľudí, ktorí vyskočili z horiacich stromov. Veľte tímu hasičov a pomocou plachty ich zachráňte a dopravte k záchranárom. Dokážete zachrániť všetky životy?

Rescue Heroes

16.5.2014
76%
Hra - Rescue Heroes
Video sa načíta
Rescue Heroes je zábavná stíhačka, ktorá vás bude určite baviť. Môžete 5x nechytiť, potom hra končí. Ide o to nachytať čo najviac ľudí z horiaceho domu. Hra je na skóre, takže čím presnejšie chytáte, tým viac máte bodov.

Bungee RescueHra na skóreHra o medaily

13.5.2014
73%
Hra - Bungee Rescue
Video sa načíta
Bungee Rescue je pozornosť hra, v ktorej sa snažíte zachrániť čo najviac ľudí a zvierat pred zatopením. Vždy musíte v presný čas vystreliť lano a zachytiť zviera, človeka alebo objekt.

Pomme Pomme

17.3.2014
76%
Hra - Pomme Pomme
Video sa načíta
Skvelá hra precvičujúca postreh je bez pochýb Pomme Pomme. Cieľom je odrážať padajúce ovocie. Každý druh ovocia sa pred odrazom či po ňom chová inak, takže musíte mať oči na stopkách.

Putins Olympic Game

27.2.2014
75%
Hra - Putins Olympic Game
Video sa načíta
Zaujímavo pojaté krasokorčuľovanie nájdete v hre Putins Olympic Game. Cieľom je chytať padajúce predmety. Ak sa podarí chytiť niekoľko predmetov za sebou, potom sa skóre násobí. To je najrýchlejšia cesta za postupom do ďalšieho kola.
Hra - Princess and the Magical Fruit
Video sa načíta
V postrehovej hre Princess and Magical Fruit budete mať za úlohu pomôcť dievčaťu s košíkom pozbierať dostatok ovocia. Ovocia padá neustále z oblohy, preto musíte byť dostatočne rýchly, aby ste ho stihli chytiť. Pamätajte, že na každý level máte len obmedzený časový limit.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie