Make-up

Od najnovších

4Story
Video sa načíta
Vitajte v skvelom fantasy svete 4story! Vo svete kde, medzi sebou už odpradávna bojujú dva znepriatelené svety Valoriani a Derian. Vy máte tú česť sa pridať na stranu jedného z nich a pomôcť vo veľkolepej a stáročia trvajúcej bitke! Ktorý svet to bude, už necháme na Vás.Potom, čo sa zaregistrujete,… (viac)
Hra - Long hair Princess Prom
Postaraj sa o tri krásne princezné. Princezná Rapunzel, Elsa a Ariel z rozprávok potrebujú tvoju pomoc. Najskôr im urob nádherný makeup, potom im uprav ich dlhé vlasy a na záver ich môžeš obliecť do slušivých šiat. Fantázii sa medze nekladú, je teda len na tebe, ako princeznej upravíš.
Hra - From Princess To Influencer
Krásna princezná našla magickú lampu, z ktorej vyletel čarovný džin. Ten chce princeznej za to, že ho oslobodila, splniť jedno želanie. Princezná si teda priala teleportovať sa do budúcnosti. Hľa, teraz je v našom svete. Aby bola in, musí sa najskôr vhodne obliecť a potom aj nalíčil. Pomôžeš jej s…
Hra - Paris Princess Shopping Spree
V Paríži je vždy čo robiť. Krásna princezná sa rozhodla, že si urobí pekný deň. Zájde si na nákupy a nechá si urobiť nový účes. Pomôžeš jej s jej plány? Najskôr si spoločne zájdite na nákupy, potom môžete navštíviť kaderníctvo, salón krásy či manikúru. Spoločne prežívajte krásne chvíle.
Hra - From Heartbreak to Happiness : Love Doctor
V tejto hre bude tvojou úlohou postarať sa o mladú princeznú, s ktorou sa práve rozišiel jej priateľ. Chudák je z toho celá zdrvená. Pomôžeš jej znovu sa postaviť na nohy? Najskôr sa pokus jej rozveseliť, potom jej uprav, nalíč a obleč do nádherných šiat, aby sa opäť cítila krásna a svieža. Hru…
Hra - Princesses Rainbow Unicorn Hair Salon
Krásne princeznej sa rozhodli, že sa pokúsi urobiť kostým jednorožcov. Vydali sa preto do salónu krásy, kde plánujú svoj nápad uskutočniť. Pomôžeš im? Najskôr každej princeznej urob krásny make up, potom im vhodne uprav ich vlasy a na záver je vhodne obleč, aby vyzerali všetky krásne farebne a…
Hra - Princess Girls Trip to the Amazon
Krásne princeznej sa rozhodli, že si urobia výlet do útrob amazonského pralesu. Potrebujú sa ale pred výletom vhodne pripraviť, aby ich nič neprekvapilo. Pomôžeš im s prípravami? Najskôr je vhodne nalíč, aby sa všetkým páčili a potom je vhodne obleč. Hru ovládaš ľavým tlačidlom myši.
Hra - Princess Valentines Day Catfish
V tejto hre si mladá princezná vyjde na rance s jedným z mládencov, s ktorým si už dlhšiu dobu píše. Bohužiaľ sa ale predtým nestihla upraviť a vyzerá trochu ... rozcuchane a neupravene. Pomôžeš našej mladej princeznej v starostlivosti o nej, aby bola opäť krásna a páčila sa? Urob jej makeup, vlasy…
Hra - Ellie Get Ready With Me 2
Pomôž mladé Ellie s prípravami na večernú zábavu. Najskôr ísť musíš umyť vlasy a následne upraviť. Urobiť jej make up, zbaviť jej pleť od všetkých nečistôt a na záver jej vkusne a pekne obliecť, aby si mohla užiť veľa zábavy. Pomôžeš Eliie s prípravami?
Hra - Princess Girls Trip to Ireland
Pomôž štyrom princeznám s prípravami na deň svätého Patrika. Najskôr musíš všetky nalíčiť, potom ich obleč do vkusného príhodného obleku alebo šiat tak, aby spolu všetky ladili a pôsobili krásne a elegantne. Pomôžeš princeznám s týmto neľahkou úlohou? Hru ovládaš ľavým tlačidlom myši.
Hra - Princess Fairy Dress Design
Tri princezné si nevie rady, aké šaty si obliecť a ako sa nalíčiť, aby vyzerali ako krásne víly. Dokážeš im s týmto neľahkou úlohou pomôcť? Najskôr ich všetky nalíč a potom im vyber slušivé šaty a ozdôb je, aby všetky spoločne vyzerali ako nádherné kouzené víly. Hru ovládaš ľavým tlačidlom myši.

Spring Allergy Doctor

5.3.2020
85%
Hra - Spring Allergy Doctor
Máme tu jar a s tým spojené veľké množstvo alergií. Belle je jedna z tých, ktoré na alergie veľa trpí. Pomôžeš jej s jej problémom? Zbav jej alergia, červených očí a opuchnutých tvárou, následne jej uprav, nalíč a obleč do pohodového jarného outfitu. Pomôžeš Belle? Čaká len na teba.

BFFS Night Out

3.3.2020
80%
Hra - BFFS Night Out
Piatok večer, čas zábavy. Tri kamarátky sa rozhodli, že si vyrazia von trochu si užiť zábavy nočného mesta. Nevie ale, ako sa obliecť a namaľovať. Pomôžeš im s týmto neľahkou úlohou? Najskôr všetky tri nalíč a potom ich obleč do slušného obleku či šiat. Voľba je len na tebe.
Hra - Elena and Sarah Makeover and Dressup
Dve kamarátky Elena a Sarah sa rozhodli, že sa už dlho nevideli a urobia si návštevu. Nevie však ale, čo na seba. Pomôž dvoma kamarátkam s nalíčením a výberom vhodného oblečenia.

Cute Angel Fasionistas

28.2.2020
80%
Hra - Cute Angel Fasionistas
V tejto roztomilej minihre bude tvojou úlohou urobiť pekný make up trom anjelom. Najskôr im urobíš make up, potom im vyberieš vhodný účes a doplnky a nakoniec ich oblečieš do tých najkrajších šiat. Aby k sebe všetci traja krásne ladili.

Hlavné kategórie

Ostatné kategórie

Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)