Okruhy

Od najnovších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video sa načíta
Je tu super prepracovaná novinka z rodiny farmárskych hier z dielne Good Game. Stačí jednoduché prihlásenie a stanete sa majiteľom vlastného farmárskeho komplexu, ktorého prosperita záleží len na Vás. Hra je v češtine a na začiatku Vás čaká prehľadný úvod, v ktorom sa naučíte ako stavať nové budovy,…

Super Drift 3

11.9.2015
64%
Hra - Super Drift 3
Video sa načíta
Myslíte si, že ste rýchli jazdci? Overte si to v autách, kde bude vašou úlohou doraziť do cieľa, ako prví! Podarí sa vám to?

Global Gears

25.7.2015
40%
Hra - Global Gears
Video sa načíta
Pre pretekárov a súťaživé tipy, máme tu pre vás jednu hru, ktorá by vás mohla zaujímať. Budete pretekať proti súperom v pretekárskych autách, vyhrávajte preteky, získavajte peniaze, vylepšujte a kupujte nové vozidlá.

TrackMania

18.2.2015
83%
Hra - TrackMania
Video sa načíta
Zahrajte si parádnu pretekársku hru, ktorú môžete poznať z PC. Vašou úlohou bude získavať medaile za dosiahnutý čas na tratiach. Medaile získate tiež za predbehnutie súperov. Môžete si vytvárať aj vlastné trate.

Melon Dash

24.5.2014
88%
Hra - Melon Dash
Video sa načíta
Melon Dash je závodná hra, v ktorej budete hrať za jeden z melónov, ktorý si vyberiete. Cieľom hry je doraziť do cieľa ako prvý! Je to skvelá hra, akurát má jedinú vadu a to takú, že má iba jeden level.

Street Racing

13.5.2014
67%
Hra - Street Racing
Video sa načíta
Už si niekedy riadila Ferrari? Vydaj sa na jazdu po rôznych tratiach. Tvojím cieľom je vždy dôjsť na medailové pozície. Skvelé spracovaná závodná hra.

Turbo Rally

20.12.2013
63%
Hra - Turbo Rally
Video sa načíta
Stante sa profesionálnym automobilovým závodníkom v hre Turbo Rally a pokúste sa zdolať závodné okruhy na všetkých kontinentoch. Závodiť budete na rôznych povrchoch, takže dôležité bude naučiť sa najmä správne driftovať. Aby ste mohli postúpiť do ďalšieho závodu, je potreba daný okruh prejsť v…

Sugar Rush Speedway

8.12.2013
81%
Hra - Sugar Rush Speedway
Video sa načíta
Skvelé pretekanie na originálnych okruhoch nájdete v hre Sugar Rush Speedway. Stačí sadnúť za volant jedného z originálnych vozidiel. Každé z nich má samozrejme iné jazdné vlastnosti, takže si vyberte to, ktoré Vám najviac vyhovuje. Na trase závodu zbierajte tiež zaujímavé bonusy.

Mario Glider

21.11.2013
66%
Hra - Mario Glider
Video sa načíta
Preteky na rogale sú doménou hry Mario Glider. Na začiatku si vyberte svojho pretekára podľa jeho vlastností a vyrazte na trať. Preteky sa idú na päť kôl a ak v cieli nebudete ako prvý, potom ste neuspeli a musíte kolo hrať znova. Dokážete vyhrať celý šampionát?

Bomb It Kart Racer

5.11.2013
80%
Hra - Bomb It Kart Racer
Video sa načíta
Fanúšikovia šialených pretekov sa veľmi dobre pobavia v hre Bomb It Kart Racer. Stačí si vybrať vodiča, vozítko a doplnky a môžete vyraziť na trať. Dajte si záležať na tom, aby ste sa vyhli pascám a zbierali mince. Za ne si totiž môžete kúpiť nové vozidlá a tiež vodiča. Dokážete dôjsť na prvom…
Hra - Spongebob Speed Car Racing 2
Video sa načíta
V hre Spongebob Speed ​​Car Racing 2 sa opäť stretávame so SpongeBob, ktorý je zase pripravený na pretekárskom okruhu. Musíme mu pomôcť, aby splnil dve podmienky pre postup do ďalšieho kola. Ide o počet přejetých hviezdic a tiež musíte dôjsť v časovom limite, ktorý je vopred určený.

JET SKI RACER

25.9.2013
86%
Hra - JET SKI RACER
Video sa načíta
Hra JET SKI RACER je skvele spracovaná a prináša do závodných hier novú tému. Ide o preteky na skútroch, ktoré sú veľmi atraktívne. Musíte si uvedomiť, že na vode sa preteká inak ako na asfalte. Preto sa vyhnite výbušným bójam a ďalším nástrahám. Tiež jazdite na skoky, ktoré Vás urýchlia a prekonáte…
Hra - Spongebob Speed Car Racing
Video sa načíta
Animovaná postava Spongebob prichádza v zábavnej športovej hre Spongebob Speed ​​Car Racing. Cieľom je zájsť čo najrýchlejšie tri okruhy na závodnej trati a prejsť čo najviac slimákov, ktorí sa na nej vyskytujú. Po prejdení požadovaného počtu slimákov sa Vám odomkne nasledujúca trať.
Hra - Madagascar 3 Race Across Europe
Video sa načíta
V závodnej hre Madagascar 3 Race Across Europe ide len o víťazstvo. Všetky zvieratká pretekajú proti lovkyni zvierat, ktorú poznáte aj z filmu. Počas jazdy môžete zbierať darčekové balíčky, ktoré Vám dajú nejakú schopnosť. Potom môžete vypustiť raketu či bombu a stať sa neviditeľným a mnoho…

Overtorque Stunt RacingNÁŠ TIP

15.5.2013
94%
Hra - Overtorque Stunt Racing
Video sa načíta
Skvelá závodná hra, v ktorej si môžete naplno užiť peknú grafiku a rozmanité trate. Hra Vám ponúkne 4 unikátne herné režimy. Keď Vás prestane baviť pretekanie, môžete si len tak jazdiť vo voľnej jazde alebo naháňať a ničiť autá ostatných súperov. Hra beží na technológii Unity 3D, ak Vám nepôjde,…

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie