Vojnové

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Army Driver

13.5.2022
85%
Hra - Army Driver
Zábavná hra, v ktorej sa snažíte pomocou šípok dostať čo najďalej a pritom zbierať čo najviac mincí, ktoré vám umožnia vylepšenie vášho auta.

Funny Battle Simulator

27.12.2021
85%
Hra - Funny Battle Simulator
Podarená hra, v ktorej musíte zničiť nepriateľské vojsko. Toho docielite tak, že postavíte silnejšie vojsko. To si však často robí, čo chce. Je teda len na vás, ako sa s týmto problémom dokážete vysporiadať.
Hra - Princess Military Fashion
Pomôžte krásnym princeznám s výberom vhodného vojenského outfitu na prehliadku, ktorá sa koná už za pár hodín. Jednotlivé princeznej potrebujú vyzerať ako slušné vojačky. Vašou úlohou je pomôcť princeznám s výberom armádneho oblečenia.

Chute Academy

14.9.2013
63%
Hra - Chute Academy
Video sa načíta
Chute Academy je zaujímavá hra, ktorá je zameraná na postreh hráča. Z lietadla pri výcviku vyskakujú vojaci, ktorým však nefunguje padák, takže im musíte pomôcť. Stačí na nich kliknúť a sú zachránení. Musí sa Vám to však podariť skôr, ako dopadnú na zem, čo by znamenalo nešťastie.
Hra - Battle Cry: Ashes of Berhyte
Video sa načíta
Nepriatelia sa snažia zničiť tvoje kráľovstvo, čo nemôžeš nechať len tak. Buduješ veľkú armádu a kupuješ nové jednotky, aby boli účinnejšie proti rôznym druhom nepriateľov. Najdôležitejšie v tejto hre je ale to, akým spôsobom usporiadaš jednotlivých vojakov, aby si získala taktickú výhodu.

Comando 2

19.6.2013
87%
Hra - Comando 2
Video sa načíta
Comando 2 je šialená strieľačka, v ktorej sa určite vybláznite. Hrajte za chlapíka, ktorý vyzerá ako John Rambo a ničoho sa nebojí. Vyberte si pred hrou zbrane podľa písmen. Ste vysadený priamo do bojového poľa plného nepriateľov. Strieľajte jedného po druhom, ničte vozidlá a tanky. Keď uvidíte viac…

Commando

21.3.2013
69%
Hra - Commando
Video sa načíta
Commando je akčná strieľačka, v ktorej sa s vojakom špeciálnych jednotiek vydáte do boja proti nepriateľskej armáde. Bojovať budete proti pešiakom, stíhačkám a dokonca i tankom. Našťastie však máte k dispozícii široký arzenál zbraní, vďaka ktorému môžete zvíťaziť.

Ultimate Army

6.3.2013
68%
Hra - Ultimate Army
Video sa načíta
Ultimate Army je veľmi zábavná stratégia, v ktorej musíte obsadiť neutrálne a nepriateľská stanovište. Nepriateľ sa snaží urobiť to isté, takže musíte byť rýchlejší ako on. Na konci každého levelu si budete môcť kúpiť vylepšenia alebo jednotky.

Gi Joe Grizzly Tank

28.2.2013
68%
Hra - Gi Joe Grizzly Tank
Video sa načíta
Výborná hra, v ktorej ovládate moderné tank. Vašou úlohou bude zlikvidovať v každom sektore všetkých nepriateľov. Síce sa pohybujete medzi budovami, ale tie je možné prestreliť skrz naskrz.

Kamikaze Pigs

7.2.2013
74%
Hra - Kamikaze Pigs
Video sa načíta
Vydajte sa do boja proti horde ozbrojených prasiat v akčnej logickej hre Kamikaze Pigs. V každom kole bude vašou úlohou správnym odpálením nálože spôsobiť reťazovú reakciu, ktorá postupne zlikviduje nepriateľov. Za každého zabitého nepriateľa získate peniaze, ktorá vám poslúžia na nákup nevyhnutných…

Shadez 2

7.2.2013
61%
Hra - Shadez 2
Video sa načíta
Shadez 2 je druhý diel vojenskej strategickej hry, v ktorej je potreba vyprodukovať silnú armádu a zničiť tak nepriateľa nachádzajúceho sa na druhej strane mapy. Aby ste mali všetko potrebné na výrobu svojej armády, je potreba postaviť najrôznejšie budovy, vďaka ktorým budete môcť následne vybudovať…

Hobo 4 Total War

16.3.2013
68%
Hra - Hobo 4 Total War
Video sa načíta
Hra Hobo 4 Total War vás tentokrát prenesie doprostred bojovej zóny plnej ozbrojených vojakov a vybuchujúcich granátov. Aby ste zostali nažive, je potreba byť nielen rýchly, ale i využiť všetky útoky, ktoré máte k dispozícii. Podarí sa vám zvíťaziť?

Call of Duty 2

6.2.2013
56%
Hra - Call of Duty 2
Video sa načíta
Call of Duty 2 Vám prinášame v úplne novej flash podobe. Hra síce neobsahuje to čo počítačová verzia ale aj tak Vás pobaví. Vašou úlohou je postrieľať čo najviac vojakov, skôr než vás zastrelí.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie