Vojnové

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Funny Battle Simulator

27.12.2021
85%
Hra - Funny Battle Simulator
Podarená hra, v ktorej musíte zničiť nepriateľské vojsko. Toho docielite tak, že postavíte silnejšie vojsko. To si však často robí, čo chce. Je teda len na vás, ako sa s týmto problémom dokážete vysporiadať.
Hra - Princess Military Fashion
Pomôžte krásnym princeznám s výberom vhodného vojenského outfitu na prehliadku, ktorá sa koná už za pár hodín. Jednotlivé princeznej potrebujú vyzerať ako slušné vojačky. Vašou úlohou je pomôcť princeznám s výberom armádneho oblečenia.

Chute Academy

14.9.2013
63%
Hra - Chute Academy
Video sa načíta
Chute Academy je zaujímavá hra, ktorá je zameraná na postreh hráča. Z lietadla pri výcviku vyskakujú vojaci, ktorým však nefunguje padák, takže im musíte pomôcť. Stačí na nich kliknúť a sú zachránení. Musí sa Vám to však podariť skôr, ako dopadnú na zem, čo by znamenalo nešťastie.
Hra - Battle Cry: Ashes of Berhyte
Video sa načíta
Nepriatelia sa snažia zničiť tvoje kráľovstvo, čo nemôžeš nechať len tak. Buduješ veľkú armádu a kupuješ nové jednotky, aby boli účinnejšie proti rôznym druhom nepriateľov. Najdôležitejšie v tejto hre je ale to, akým spôsobom usporiadaš jednotlivých vojakov, aby si získala taktickú výhodu.

Comando 2

19.6.2013
87%
Hra - Comando 2
Video sa načíta
Comando 2 je šialená strieľačka, v ktorej sa určite vybláznite. Hrajte za chlapíka, ktorý vyzerá ako John Rambo a ničoho sa nebojí. Vyberte si pred hrou zbrane podľa písmen. Ste vysadený priamo do bojového poľa plného nepriateľov. Strieľajte jedného po druhom, ničte vozidlá a tanky. Keď uvidíte viac…

Commando

21.3.2013
69%
Hra - Commando
Video sa načíta
Commando je akčná strieľačka, v ktorej sa s vojakom špeciálnych jednotiek vydáte do boja proti nepriateľskej armáde. Bojovať budete proti pešiakom, stíhačkám a dokonca i tankom. Našťastie však máte k dispozícii široký arzenál zbraní, vďaka ktorému môžete zvíťaziť.

Hobo 4 Total War

16.3.2013
68%
Hra - Hobo 4 Total War
Video sa načíta
Hra Hobo 4 Total War vás tentokrát prenesie doprostred bojovej zóny plnej ozbrojených vojakov a vybuchujúcich granátov. Aby ste zostali nažive, je potreba byť nielen rýchly, ale i využiť všetky útoky, ktoré máte k dispozícii. Podarí sa vám zvíťaziť?

Ultimate Army

6.3.2013
68%
Hra - Ultimate Army
Video sa načíta
Ultimate Army je veľmi zábavná stratégia, v ktorej musíte obsadiť neutrálne a nepriateľská stanovište. Nepriateľ sa snaží urobiť to isté, takže musíte byť rýchlejší ako on. Na konci každého levelu si budete môcť kúpiť vylepšenia alebo jednotky.

Gi Joe Grizzly Tank

28.2.2013
68%
Hra - Gi Joe Grizzly Tank
Video sa načíta
Výborná hra, v ktorej ovládate moderné tank. Vašou úlohou bude zlikvidovať v každom sektore všetkých nepriateľov. Síce sa pohybujete medzi budovami, ale tie je možné prestreliť skrz naskrz.

Kamikaze Pigs

7.2.2013
74%
Hra - Kamikaze Pigs
Video sa načíta
Vydajte sa do boja proti horde ozbrojených prasiat v akčnej logickej hre Kamikaze Pigs. V každom kole bude vašou úlohou správnym odpálením nálože spôsobiť reťazovú reakciu, ktorá postupne zlikviduje nepriateľov. Za každého zabitého nepriateľa získate peniaze, ktorá vám poslúžia na nákup nevyhnutných…

Shadez 2

7.2.2013
61%
Hra - Shadez 2
Video sa načíta
Shadez 2 je druhý diel vojenskej strategickej hry, v ktorej je potreba vyprodukovať silnú armádu a zničiť tak nepriateľa nachádzajúceho sa na druhej strane mapy. Aby ste mali všetko potrebné na výrobu svojej armády, je potreba postaviť najrôznejšie budovy, vďaka ktorým budete môcť následne vybudovať…

Call of Duty 2

6.2.2013
56%
Hra - Call of Duty 2
Video sa načíta
Call of Duty 2 Vám prinášame v úplne novej flash podobe. Hra síce neobsahuje to čo počítačová verzia ale aj tak Vás pobaví. Vašou úlohou je postrieľať čo najviac vojakov, skôr než vás zastrelí.

Stalingrad

5.2.2013
68%
Hra - Stalingrad
Video sa načíta
V tejto tower defense hre budete mať za úlohu brániť mesto Stalingrad. K dispozícii budete mať delostrelectvo, bunkre, guľomety alebo protilietadlové delá. Všetko môžete navyše vylepšovať.

Battle Gear 2.5

16.1.2013
79%
Hra - Battle Gear 2.5
Video sa načíta
Vojnová hra, v ktorej sa snažíte dobiť celý svet. Môže sa Vám to však podariť len za pomoci spojencov a hlavne silného zbraňového arzenálu. Preto si zo začiatku vyberajte slabšie štáty a útočte na ne.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie