Kamióny

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Body Dumper

25.5.2014
63%
Hra - Body Dumper
Video sa načíta
Hra, v ktorej budeš mať osobitnú úlohu - v každom kole sa zbaviť mŕtveho tela, ktoré dostaneš. Pomocou myši ho nalož na korbu nákladiaku a potom bezpečne bez vyklopenia doprav cez náročný terén až k útesu, kde môžeš telo zhodiť dole.

Smuggle Truck

18.9.2013
76%
Hra - Smuggle Truck
Video sa načíta
Smuggle Truck je doručovacia hra, kde sa Vaším nákladom stávajú ľudia. Je nutné priviezť ich do cieľa čo najviac. Nie je to tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá, pretože do cesty sa vám stavajú výmole a mnoho ďalších prekážok. Ak nedoveziete nikoho, potom musíte dané kolo opakovať.

Jelly Wheels Arcade

28.8.2013
74%
Hra - Jelly Wheels Arcade
Video sa načíta
Ďalšia doručovacia hra, v ktorej sa budete snažiť pozbierať v každom kole čo najviac úrovní. K dispozícii budete mať obrovské nákladné auto, ktorému nerobí problém žiadna prekážka. Dávajte si však pozor, aby ste nestratili veľa mincí.

18 Wheels Driver 4

27.7.2013
65%
Hra - 18 Wheels Driver 4
Video sa načíta
Aj hry s automobilovou tematikou majú na dievčenských weboch rozhodne svoje miesto, preto si môžete zahrať 18 Wheels Driver 4 aj vy. Jednoduchým ovládaním (šípkami) sa budete musieť s vašim kamiónom dopraviť z miesta na miesto. Ak by ste náhodou zablúdili, stačí sa pozrieť na mapu (tlačidlo M) a…

Big Truck 2

5.6.2013
75%
Hra - Big Truck 2
Video sa načíta
Sadnite do nákladiaka a doručte všetky potrebné zásielky!! Po ceste vždy narazíte na nejakého obchodníka, ktorý potrebuje odviezť materiál, zvieratá alebo potraviny. Akonáhle máte naložený náklad, musíte si pohnúť, aby ste ho včas doviezli. Dávajte si však pozor nech ho po ceste nevytratíte!
Hra - Big Rig: Truck Stop Parking
Video sa načíta
V této hře budete muset zaparkovat co nejvíce nákladních vozidel a to do jedné minuty. Za zaparkovaný náklaďák dostanete body a bonusové vteřiny.
Hra - Horror truck zombie killer
Video sa načíta
Ľahko Postrehové hra, v ktorej ovládate nákladné auto a musíte pozbierať čo najviac čiernych prízrakov. Hra je časovo obmedzená, takže sa musíte snažiť byť čo najrýchlejší, občas sa však na ceste nájde aj časový bonus.

Truckage

17.11.2012
64%
Hra - Truckage
Video sa načíta
Truckage je závodná hra, v ktorej bude vašou prácou prevážať náklad na korbe vášho auta. V každom kole budete musieť prejsť opatrne po náročnej dráhe a pri tom sa snažiť, aby ste po ceste nevysypali vzácny náklad. Dokážete uspieť vo všetkých leveloch ?

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie