Reťazové reakcie

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…
Hra - Geometry Neon Dash Rainbow
Rýchla hra, v ktorej musíte prekonať všetky prekážky a dostať sa do cieľa skôr, než vás zničí niektorá z prekážok. Dokážete to?

Angry Zombies

16.6.2020
80%
Hra - Angry Zombies
Znič všetky zombie príšery číhajú na teba v každom leveli. K tomu si môžeš dopomôcť prakom, ktorý vystreľuje obrovské lebky. Dôležité je sledovať dráhu lebky a podľa toho sa rozhodovať, ktorú lebku ako vyhodíš.

Candy Chain

5.4.2017
77%
Hra - Candy Chain
Video sa načíta
Podarí sa vám vytvoriť takú reťazovú reakciu, ktorá pohltí všetky sladkosti? Čím viac sladkostí dokážete rozbiť, tým viac získate na konci levelu hviezdičiek.

Chain Reaction HTML5

20.7.2016
70%
Hra - Chain Reaction HTML5
Video sa načíta
Ďalšia parádna hra, v ktorej budete spájať letiaci guľôčky pomocou reťazovej reakcie. V každom kole máte obmedzený počet pokusov.

Chain Reaction Shooter

17.3.2015
75%
Hra - Chain Reaction Shooter
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou nastrieľať guľôčky podľa farby do zhluku ďalších guľôčiek. Tiež môžete využiť aj steny, od ktorých sa guličky odrážajú. Akonáhle ju nedopravíte do zhluku, tak prichádzate o život. Zvládnete sa dostať do posledného levela?

Nuclear ReactionHra na skóreHra o medaily

31.7.2014
74%
Hra - Nuclear Reaction
Video sa načíta
Máme tu opäť ďalšiu skvelú hru, v ktorej musíte pomocou reťazovej reakcie spájať zelené bodky. Dávajte si pozor na bodky červené, ktoré spojiť nesmiete!

Chain ReactionHra na skóreHra o medaily

4.6.2014
72%
Hra - Chain Reaction
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej ide hlavne o reťazovú reakciu čo najviac molekúl. Vždy si vyberiete jednu molekulu, na ktorú kliknete a počkáte, koľko reakcií sa vám podarí. Výsledok môžete následne uložiť.

Rainbow Stars

15.5.2014
76%
Hra - Rainbow Stars
Video sa načíta
Rainbow stars je zábavná reťazovka, ktorá pobaví starších, ale aj tých mladších hráčov. Ide o to raz sa správne trafiť do hviezdičky, aby svojim výbuchom naťahala ďalšie a ďalšie. Každé kolo je limitované počtom zničených hviezd, ale keď ho nedodržíte, tak sa nič nedeje, pretože máte ešte 3 životy k…

Flower Reaction

9.5.2014
75%
Hra - Flower Reaction
Video sa načíta
Ak máte radi reťazové hry, tak toto je hra priamo pre Vás! Flower Reaction je klasická reťazovka, na ktorej nie je nič zložité. Máte pole plné poletujúcich kvetín a máte za úlohu trafiť jednu kvetinku, ktorá je v obklopení ďalších. Máte na to nahrať viac ako 1000 bodov?

Pumpkin Palava

28.5.2013
78%
Hra - Pumpkin Palava
Video sa načíta
Máme tu oddychovku pre každého. Cieľom hry je odpáliť tekvicu tak, aby jej semienka zasiahli čo najviac objektov. Takže je dobré vyčkávať na správny okamih. Hra nie je obmedzená životmi, takže, keď nesplníte daný limit, tak stratíte pár bodov. Máte na to prejsť všetkých 12 levelov a urobiť rekord?

Kamikaze Pigs

7.2.2013
74%
Hra - Kamikaze Pigs
Video sa načíta
Vydajte sa do boja proti horde ozbrojených prasiat v akčnej logickej hre Kamikaze Pigs. V každom kole bude vašou úlohou správnym odpálením nálože spôsobiť reťazovú reakciu, ktorá postupne zlikviduje nepriateľov. Za každého zabitého nepriateľa získate peniaze, ktorá vám poslúžia na nákup nevyhnutných…

Flying CandyHra s ocenením

14.5.2012
76%
Hra - Flying Candy
Video sa načíta
V hre Flying Candy bude vašou úlohou vyvolať čo najsilnejšiu reťazovú reakciu za pomoci jediného výbuchu. Snažte sa pozbierať čo najväčšie množstvo cukroviniek, ktoré vám poslúžia na nákup upgradov. Použitím rôznych bômb môžete vyvolať silnejšiu reakciu.

Kingdom Reaction

2.9.2013
81%
Hra - Kingdom Reaction
Video sa načíta
V tejto postrehovke budete brániť váš hrad, ktorý vám obsadili neznámy votrelci. Klikajte na hlavy alebo rôzne predmety ako napríklad fľaše. Dávajte pozor, aby ste netrafili princeznú (až na jeden level). Používajte fľašky vína alebo fľaše s kyselinou, aby ste napáchali čo najviac škôd. Vľavo hore…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie