Štvorkolky

Od najnovších

My Little Farmies
Video sa načíta
Ďalšia skvelá farmárska a budovacích online pařba je tu! Volá sa My Little Farmies a užívateľovi dáva úplnú voľnosť a kontrolu nad všetkým, čo v hre robí! Vašou úlohou je hlavne hospodáriť, môžete pestovať zeleninu, obilie alebo chovať hospodárske zvieratá. Môžete sa venovať len jednému smeru alebo… (viac)

Uphill Rush 9

16.3.2022
85%
Hra - Uphill Rush 9
Vynikajúca hra, v ktorej je vašou úlohou prekonať všetky prekážky a dostať sa do cieľa v každej z pripravených hier. Hru ovládate myšou.

Uphill Rush 8

13.11.2021
85%
Hra - Uphill Rush 8
Výborná hra, v ktorej musíte v čo najkratšom čase preplávať celý bazén. Hru ovládate šípkami a medzerníkom.

Uphill Rush 7NÁŠ TIP

28.7.2015
93%
Hra - Uphill Rush 7
Video sa načíta
Zahrajte si ďalší diel parádnej hry, v ktorej sa budete preháňať na šialených tobogánoch. Budete zbierať peniaze a body. Za peniaze si potom môžete nakúpiť rôzne vzhľady pre čln alebo panáčika. Jazdiť môžete v noci alebo cez deň.

Stunt Bike Deluxe

16.5.2014
84%
Hra - Stunt Bike Deluxe
Video sa načíta
Stunt Bike Pro je hra podobná Elastomanii, až na to, že tu máte viac možností. Môžete otvárať nové motorky a štvorkolky. Cieľom je prekonať všetky prekážky a nespadnúť. Keby ste sa zasekli v nejakom leveli, skúste vymeniť motorku, občas to pomôže. :-)

Dora ATV Challenge

25.1.2014
72%
Hra - Dora ATV Challenge
Video sa načíta
V hre Dora ATV Challenge vyráža naše obľúbené dievča Dora na výlet na štvorkolke. Do cesty sa jej však postaví naozaj veľa prekážok, ktoré jej môžu poškodiť štvorkolku. Dokážete jej pomôcť preskákať všetky nástrahy a dôjsť do cieľa?

Super Mario Racing

8.9.2013
70%
Hra - Super Mario Racing
Video sa načíta
Super Mario je zase tu! Zahraj si závodnú hru, v ktorej si môžeš vybrať, za koho budeš hrať. Ale nech už si vyberieš Maria, jeho priateľov alebo naopak nepriateľov, vždy sa snaž do cieľa dôjsť ako prvý. Použiť k tomu môžeš žlté hviezdičky - keď nejakú zoberieš, dostaneš zbraň. Niektoré fungujú na…

Mario Rain Race

28.8.2013
65%
Hra - Mario Rain Race
Video sa načíta
Závodné hry sa môžu inšpirovať aj hernou sériou Mario. V hre Mario Rain Race sa vžijete do pozície Maria a musíte v nehostinnom počasí poraziť všetkých protivníkov. Preteká sa na štvorkolkách, ktoré si dokážu poradiť s bahnitým terénom. V kariére je cieľom porážať všetkých protivníkov.

Uphill Rush

17.3.2013
72%
Hra - Uphill Rush
Video sa načíta
Uphill Rush je skvelá závodná hra, v ktorej máte možnosť zasúťažiť si na skateboarde, štvorkolke alebo na obyčajnej motorke. Dôležité je najmä naučiť sa rýchlo a bezpečne zdolávať prekážky, aby ste si v nasledujúcom kole mohli zmerať svoje sily s ďalším závodníkom.

Tom ATV Adventure

10.6.2012
68%
Hra - Tom ATV Adventure
Video sa načíta
Zíďte sa seriálovým kocúrom Tomom, tentokrát bez Jerryho, na motokrosovú dráhu a overte si svoje vodičské schopnosti. Toto Tomovo dobrodružstvo na motorke sa tentokrát bude určite páčiť aj dievčatám vďaka dobrej ovládateľnosti i grafike, ktorá Vám pripomenie obľúbený seriál.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie