Zoo hry

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Idle Zoo Safari Rescue

30.4.2022
85%
Hra - Idle Zoo Safari Rescue
Klikajte na rôzne zvieratká v IDLE zoo a zarábajte peniaze, za ktoré vylepšujete existujúce zvieratká a kupujete si ďalšie. Hru ovládate myšou.

Zoo Pong

19.5.2021
85%
Hra - Zoo Pong
Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou odpaľovať letiaci loptičky od vášho zvieracieho súpera. Ako hráč máte tri životy a vaším cieľom je poraziť všetky vaše protivníkmi, ktorí majú rovnaký počet životov ako vy.

Rodeo StampedeNÁŠ TIP

2.4.2021
90%
Hra - Rodeo Stampede
V tejto hre bude vašou úlohou naplniť celú zoo rôznymi africkými zvieratkami. Postupom času budete rozširovať svoju zoo chytaním rôznych zvieratiek. Dokážete naplniť svoju zoo?
Hra - Princess Juliet Zoo Escape
Video sa načíta
Vydajte sa s princeznou Juliet do Zoo a pomôžte jej splniť rozličné úlohy a minihry. U každého zvieratka si môžete zahrať jednu hru a pokiaľ sa vám ju podarí splniť, získate ako odmenu ovocie. Dokážete splniť všetky úlohy a tým nazbierať potrebné ovocie?

Menagerie Manager

12.3.2016
77%
Hra - Menagerie Manager
Video sa načíta
Zvládnete sa postarať o zvieratá v zoo a návštevníkov? Nebude to jednoduché, pretože každým levelom budete mať k dispozícii viac zvierat a zákazníkov. Zvieratá potrebujú vašu starostlivosť a návštevníci lístky.

Kids Zoo Tropical

28.10.2015
76%
Hra - Kids Zoo Tropical
Video sa načíta
Pokúste sa starať o zvieratá, ktoré sú v Tvojej malinkej zoologickej záhrade. Pokúste sa ich nakŕmiť, starať sa o ich zdravie a všetky ďalšie potreby. Je potrebné dávať pozor na všetky zvieratá naraz.

Kids Zoo Pole

19.10.2015
78%
Hra - Kids Zoo Pole
Video sa načíta
Ako ošetrovateľka v Zoo, ktorá sa špecializuje na zvieratá typické pre chladné oblasti, si budeš musieť poradiť so všetkým čo potrebujú. Musíš ich nakŕmiť, upratovať po nich a tiež sa starať o ich zdravie.

Safari

5.8.2015
79%
Hra - Safari
Video sa načíta
Vydajte sa na Safari a pomôžte hlavnej hrdinke sprevádzať turistov po ceste plnej divokých zvierat. Vašou úlohou bude každého turistu doviesť džípom k zvieraťu, ktoré si chce odfotiť a následne späť na začiatok trasy. Cestu je potreba plánovať efektívne, aby sa vám podarilo uspokojiť všetkých…

Baby Zoo Jurassic

29.7.2015
77%
Hra - Baby Zoo Jurassic
Video sa načíta
Pokúste sa postarať o bábätká dinosaurov, ktorí žijú vo Vašej zoologickej záhrade. Musíte si poradiť aj s niektorými zákrokmi, ako je skrátenie rohu a podobne. Hlavné však bude kŕmenie a ďalšie starostlivosti.

Kids Zoo Kalahari

21.6.2015
32%
Hra - Kids Zoo Kalahari
Video sa načíta
Starostlivosť o zvieratá v zoo je veľmi náročná. Musíte ich kŕmiť, liečiť a spĺňať všetky ich potreby. Pokúste sa skĺbiť svoj čas tak, aby ste zvládali starostlivosť o mnoho zvierat naraz. Dokážete si poradiť a postarať sa o chod všetkých pavilónov?

Kids Zoo Jurassic

14.5.2015
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto pekne zpracovanej hre bude postarať sa o troch roztomilých dinosaurov. Aby boli dinosaury štastní, musíte im nosiť vodu, jedlo a taktiež sa starať o ich čistotu. Podarí sa vám docieliť, aby všetci dinosaury boli dokonale spokojní?

The Animal Zoo

27.12.2014
80%
Hra - The Animal Zoo
Video sa načíta
Zábavná hra z prostredia zoologickej záhrady. Nebudete sa však momentálne starať o zvieratá, ale o jej návštevníkov. Musíte zaručiť, že sa každý návštevník dostane tam, kam potrebuje. Nesmiete však nechať zákazníkov dlho čakať.

Cody Crazy Zoo

23.4.2014
72%
Hra - Cody Crazy Zoo
Video sa načíta
Detektív Cody je tu v ďalšej adventúre. Tentoraz vyšetruje prípad v ZOO. Niekto menom Tučniak tu totiž využíva zvieratá k trestným činom a krádežiam. Podarí sa ti správne zozbierať všetky predmety, vymyslieť pre nich využitie a prípad vyriešiť?

Bird Sanctuary

13.1.2014
66%
Hra - Bird Sanctuary
Video sa načíta
V tejto hre budete vlastniť svoju vlastnú Zoo so vzácnymi druhmi vtákov. Vašou úlohou bude nie len postarať sa o zvieratá, ale i o zákazníkov, ktorých musíte ukladať na dané políčko pred klietku. Aký druh vtákov, bude chcieť zákazník vidieť uvidíte v bubline. Každým kolom sa úroveň hry bude zvyšovať…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie