Filmové

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Ariel's Fashion Crush

10.3.2017
79%
Hra - Ariel's Fashion Crush
Video sa načíta
Tak ako v iných oblíkačkách aj tu si predstavíme veľký šatník jednej slečny. Tentoraz to bude morská víla Ariel, ktorá nás pozve ďalej. Vybrať si môžete celé šaty alebo len tričká, nohavice a sukne. Tiež budete môcť vybrať nejaké krásne doplnky, ako sú náušnice alebo retiazky. Tiež môžete vybrať…

Poison Ivy

7.3.2017
85%
Hra - Poison Ivy
Video sa načíta
Tentoraz tu mám Poison Ivy, ktorú si môžete kompletne obliecť, podľa svojej predstavivosti. K dispozícii budete mať plno kvetinových vzorov. Ivy môžete poznať z Batmana. Je to bývalá botanička, ktorú jed premenil v kráľovnú všetkých rastlín!

Harley Quinn

28.2.2017
85%
Hra - Harley Quinn
Video sa načíta
Parádny obliekačka, kde si vezmete do parády komiksovú postavu a členku samovražedného oddielu Harley Quinn. K dispozícii budete mať veľa rôznych oblečkov a šiat, u ktorých môžete meniť aj farbu. Tiež budete môcť vybrať rôzne typy účesov, líčidiel a doplnkov.

Elsa Pokemon Go

11.8.2016
82%
Hra - Elsa Pokemon Go
Video sa načíta
Parádny hra, v ktorej budete s Elsou chytať Pokémonmi. Ak nejakého nájdete, tak na neho musíte hodiť Pokéball a chytiť ho. Niekedy sa to však nemusí podariť hneď na prvýkrát.
Hra - Elsa And Jack Homework Slacking
Video sa načíta
Elsa miesto domácej úlohy píše milostná listové kabelky! Vy ju v tom musíte pomôcť, ale nikto vás nesmie vidieť! Dávajte si pozor na obmedzený čas.

Darth Vader Hair Salon

5.3.2016
84%
Hra - Darth Vader Hair Salon
Video sa načíta
Darth Vader si otvoril nový kadernícky salón a už má aj prvé zákazníčky. Pomôžte mu, aby boli zákazníčky s novým účesom spokojné a poraďte im aj s výberom nového oblečenia a doplnkov.
Hra - Kung Fu Panda: Tigress Jump
Video sa načíta
Pomozte tygřice z filmu Kung Fu Panda, aby se dostala do cíle za pomoci lampionů, od kterých se musí odrážet. Nedovolte, aby spadla.

Minion Rush

27.8.2015
76%
Hra - Minion Rush
Video sa načíta
Ovládajte Mimoňov a pokúste sa vybehnúť čo najvyššie. Do cesty sa Vám môžu postaviť plamene, váľajúce sa odpadky a aj protivníci. Všetkému sa bezpečne vyhnete veľkým skokom.
Hra - Batman Beyond Dress Up Doll
Video sa načíta
Postarajte sa o mačaciu ženu z filmu Batman! Na vás bude ju poriadne obliecť!

Kung Fu Rumble

24.8.2015
70%
Hra - Kung Fu Rumble
Video sa načíta
Dračí bojovník je ochranca mieru a pokoja. Niekedy to však znamená, že musí použiť aj svoje päste proti nepriateľom. Pokúste sa poraziť všetkých protivníkov, ktorí sa Vám postavia do cesty.

Madagascar Differences

13.8.2015
74%
Hra - Madagascar Differences
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu hru, v ktorej budete hľadať rozdiely u zvieratiek z filmu Madagaskar. V každom kole budete mať určitý počet rozdiely, ktoré musíte nájsť. Obtiažnosť sa neustále zvyšuje.

Anna Pool Celebration

18.5.2015
65%
Hra - Anna Pool Celebration
Video sa načíta
Pomôžte Anne a jeho priateľovi s príjemným dňom v bazéne. Vyberte im dobré pitie a zábavu, aby si večer užili.
Hra - How To Train Your Dragon Swamp Accident
Video sa načíta
Postarajte sa o trojicu zranených výletníkov a poskytnite každému patričnú starostlivosť, aby sa mohli pustiť do inej dračej púte.
Hra - How To Train Your Dragon Lunch
Video sa načíta
Dokážete si poradiť so situáciou, kedy je potrebné si poradiť s prípravou pokrmu pre draka? Nebude to úplne jednoduché, ale môžete sa pokúsiť získať všetky ocenenia za množstvo pokrmov, ktoré z hlavných ingrediencií nakombinujete.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie