+100 Hier

Od najnovších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta
Ponorte sa do sveta dávnych hrdinov, bojovníkov za česť a slávu, vládcov i poddaných. Budujte svoju dedinu, z ktorej sa stane mesto. Cvičte vojakov na obranu resp. bojové výpady a overte si svoje vodcovské schopnosti i stratégiu. Keď sa do hry prihlásite, môžete komunikovať s ostatnými hráčmi,…

Expert Goalkeeper

20.9.2022
85%
Hra - Expert Goalkeeper

Falling Lovers

1.4.2022
85%
Hra - Falling Lovers

Water Connect Puzzle

14.5.2021
85%
Hra - Water Connect Puzzle
Dokážete priviesť vodu pre všetky kvety, ktoré sa v danom leveli nachádzajú? Otáčaním jednotlivých blokov spájate cesty a snažíte sa zostaviť cestu, ktorá dopraví vodu ku všetkým rastlinám.
Hra - Princess After Back Surgey
V tejto hre bude vašou úlohou postarať sa o všetky princeznej, ktoré za vami prišli s prosbou o vyliečenie. Každá z nich má iný problém a vašou úlohou je im pomôcť. Dokážete to?

Mystery Express

2.2.2016
77%
Hra - Mystery Express
Video sa načíta
V tejto hre budete mať za úlohu nájsť všetky predmety ukryté na vlakovej stanici a v jej okolí. Kedže všade sa nachádza množstvo predmetov, nájsť tie správne nebude vôbec jednoduché. V prípade, že si nebudete vedieť rady, môžete raz za čas využiť dostupnú nápovedu.

Sea Life Memo

18.9.2015
79%
Hra - Sea Life Memo
Video sa načíta
Dokážete čo najrýchlejšie poskladať pexeso? Chce to dobrú pamäť a postreh, myslíte si, že to zvládnete?

Food Crush

23.5.2015
74%
Hra - Food Crush
Video sa načíta
V tejto hre bude vašou úlohou spojiť čo najviac ovocia a hlavne musíte spojiť melóny. Myslíte si, že to dokážete? Tak sa ukážte, čo vo vás je a vyriešte každý level.

Sailor Moon Creator

6.4.2015
76%
Hra - Sailor Moon Creator
Video sa načíta
Pokúste sa vytvoriť mladú dievčinu, ktorá by mohla zblúdilým námorníkom osvetľovať cestu a ukazovať, kadiaľ sa dostanú do cieľa.

Petscape

28.3.2015
71%
Hra - Petscape
Video sa načíta
Vašou úlohou v tejto postrehovej hre bude dostať mačičku alebo psíka čo najďalej po ceste plnej prekážok. Prekážky je možné zdolať len za pomoci skokov, ktorých veľkosť však musíte dobre odhadnúť, aby ste bezpečne dopadli a mohli pokračovať v ceste.

Math Smash Animal Rescue

21.2.2015
80%
Hra - Math Smash Animal Rescue
Video sa načíta
V tejto matematickej hre si môžete overiť svoje schopnosti v rozličných matematických okruhoch. Stačí si len vybrať príklady, ktoré vás zaujímajú a môžete sa pustiť do toho. Odpovede môžete zaznačovať na hracej ploche. Hra končí, akonáhle sa vám podarí dostať zvieratká na zem.

Stylish Girl

14.2.2015
76%
Hra - Stylish Girl
Video sa načíta
Dokážete obliecť túto mladú dievčinu na jej rande? Lenže to nebude tak jednoduché, pretože jej chlapec ju bude pozývať na kopu miest a podľa toho sa musí riadne vystrojiť. Je dôležitá znalosť angličtiny.

Black Swan Anime Version

13.2.2015
77%
Hra - Black Swan Anime Version
Video sa načíta
Máme tu pre vás ďalšiu obliekačku, ktorej určite neodoláte. Budete mať opäť mladú ženu na také to malé skrášľovanie. Upravte jej účes a oblečte ju do krásneho oblečenia, podľa vašich predstáv.

Urban Princess

10.2.2015
78%
Hra - Urban Princess
Video sa načíta
Dokážete pre mladú slečnu vybrať to najlepšie oblečenie, v ktorom sa bude cítiť skvele? Chce to len vyskúšať jednotlivé možnosti, ako k sebe budú pasovať. Myslíte, že máte na kariéru módnej návrhárky?

Hungry Hedgehog

9.2.2015
74%
Hra - Hungry Hedgehog
Video sa načíta
Malý ježko potrebuje pred zimou zjesť čo najviac zásob. Pomôžte mu hľadať hmyz, ktorý sa stane jeho hlavnou potravou. Dokážete sa vyhnúť aj všetkým nástrahám okolia? Ide predovšetkým o jamy, kam môžete spadnúť a tiež sa vyhnite elektrickým káblom.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie